Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα! Νέα στο forum και αγχωμένη


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είμαι η Ελευθερία, μόλις έκλεισα τα 30, και προσπαθούμε εδώ και 4 μήνες για παιδάκι. Έχω σταθερό κύκλο, 28 ημερών, τον τελευταίο μάλιστα μήνα δοκίμασα και με τεστ ωορρηξίας (έδειξε κανονικά θετικό στη 13 μέρα). Δυστυχώς, ακόμη δεν έχει συμβεί το χαρμόσυνο και η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι και στεναχωριέμαι.

Ξέρω ότι δεν πρέπει, ξέρω ότι το άγχος είναι κακός σύμβουλος αλλά γίνεται να μην το σκέφτομαι; Αφήστε που γύρω μου συνέχεια ακούω για εγκυμοσύνες (φίλες, γνωστές, συνάδελφοι), οι οποίες δεν απαίτησαν και πολύ προσπάθεια και αυτό με αγχώνει παραπάνω.

Κι έχει αγχωθεί και ο καλός μου... και το άγχος φέρνει πιο πολύ άγχος.

Τελευταία που παρακολουθώ τις συζητήσεις στο forum παρηγοριέμαι που τουλάχιστον δεν είμαι η μόνη και δεν είμαι και τρελή που το σκέφτομαι. Θα ήθελα τη στήριξή σας! Καλώς σας βρήκα! Θα τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΞΕΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 26 ΕΤΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 29 ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΣΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ, ΠΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ,ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΑΝ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΜΣ ΕΡΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΑΥΤΟ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως όρισες και απο εμενα.:lol:

Έχουμε το ίδιο ονομα και την ιδια ηλικια.

Διαφερουμε προς το παρον στο οτι εγω εχω εναν μπομπιρα 4,5 μηνων αλλα ειμαι σιγουρη οτι πολυ συντομα θα ταιριαξουμε και σε αυτο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια καλοσωρισες στο mammy!!ευχομαι γρηγορα με ενα σποράκι...να σου πω να μην αγχωνεσαι..μια κουβεντα ειναι..και άλλωστε το ξερεις και συ..υπομονη ειναι λιγος καιρος!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στην παρέα μας Ελευθερία μου!!!:woohoo:

Είμαι η Βάσω, 26 χρονών στην αναμονή για προσπάθεια

μετά απο μια παλλίνδρομη κύηση τον Φεβρουάριο!

Να είσαι σίγουρη οτι όλες μας σύντομα θα γίνουμε

μανούλες!!!

Το μαμμυ είναι γουρλίδικο!!!:laugh:

Θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια μου καλως μας ηρθες.....λενε και οντως ετσι ειναι οτι το mammy ειναι γουρλιδικο ευχομαι να συμβει και σε σενα το ιδιο....εξαλλου δεν προσπαθητε και πολυ καιρο....παρολα αυτα σε καταλαβαινω.....εισαι σε μια ηλικια που ολοι οι γνωστοι η εχουν παιδακι η περιμενουν οποτε αισθανεσαι ακομα χειροτερα.....

ελπιζω να τα λεμε συχνα........ειμαι η γιωτα και εγω ενα αγορακι και περιμενω πρωτα ο θεος το δευτερο τα χριστουγεννα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,

είναι πραγματικά πολύ ωραίο συναίσθημα στο forum, που στηρίζει η μία την άλλη και είχα τόσο άμεσα τόσες πολλές απαντήσεις. Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ! Να χαίρεστε τα παιδάκια σας όσες έχετε και πολύ σύντομα να γίνει η επιθυμία πραγματικότητα για όσες προσπαθούν!

Ελπίζω όντως το mummy να είναι γουρλίδικο! Κι εγώ αυτό διαπιστώνω!

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Να είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ1 ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΑΝ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ! ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΥΧΗ. ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ,ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ 14 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ,ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ.ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ..ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΙΩΞΕ ΤΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.(ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ :):P ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια καλως ηρθες!!!! Το "οχι αγχος" εχει πλεον γινει το μοτο του σαιτ!!!

Και για να νιωσεις καλυτερα....Τις τελευταιες βδομαδες δεν εχουμε σταματησει να δινουμε συγχαρητηρια σε ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!!!!!!!Ο πελαργος ειναι πανω απ'τα κεφαλια μας συνεχως!Και στα δικα σας συντομα καλη μου!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia & rose 25 σας ευχαριστώ για την υποδοχή! Το μήνυμα για το αγοράκι ήταν για την kantinou. Anastacia, κι εγώ αυτό νιώθω ότι ο πελαργός είναι πάνω από τα κεφάλια μας! Είναι πολύ αισιόδοξη σκέψη αυτή! Έύχομαι και στις δύο πολύ σύντομα τα ευχάριστα! Πάντως κορίτσια μου να μην υπάρχει άγχος εύκολο να το λες αλλά δύσκολο να το κάνεις! νομίζω ότι εσείς σίγουρα με καταλαβαίνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια Ελευθερια... καλως ηρθες στην παρεα μας... εγω ειμαι η Μαρινα και εχω ενα αγορακι που σε 2 εβδομαδες γινεται 1 ετους...:laugh: ευχομαι γρηγορα να κι'εσυ να κανεις το παιδακι σου... καλες προσπαθειες... φιλακια...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες και από μένα...

