Μετάβαση σε περιεχόμενο

στηθος-εγκυμοσυνη


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!ειμαι μελος αρκετο καιρο και παρακολουθω τις συζητησεις σας.με καποιες κοπελες εχω μιλησει.

θα ηθελα να ρωτησω κατι που με απασχολει:καποιες φορες πριν την περιοδο το στηθος μου δεν πρηζεται πολυ και αλλες παλι πρηζεται αρκετα.ξερετε γιατι συμβαινει αυτο;;και κατι αλλο:μπορει να εισαι εκυος και το στηθος να μην ειναι πολυ πρησμενο;;;

ο κυκλος μου ειναι σταθερος και εχω μεινει εγκυος μια φορα,αλλα η κυηση ηταν παλλιδρομη

ευχομαι σε ολες τις κοπελες που περιμενουν να γινουν μανουλες ο,τι καλυτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ!

ΣΥΝΗΘΩς ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΠΜΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ...

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ Η΄ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ..

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΒΕΒΕ!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ. ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΥΤΟ, ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΟΣΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!να σου πω εγω απο προσωπικη μου εμπειρια.καθε φορα που περιμενα περιοδο πρηζοταν αρκετα το στηθος μου,τωρα που ειμαι εγκυος ειναι λιγοτερο πρησμενο!!!οποτε μην δινεις βαση,σου ευχομαι να εχεις συντομα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...