Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ.......


happy mammy

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ!!!!!!

ΒΕΒΑΙΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΔΙΚΟΧΑΜΕΝΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ Η ΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΥΛΟΠΟΙΗΘΕΙ!!!:)

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ!!!:cheer: :cheer: :cheer:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΕΣ!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ!!!!!!

ΒΕΒΑΙΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΔΙΚΟΧΑΜΕΝΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ Η ΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΥΛΟΠΟΙΗΘΕΙ!!!:)

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ!!!:cheer: :cheer: :cheer:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΕΣ!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Με το καλό η ώρα η καλή. Πολύ καλή ιδέα... Να σας ζήσει και να το καμαρώσετε όπως ποθείτε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνονόματα θα είναι τα καμάρια μας!! Εμείς θα τον ονομάσουμε Δημήτρη από τον πατέρα του άντρα μου, ο οποίος έφυγε κι αυτός από την ζωή μικρός σχετικά, 50 χρόνων από καρκίνο! Ο άντρας μου ήταν μόλις 13 χρόνων όταν πέθανε ο μπαμπάς του!! Έτσι είχα σκεφτεί κι εγώ πριν καν παντρευτούμε, πως αν κάνω γιο θα ήθελα να τιμήσω τον μπαμπά του !!

Με το καλό εύχομαι... και πάντα ΥΓΕΙΑ να έχει το μωράκι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο η βάπτιση..

ωραίο το όνομα (εγώ έχω ένα θέμα με τους Δημητράκηδες, τους αγαπάω πολύ, αμα θες συμπεθεριάζουμε κιόλας δηλαδή.... :lol:)

Πολύ συγκινητική η ιδέα για την επιλογή του ονόματος.....

Να ναι πάντα καλά και να τον καμαρώνετε το Μητσο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ DALLIA ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΑΠΛΩΣ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΤΑΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΓΟΡΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΙΩΣΑ.:)

ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.

MARY78 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΣΤΕΙΛΕ ΡΜ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ!!!:lol: :lol: :lol:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ DALLIA ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΑΠΛΩΣ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΤΑΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΓΟΡΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΙΩΣΑ.:)

ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.

MARY78 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΣΤΕΙΛΕ ΡΜ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ!!!:lol: :lol: :lol:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...