Είμαι η Αγγελική και είμαι 29.5 και είμαι 13 εβδομάδων. Μην αγχώνεσαι... (λέμε τώρα...)

Εμείς προσπαθούσαμε από τον Νοέμβριο (μετά από μια λαπαροσκόπηση για αφαίρεση κύστης στην μια - και μοναδική - ωοθήκη που έχω). Κάθε μήνας πέρναγε, χωρίς αποτέλεσμα. Τον Μάρτιο (είχα πάει κ τεστ ωορηξίας - το οποίο δεν έκανα) δεν είμασταν και στα πολύ καλά μας κ δεν προσπαθήσαμε. Παρόλα αυτά κάναμε σεξ 3 φορές όλο τον μήνα (κ χωρίς να το σκέφτομαι). Την πρωταπριλιά έμαθα ότι είμαι έγκυος...!

Σου εύχομαι σύντομα ευχάριστα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!ειμαι η Μαρια 24 χρονων και ειχα γινει μελος στο mammy πριν ακομα μεινω εγκυος!!!πιστεψε με ειναι γουρλιδικο!!!εγω τωρα ειμαι εγκυος στην 7η βδομαδα!!!να μην εχεις αγχος και να δεις πως θα ερθει συντομα το σπορακι και θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου καλως μας ηρθες!!!Ειμαι η Κωνσταντινα 26 και δεν εχω ακομα παιδακι...ευχομαι να ερθει στην ζωη μου συντομα οπως το ιδιο ευχομαι και για σενα ολοψυχα αλλα και για ολες τις κοπελες που περιμενουν με αγωνια το θαυματακι!Εγω το μονο που θα σε συμβουλευα μιας και που εχω περασει απο ολες τις φασεις απο τοτε που θελησα να αποκτησω ενα νινανι,ειναι να μην το σκεφτεσαι τουλαχιστον να μην σου γινεται εμμονη!Κανε τις αγκαλιτσες σου απολαυσε την περιοδο αυτη και θα ερθει συντομα!!!Επισης αν νομιζεις οτι θα σε βοηθουσε να ξεπερασεις το αγχος να κανεις καποιες εξετασεις καντο...ετσι κανω εγω και ξεχνιεμαι και γενικοτερα το εχω ξεπερασει τωρα ειμαι πιο ηρεμη και απλα περιμενω να συμβει οποτε θελει!!!Φιλακια πολλαααα καλη επιτυχια και γρηγορα εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορισες ελευθερια μου

Ειμαι η Ελενη και ειμαι εγκυος στην 34η εβδομαδα

Με το καλο να μας ανακοινωσεις κι εσυ την εγκυμοσυνη σου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια καλωσηρθες στο μαμμυ.!

Ειμαι η Νατασα 23 και εχω μια μπεμπα 3,5 μηνων!

Νομιζω οτι το αγχος ειναι ο χειροτερος συμβουλος!

Αν ρωτησεις ολες τις κοπελες εδω μεσα το ιδιο θα σου πουν!

Ασε που οι περισσοτερες εγκυμοσυνες ηρθαν στο διαστημα που ειχαν ολες χαλαρωσει και ειπαν να το ξεχασουν για λιγο!

Το μαμμυ ειναι γουρλιδικο παντως!

Ευχομαι συντομα και συ με ενα μωρακι στην κοιλτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Eleutheria kai kalws mas irthes sth parea.

Oxi agxos kopela mou,na zeite th stigmh.Ola tha ginoun.Kai to mwraki tha erthei :)

Eimai h Elena 22 etwn k perimenw ta didymakia mou.

Sou euxomai mesa apth kardia mou syntoma na mas anakoinwseis ta euxarista :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ελευθερία και καλωσήρθες!!!

Να μην αγχώνεσαι! Είναι νωρίς ακόμα βρε κοριτσάκι! Χαλάρωσε και απόλαυσε αυτές τις φορές με τον αντρούλη σου, γιατί όταν θα κάνεις το παιδάκι σου δεν θα υπάρχει χρόνος για τόσες πολυτέλειες ;)

Κι εγώ δεν έχω παιδάκι και είμαι μετά απο θεραπεία για ενδομητρίωση. Και είμαι 37 χρονών! Ψυχραιμία λοιπόν, και όποτε νιώθεις "περίεργα", έλα στο mammyland για ντάντεμα. Όλες ξέρουμε να είμαστε μανούλες η μια για την άλλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια καλωσηρθες στο mammyland.

Eimai η Ολια και πριν απο μια εβδομαδα εμαθα οτι ειμαι εγκυος.

Ευχομαι και συ συντομα να ανακοινωσεις ευχαριστα νεα.

Το mammy ειναι οντως γουρλιδικο!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ.. Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ, ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.. Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΕΩ ΤΕΡΜΑ ΠΡΩΤΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ Κ ΗΡΘΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΒΑΛΕ ΑΛΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 23 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ.. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ.. Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ, ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.. Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΕΩ ΤΕΡΜΑ ΠΡΩΤΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ Κ ΗΡΘΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΒΑΛΕ ΑΛΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 23 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΙΜΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ.. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...