Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ;;;;;;;;


Recommended Posts

Σήμερα πήραμε δύο δειγματα απο τις μπομπονιέρες της Βαπτισης της Χαριλίνας. :silly: Πώς σας φαίνονται;;; :)

Δεκτές όλες οι γνώμες, παρατηρήσεις, επισημάνσεις!

post-5342-13873934694052_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α Σισσιώ μου ειναι παρα πολυ ωραια..μου αρεσουν παρα πολυ πραγματικα..

και μεσα το ποιηματακι?θα μας το γραψεις??

με το καλο η βαφτιση σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 καλή μου δεν είναι προσκλητήρια. Είναι οι μπομπονιέρες.

Και τα προσκλητήρια έχουν θέμα τη μπαλαρίνα και θα σαςτα δείξω τη Δευτέρα που θα τα παραλάβω. Θα σας κρατήσω σε αγωνία! χιχι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ποσο κανουν αλλα φαινονται ακριβες και εντυπωσιακες!!

Πολυ ωραιες και μου αρεσουν και οι μπαλαρινες..

Το ειχα σκεφτει κι εγω σαν θεμα αλλα προτιμησα πριγκιπισα..

Με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου και εγώ στην 1η θα καταλήξω αλλα με κορδέλα σε λιλά απόχρωση.

Έιναι σχετικά οικονομικές και θα ήθελα κάτι να μείνει. Εγώ προσωπικά τις μόνες μπομπονιέρες που κρατάω είναι τα κουτάκια. Βάζω μέσα τα κοσμήματά μου! ;) Επίσης η παραμάνα μπορεί να φορεθεί σαν αξεσουάρ. Μην την βλέπετε πάνω στις κορδέλες. Μόνη της είναι πολύ διακριτική. Τώρα αν είναι όμορφη... γούστα είναι αυτά!

Πάντως χαίρομαι που μέχρι τώρα αρέσουν! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Σήμερα πήραμε δύο δειγματα απο τις μπομπονιέρες της Βαπτισης της Χαριλίνας. :silly: Πώς σας φαίνονται;;; :)

Δεκτές όλες οι γνώμες, παρατηρήσεις, επισημάνσεις! mpompo1.jpg

σισσιω μου ειναι πολυ ωραια η μπουμπουνιερα σας......αντε με το καλο και το ονομα και σε αναμονη για τα προσκλητηρια!!!!!!!!

φιλακια!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ με το καλό η βάφτηση

Οι μπουμπουνιέρς είναι πολύ ωραίες. εμένα μου άρεσε πιο πολύ η δεύτερη που έχει και το ματάκι.

Με γλυκάκια τι θα κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μου ειναι τελειες οι μπουμπουνιεριτσες της μπουμπους!!! τελειες!!! μου αρεσει που δεν εχουν σχεση με τις τυπικες-κλασσικες!!! αν σας περισεψουν κουφετα μεσοκολατα,μπορω να φαω 100 κιλα ανετααααα!!!! :) μην πανε χαμενα!!! :P σοβαρα τωρα,ειναι πολυ καλες,και μονερνες και με γουστο και φινετσα!!! μπραβο φιλεναδα,δεν το περιμενα απο ενα χανουμακι αυτο!!! αααααααααααααααχααχχααχαχ (οχι που δεν θα το ελεγα!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στης Ελπίδας επειδή ήθελα να ξεφύγω από το κλασικό παστάκι είχα κάνει μικρά προφιτερόλ σε διάφανο κουπάκι με ροζ καπάκι

Πολύ πετυχημένο.

και άρεσαν και πολύ. Από Πασαρέλα τα είχα κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

witch μου εμείς δε θα έχουμε γλυκάκια στη βάπτιση, ούτε θα μοιράσουμε μπομπονιέρες. Η βάπτιση της Χαριλίνας θα γίνει μεσημέρι στο χωριό του άντρα μου και όλοι οι καλεσμένοι θα έρθουν μετά στο τραπέζι. Οπότε θα έχουμε τούρτα μετά το φαγητό. και οι μπομπονιέρες θα τοποθετηθούν στο τραπέζι δίπλα στα σερβίτσια των καλεσμένων.

