Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ;;;;;;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όντως πολύ ροματικό το φόρεμα! Το ιβουάρ είναι πολύ αριστοκρατικό! (τέτοιο ήταν το νυφικό μου, ΧΙ!ΧΙ!). Η λεπτομέρεια είναι στη μέση ε;;;

Και το λιλά είναι πολύ ωραίο!

Κούκλα θα είναι το κοριτσάκι σας!

Έτσι λοιπόν τα συνδύασες όλα!

ΥΣ.χάθηκα όντως!Δέχομαι και επισκέψεις πλέον, έχω και το μεταπτυχιακό μου, γράφω την εργασία μου! Τεμπέλιαζα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και όλη μέρα ήμουν εδώ!ΧΙ!ΧΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δεις και φωτος όταν με το καλό γίνει η βάπτιση και θα καταλάβεις περι τίνος πρόκειται! Και αν θελήσεις και πληροφορίες θα σου πω τα μυστικά μου!!! χιχιχι

Υ.Σ. Τώρα δα ήμουν έτοιμη να σου πω να μην τεμπελιάζεις, αλλά μόλις θυμήθηκα οτι είμαι 9 χρόνια φοιτήτρια, πατησα φρένο! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται πώς θα μου πεις κάποια μυστικά!;)

Να μαθαίνουμε και οι νεότερες! ;)

Επίσης αναμένουμε και φώτο!:) :)

Μην ανησυχείς όλα θα γίνουν! ;)

ΦΙΛΙΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες τα witch γιατι το χανουμακι σηκωνει και κεφαλι!!! :P :P

χαχαχαχιχιχιχι φερτες την κυριακη τις μπουμπουνιερες να τις δουμε και απο κοντα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

πες τα witch γιατι το χανουμακι σηκωνει και κεφαλι!!! :P :P

χαχαχαχιχιχιχι φερτες την κυριακη τις μπουμπουνιερες να τις δουμε και απο κοντα!!!!!!!!

ρε ακάθαρμα!!! ούτε οι προσωπικές απειλές δεν πιάνουν?!?!?!? χαχαχαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blink::blink:

Αναστασία μου, ευχαριστώ πολύ και στα δικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου με το καλο η βαφτιση της μπεμπας σου!Τι ωραιες οι μπομπονιερες!Πολυ σικατες!!!!... για την μικρη σου κυρια:laugh: ,να τη χαιρεσαι και να μας βαλεις κι αλλες φωτο να δουμε;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου συγνωμη μπερδευτικα!!:blush: :blush: :blush:

τουβλο εντελως!!:blush: :blush:

νομιζα οτι ειναι προσκλητηρια-κουτι που το ανοιγεις και εχει μεσα το κειμενακι..

δεν ειδα το ζωο το ορθιο οτι εγραφες μπουμπουνιερες:dry::blush:

παει τα εχω καψει!!

παντως ειναι πολυ ωραιες αυτο ειναι που μετραει!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Σήμερα πήραμε δύο δειγματα απο τις μπομπονιέρες της Βαπτισης της Χαριλίνας. :silly: Πώς σας φαίνονται;;; :)

Δεκτές όλες οι γνώμες, παρατηρήσεις, επισημάνσεις! mpompo1.jpg

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΩΣΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΑΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ.:)

ΦΙΛΙΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ που ασχοληθήκατε κορίτσια!

Η αλήθεια είναι Υβόννη πως αυτό ακριβώς ήθελα να πετύχω. Ένα αποτέλεσμα σικάτο και ρομαντικό. Ελπίζω να τα κατάφερα, γιατί όλη η βάπτιση αυτό το ύφος θα έχει.

Όταν φορέσουμε και το φόρεμα μας εννοείται πως θα ανεβάσω φωτος!! φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κοριτσάκι γλυκό είναι τέλεια η μπομπονιέρα. Βαφτήζω και εγώ τον γιό μου 14 Ιουνίου και πήραμε με τον άντρα μου κουπίτσες με διάφορα ζωάκια και στο χέράκι της κάθε κούπας έχει δεμένη μια μικρή γαλάζια μπομπονιέρα...

Εγώ τα αγόρασα από τον ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ στην πλατεία του Ψυρρή... Πολύ καλές τιμές είχε και άπειρα σχέδια για όλα τα γούστα...

Εύχομαι με το καλό η βάφτηση και να καμαρώσεις την πριγκίπισα σου όπως επιθυμείς !

Φιλάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια!! Η μπομπονιέρα θα είναι η πρώτη τελικά με τα χρώματα της δεύτερης!

Giolanda με το καλό και η δική σας βάπτιση!

Κρέιζυ Ρούλα που είσαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι'εγω... μολις μπηκα... :)

Πω πω Σισσυ μου οι μπομπονιερες τις Χαριλινας σου ειναι μια γλυκα... :lol: πολυ ομορφες και χαρουμενες... οπως ακριβως αρμοζει στο κοριτσακι σου... κομψες και με πολυ ωραιο θεματακι... :laugh:

Να την χαιρεσαι την μπουμπου σου και με το καλο να κανετε την βαπτιση... πλησιαζει η ημερομηνια ε;

Θελουμε φωτο οπωσδηποτε...:P

Φιλακια πολλα στα μαγουλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου είναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!

Πάρα πολύ ωραίες! Και όλο αυτό με την καρφίτσα μετά μπορείς να το βάλεις κάπου σαν στολίδι ή ακόμα κι όλο το κουτάκι όπως είναι! Σούπερ!!!! Μα είναι δυνατόν εσύ και να διαλέξεις κάτι όχι καλό;; Εσύ παιδάκι μου έπρεπε να'χεις γίνει στυλίστρια! ;):) :laugh:

Mε το καλοοοοοοοοοοοο!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα σ'αυτο συμφωνω κι'εγω... παντα κομψη και στιλατη, και να δεις που αυτο θα το μεταδωσει και στη Χαριλινα...:P

Εγω παντως Σισσυ μου τα στολιδια απο τις μπομπονιερες παντα βρισκω τροπο να τα αξιοποιησω... ποσο μαλλον αυτες που εχουν τις καρφιτσουλες ο κοσμος σου σιγουρα θα τις ευχαριστηθει πολυ...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιιω μου καλημερα!!!

μ'αρεσουν και οι δυο!!! περισσοτερο η πρωτη ομως...!!!

με το καλο να βαφτισετε την κορακλα σας!!!!!

φιλακια πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε κορίτσια και ανησύχησα!! Πού είστε;!; Απο χθες σας φωνάζω!!!

Αλήθεια σας άρεσαν; Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Με κάνατε και κοκκίνησα η στυλάτη!! χαχαχαχα!

Εννοείται πως όταν γίνει η βάπτιση θα ανεβάσω φωτος!

Μαρινάκι περιμένουμε και τις δικές σου ε;! Μη μας ξεχάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σισσιω μου αρέσουν και οι δυο!Είναι πολύ όμορφες και πρωτότυπες. Δεν τις έχω ξαναδεί!Εγώ λοιπόν ανήκω στους αναποφάσιστους! Όποια και να διαλέξεις εγώ σου εύχομαι με το καλό η βάπτιση!Καλές ετοιμασίες!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...