Μετάβαση σε περιεχόμενο

εντονες κινησεις μωρου


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα!εχω ακουσει το μωρακι μου εδω και 1 μηνα.στην αρχη δεν το καταλαβα αλλα επειτα οι κινησεις του εγιναν δυνατοτερες σε σημειο να διαγραφονται στην κοιλια μου...ειμαι 5μιση μηνων και θα ηθελα να σας ρωτησω αν ειναι νωρις να διαγραφονται στην κοιλια η οχι?ανυσηχω γιατι διαβασα σε ενα site οτι και οι συσπασεις φαινονται στην κοιλια...σας παρακαλω την βοηθεια σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια ενα θα σου πω .οταν ημουν εγκυος ,απο τον 6 περιπου,βαζαμε το κοντρολ της τηλεορασης στην κοιλια μου κι αυτο τιναζοταν κι επεφτε:woohoo:δεν σταματουσε ο ταρζανακος μου ουτε ενα λεπτο να κουνιεται....και φυσικα ετσι ειναι μεχρι τωρα:)

οι συσπασεις δε φαινονται,ειναι πετρωματα και πονοι,μην ανησυχεις

το πολυ πολυ να βγει λιγο ζωηρουλι το μωρακι σου

αντε και με το καλο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου sia! Απόλυτα φυσιολογικό, έχεις δραστήριο μωρό! Να χαίρεσαι, γιατί έτσι δεν θα ανησυχείς για τις κλοτσιές!

Και εμένα η μπουμπού ήταν πολύ δραστήρια, ανεβοκατέβαινε η κοιλιά, δεξιά-αριστερά και όλη την ημέρα! Είχε απίστευτη πλάκα! Όπως διαπιστώθηκε είναι ένα δραστήριο μωρό!

Τις συσπάσεις τις νιώθεις αλλιώς...

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

ΥΣ.επίσης αν τρως γλυκό τότε το μωρό σου θα κάνει πάρτυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia και εγω θα σου πω να μην ανησυχείς!!

εγω είμαι στην τελευταια εβδομαδα του 5ου και αυτα τα κουνηματα του μπέμπη μας τα βλέπουμε στην κοιλιά μου από την προηγουμενη εβδομαδα..

είναι λογικό καθως αναπτύσσεται..

Και μην ψαχνεις πολύ στο Ιντερνετ---πιο πολύ αγχωνει παρά βοηθαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΑΝΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ.ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΜΑΛΛΟΝ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ!!!!!ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.....ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑ ΕΝΑ ΕΞΟΓΚΩΜΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΙΤΣΑ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia μην ανησυχεις απλα εχεις ενα διαβολακι στη κοιλιτσα σου ποιυ θελει να δινει το παρον!!! Εξογκωματακια θα βλεπεις συνεχεια απο δω και περα. Αν καπου καπου νιωθεις να σφιγκεται η κοιλια σου τοτε απλα χαλαρωσε για λιγο και θα δεις οτι χαλαρωση κι αυτη... Ολα καλα ειναι. Να χαιρεσαι που ο μπεμπουλης ειναι φασαριοζος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...