Ντάντη μου την 1η θα φτιαξω αλλά με λιλά κορδέλα! Και οι δύο έχουν ματάκι!!Α!!! επίσης να ξέρεις παλιογαυρίνα οτι την Κυριακή θα σε ξεμαλλιάσω!!! Θα πληρώσεις γι' αυτό που είπες!!! Μόνο μη φέρεις το Χρήστο γιατι δε με παίρνει... όχι τίποτα άλλο δηλαδή, αλλά θα στεναχωρηθώ πολύ να τον δείρω!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσυ μου ειναι πολυ ωραιες και οχι οι καλσσικες που βλεπουμε συνηθως και εμενα η πρωτη μου αρεσει πιο πολυ, πολυ ωραιο γουστο εχεις μπραβο!!! αντε με το καλο και η βαπτιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραιες !!! Με το καλό :)

Εγω να πω την αληθεια δεν κατάλαβα μεγάλες διαφορες ..μονο το χρωμα :blush:

Επειδη ενδιαφέρομαι μπορεις να μου πεις απο που τις παρηγγειλες και ποσο ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτσε Σίσσυ γιατί ανοίγεις άλλο θέμα τώρα

Ασε τις μπουμπουνιέρες για λίγο στην άκρη.

Τρέχει κάτι με τους Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Υ Σ ? ? ? ? ? ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσυυυυυυυυ πες αλευρι!!!!! το θηριο σε γυρευει!!!!!!! αμα τον αφησω ελευθερο θα φταιω?????????? ααααααααααααχααχχαχχαααχχα την κυριακη ψαξε να με βρεις!!!θα καθομαι πισω απο τον χρηστο...αν τον περασεις,μετα κανε με οτι θελεις!!! χανουμακιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! αχχαχαχαχχαχαχαχααααααααααααααααααααχχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ καταρχή με το καλό η βάπτιστη της κουκλίτσας σας! :)

Όμορφο και πρωτότυπο όνομα! :)

Πολύ όμορφες οι μπομπονιέρες και πολύ κοριτσίτσικες! :)

Ωραίο θέμα επέλεξες! Επίσης το λιλά όμορφη επιλογή!

Το φόρεμά της τί χρώμα θα είναι;;;

Μου άρεσε και η ιδέα να τοποθετήσεις τις μπομπονιέρες στο τραπέζι...

Όπως και η ιδέα του γλυκού! :)

Έτσι σκέφτομαι και εγώ αλλά σκέφτομαι ότι όλοι δεν θα είναι και στο τραπέζι.:dry:

ΥΣ.εγώ θέλω καραβάκι για μπομπονιέρα... Θα είναι λίγο αγορίστικο αλλά υπάρχει ''εσωτερικός'' λόγος! Μάλλον θα προτιμήσω απαλά ροζ κατάρτια! ΧΙ!ΧΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ. Χαίρομαι που σας αρέσουν, γιατι το είχα άγχος. Θα μου πείτε τώρα οτι σκέφτομαι χαζομάρες, αλλά να... για το παιδάκι μου είναι! :)

katrina μου καταρχήν καλήσπέρα!! Χαθήκαμε, αλλά το καταλαβαίνω τώρα με το μωρό που χρόνος ε;;; χιχιχι

Το φορεμα της είναι σε ιβουάρ χρώμα και δαντελωτό με μια λιλά υφασματινη φάσα στη μέση. Είναι πραγματικά πολύ όμορφο και ρομαντικο.

Εσύ που δε θα έχεις όλα τα άτομα στο τραπέζι είναι σχετικά δύσκολο να μη μοιράσεις τις μπομπονιέρες στην εκκλησία. Όσο για το γλυκό το συζήτησα με τον ζαχαροπλάστη και μου είπε οτι είναι υπερβολή να δώσω γλυκό πριν και μετά το φαγητο. Άσε που αν φανε γλυκάκι και λιγωθούν θα μου αφήσουν τα φαγητα στο τραπέζι!! Και όχι τίποτα άλλο θα τα έχουμε πληρώσει. Είναι καιρός για σπατάλες?!?! χαχαχαχα Πολλά φιλιά!

Ρε κορίτσια που είστε?!?!?!? Ρουλααααααα, Μαρίναααααα, Ειρήνηηηη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...