Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ!!

ΕΧΘΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ..ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΜΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΧΝΑ ΘΕΤΙΚΟ.ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΧΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ,ΙΣΧΥΕΙ.

ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΘΕΤΙΚΟ.ΕΛΑΦΡΩΣ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΑΛΛΑ ΘΕΤΙΚΟ!!!!

ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΝΤΑΙ(ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ) Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!!ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ!!

Α,ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ...

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Αννου συγχαρητηρια....να εχεις τελεια εγκυμοσυνη ,,,ακομα φανταζομαι δεν θα το πιστευεις τελεια..αντε και σε ολες μας...φιλια και να προσεχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!! Ευχομαι ολοψυχα μια υπεροχη εγκυμοσυνη:cheer: Ολο ευχαριστα ακουμε τελευταια!!! Αντε και στα δικα μας οσες προσπαθουμε για το πολυποθητο...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ!!!!!!!

οριστε,πριν λιγο εγραφα σε αλλο ποστ οτι απο τοτε που ειπαμε οτι πρεπει να διαγραφει η στηλη ''προσπαθω καιρο'', εχουν μεινει παρα πολλα κοριτσια εγκυουλες!!!!!!

ολα να σου ερθουν δεξια κοπελα μου,υγεια και χαρα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλό μια τέλοια εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι

στην αγκαλίτσα σου!!!

Όποτε θές και ότι θες να τα λέμε!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααα!!!!Σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και ολα να πηγαινουν καλα!!!!Να την απολαυσεις με την ψυχη σου!!!Με το καλο να ερθει η ωρα που θα το παρεις κι αγκαλιτσα!!!Να μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥ μακάρι κορίτσι μου να τελειώσει γρήγορα η αγωνία σου και να μπορέσεις να φωνάξεις την χαρά σου. Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να μαθαίνουμε και νέα από εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo anoy moy, perimenoymai nea kai ego otan imoyn egkios eixa ola ta simptomata periodoy prismeno stithos ponos stin kilia moy, afoy elega mpa tha me vrei tha me vrei meta eida kai apoida apo 10 meres kai ekana to test itan i moni fora poy elega mpa den noizo na eimai

ante me to kalo na mas ferei kala nea.

kai oles sas poy prospathite me ena moraki stin kilitsa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!

Όπως λένε και τα κορίτσια, τέστ αρνητικό μπορεί να βγεί λανθασμένο... το θετικό όμως όχι!!!! Μπραβο γλυκιά μου!!!

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά ένα πανέμορφο και υγιές μωράκι!!!!!

Αντε και στα δικά μας!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...