Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ 33 ΧΡΟΝΩΝ. ΠΕΡΣΥ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ. ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ... ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 8Ο ΜΗΝΑ. 28 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ:lol:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ... ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!! ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες !

Με το καλό το καλό το νινάκι σου:laugh:

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών και έχω μια κόρη 5 ημερών(επίσης Αννούλα:woohoo: )

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αννα!!!!!!!!!με το καλο να υποδεχτειτε τον πριγκηπα σας:woohoo:

ειμαι η γιωτα 25 χρονων εχω ενα αγορακι ενος ετους και περιμενουμε το δευτερο νινακι κοντα στα Χριστουγεννα

με το καλο κουκλιτσα μου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Αννούλα! Σου εύχομαι με το καλό να έρθει στο κόσμο ο γιόκας σου!

Είμαι η Λίνα, 30 χρόνων και προσπαθώ κι εγώ για μωράκι εδώ και 8 μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ (ΑΓΟΡΑΚΙ) ΜΕ ΠΗΤ 28/07/2009!!! ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ... ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ??? ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου καλωσορισες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P Σου ευχομαι καλη λευτερια!!!Με το καλο να ερθει ο μπεμπουλης σας!!!!!!!!:P Ειμαι η Μαρια 30 χρ. και περιμενω και γω μπεμπουλη!!!!!:silly:

Φιλακια Πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αννα... καλως μας βρηκες... με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου...:laugh: ειμαι η Μαρινα και εχω ενα αγορακι που σε 2 εβδομαδες γινεται 1 ετους... φιλακια πολλα και θα τα λεμε...:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αννα μου!!!Με το καλο να φερεις το παιδακι σου στην ζωη!Ευχομαι οτι καλυτερο για την οικογενεια σου να στε παντα καλα και αγαπημενοι!!Ειμαι η Κωνσταντινα 26 και ακομα δεν εχω παιδακι!Σ ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου!Θα τα λεμε σιγουρα!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλώς ήρθες στη παρεούλα

εύχομαι να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη σου.

Είμαι η Ελενίτσα χο χο ολόκληρη μη πω...

κοντεύω τα 30 και περιμένω το πρώτο μου μπεμπέ.

φιλάκια πολλά και 8α τα λέμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσορισες στην παρεα του mammyland

Ειμαι η Ελενη 24 ετων και περιμενω μεχρι 5 Ιουλιου την ζουζουνα μου

Με το καλο να φερεις κι εσυ το μωρακι σου στον κοσμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλωσόρισες! Με το καλό το μωράκι σου! Εγώ πάω για την πέμπτη μηνιαία προσπάθεια αλλά σε λίγες μέρες γιατί μόλις αδιαθέτησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες!!Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου το αγορακι σου!

Εγω περιμενω την κορουλα μου σε 3 μηνες!!!(Την μελλουσα συνονοματη σου!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!!ΝΕΛΛΥ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΗΔΗ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ.... ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΣ ΟΤΑΝ ΟΛΕΣ ΣΕ ΨΑΧΝΑΝΕ:P . ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ(..ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΟ ΟΝΟΜΑ:lol: )ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ... ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ. Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΠ΄ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΣΤΙΣ 15/5 ΗΤΑΝ 1750gr.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΙΣ 12/6 ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ. Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ?? ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ. ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ?? ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΤΠΤ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΑ...ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ..ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ?? ΕΣΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 11/05 ΗΤΑΝ 1600gr AΡΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΥΜΑΙΝΟΜΑΣΤΕ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 5/6 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ :unsure: ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ) ΠΑΡΕΙ ΡΟΥΧΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ Κ.Τ.Λ.Π. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΙΔΙΑ ΠΗΤ ΝΟΙΩΘΩ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ. B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας και

με το καλο να φερεις στον κοσμο το αγγελακι σου!!!:)

Εγω ειμαι Ελενη 35 και περιμενω το πρωτο μου παιδακι

(αγορακι) σε κανα δυο βδομαδες (νωριτερα απο ότι

πρεπει) και ανυπομωνω !!! :silly:

Εδω θα περασεις θαυμασια ...;) Η παρεα

ειναι φανταστικη !!!:woohoo:

Φιλακια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! Είμαι η Ελευθερία, 30 ετών, είμαι στην προσπάθεια εδώ και 4 μήνες και χαίρομαι πολύ όταν ακούω ότι τελικά, παρά τις όποιες ταλαιπωρίες και δυσκολίες μπορεί να συναντήσει κάποιος, το δώρο αυτό της μητρότητας έρχεται!

Να είσαι καλά και να έχεις υγεία εσύ και η οικογένειά σου, που τώρα θα μεγαλώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες κι από μένα!! Εγώ είμαι η Έλενα 27 χρόνων και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι μέχρι τις 6 Αυγούστου!! Θα χαρώ να τα λέμε ... και με το καλό το μβράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Άννα! Είμαι η Βασιλική, είμαι 37 χρονών και προσπαθώ εδώ και 4 μήνες για το πρώτο μου μωρό!Καλως όρισες και με το καλό να υποδεχτείς το αγοράκι σου! Η συζήτηση με τα μέλη του mammyland είναι πραγματική εμπειρία, σαν να μιλάς με φίλες, είναι βέβαιο ότι κάποιος νώθει το ίδιο μ'εσένα!Θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...