Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ???


Recommended Posts

kalhmera koritsia!! prwth fora edw :) egw me ton antra mou kanoume eleuthera peripou 2 xronia. alla den iksera oti exw thureoeidh,meta pou rithmisthke h endokrinologos eipe ola ok twra, meta bghke ena mikro problhmataki me ton antra mou alla lithike eutuxws!! auto to diasthma den menoume mazi giati egw douleuw se allh polh k einai ligo duskola! prospathoume ta sabbatokuriaka! auth thn fora mourthe 10 meres nwritera h periodos endexetai na eimai egkuos kai epeidh irthame se epafh???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε φιλεναδιτσες???? καλωσοριζω τα καινουργια κοριτσια μας!!!!! :) ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες!!!!!!

rose25 τι βλεπω?????? αρχιζουμε ε????? καλη επιτυχια!!! εμενα μου εμειναν 2,μετα πρεπει να παρω και αλλο κουτι!!! εντομεταξυ, μαλλον εκανα βλακεια σημερα!!!

εχω παρει οπως σας ειπα το clear blue το ψηφιακο με το χαμογελακι.. ε σημερα το εκανα οπως και τις πρηγουμενες ημερες.. μονο που επειδη με επιασε και εκανα κατι δουλιτσες(εβαλα ενα πλυντηριο και επλυνα τα πιατακια-ποτηρακια) ,το ξεχασα το τεστ και οταν το θυμηθηκα μετα απο κανα 20λεπτο,ετρεξα στο μπανιο αλλα ειχε κλεισει....δεν εδειχνε πια τιποτα η οθονιτσα......:( το εωγαλα και το ξαναεβαλα και εδειξε αμεσως τη φατσουλα αλλα χωρις το χαμογελο. δηλαδη αυτο ηταν το αποτελεσμα??? ή δενπιανεται και πηγε τσαμπα η μερα???? και αμα αυτο χαμογελασε και εγω δεν πηρα χαμπαρι???????????? ΠΟΠΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!! τοσες μερες αποχη, αμα πανε τσαμπα με τη βλακεια μου, ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου αχ αυτό το άγχος τι κάνει!!!!!!!!! Εμείς προσπαθήσαμε 2 μήνες αλλά στους μήνες αυτούς είχαμε πεθάνει από το άγχος μετρούσα και γω γόνιμες, το είχα συνέχεια στο μυαλό μου μετρούσα και θερμοκρασία. Μετά τους 2 μήνες ήμασταν τέζα ψυχολογικά οπότε είπαμε τους επόμενους θα σταματήσουμε τις προσπάθειες όπως και έγινε. Χαλαρώσαμε και ηρεμίσαμε πάρα πολύ τα σκεφτήκαμε πολύ διαφορετικά γιατί καταλάβαμε ότι με το άγχος δεν βγαίνει τίποτα και δεν ευχαριστιόμαστε και τίποτα. εμείς από το άγχος δεν μπορούσαμε να ρθούμε και σε επαφή!!! Είχαμε φρικάρει!!!!!!! Τελικά το Μάιο είπαμε να αρχίσουμε χαλαρά και ότι γίνει. Υπολόγιζα γόνιμες από 12/05 και μετά. μετά που τέλειωσα από την περίοδο προσπαθήσαμε 2 φορές, αλλά δεν ήταν οι γόνιμες μέρες μου οπότε ήμασταν χαλαροί και ήρεμοι όμως έτυχε κάτι και δεν προσπαθήσαμε καθόλου μετά οπότε λέω πάει και αυτό το μήνα δεν κάναμε τίποτα άστο!!! Με είχε πιάσει η γκρίνια μου. Και τελικά είχα μείνει έγκυος. Δεν είχαμε προσπαθήσει ούτε την μέρα της ωορρηξίας μου κορίτσια γιαυτο δεν το πίστευα κιόλας.

Οπότε προσπαθείτε όλες τις μέρες χωρίς να κοιτάτε και να μετράτε και χαλαρώστε!!! Ίσως το να ξέρεις πότε είναι και οι γόνιμες σου προσδίδει και αυτό έξτρα άγχος.

Ααα μετα την επαφή έβαλα και 2 μαξιλάρια κάτω από τον ποπούλη μου και σηκώθηκα από το κρεβάτι το άλλο πρωί και ήταν ο μόνος μήνας που δεν μου είχε φύγει τίποτα. δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά το αναφέρω φιλιά πολλά και αποβάλετε το άγχος σαςςςςς

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

εχω παρει οπως σας ειπα το clear blue το ψηφιακο με το χαμογελακι.. ε σημερα το εκανα οπως και τις πρηγουμενες ημερες.. μονο που επειδη με επιασε και εκανα κατι δουλιτσες(εβαλα ενα πλυντηριο και επλυνα τα πιατακια-ποτηρακια) ,το ξεχασα το τεστ και οταν το θυμηθηκα μετα απο κανα 20λεπτο,ετρεξα στο μπανιο αλλα ειχε κλεισει....δεν εδειχνε πια τιποτα η οθονιτσα......:( το εωγαλα και το ξαναεβαλα και εδειξε αμεσως τη φατσουλα αλλα χωρις το χαμογελο. δηλαδη αυτο ηταν το αποτελεσμα??? ή δενπιανεται και πηγε τσαμπα η μερα???? και αμα αυτο χαμογελασε και εγω δεν πηρα χαμπαρι???????????? ΠΟΠΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!! τοσες μερες αποχη, αμα πανε τσαμπα με τη βλακεια μου, ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta μουυυυ!!!! σορυ που αργησα να απαντησω,μαγειρευα και φαγαμε με τον χρηστο..

ημαστε ολιγον πλακωμενοι βεβαια,οποτε και θετικο να ειναι δεν το κοβω να με πεταει στη λαμπα!!! :P το κοιταξα και υπηρχε μια πολυ πολυ αχνη γραμμουλα διπλα στην πολυ σκουρα μπλε. αυτη η αχνη γραμμουλα υπηρχε και στις προηγουμενες μερες,οταν εγβγαζα το τεστ απο το μηχανηματακι. οποτε αρνητικο ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai ontos arnitiko.

Etsi ti na kanoume emena o dikos mou den antehei pote kai vriskomaste prin to hamogelaki.

Yp'opsin erhomai Ellada to Savvato kai tha kanonisoume sunantisi mesa ston epomeno mina elpizo na ertheis na se do!(an kai se eho dei se foto)

Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυυυυυ!!!! ερχεσαι????????????????????????? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩ!!!!!!!!!! τι να κανουν οι φωτογραφιες?????????????????? κουτσομπολευουν οι γωτογραφιες???? :P :P οχι, ε τοτε απο κοντα!!! χααχαχχααιχχιααιχαιι

καλα ουτε εμενα αντεχει,ειναι ο πρωτος μηνας που περνωψ τα τεστ ωορηξιας και εχει φρικαρει!!! με κοιταει με απειλητικο βλεμμα και του λεω... μωρο μουυυυυ ΞΕΧΝΑ ΤΟ!!!!! ΦΤΟΥ ΓΑΜΩΤΟ(ΜΟΥ ΛΕΕΙ) αμαν πια!!!! ενα χαμογελο και για μας ρε θεε ριξε !!!!! χιχιχιχιχιχι προχτες μου λεει,ετσι και δεν χαμογελασει αυτο το μηνα,και μετα ερθει περιοδος???εγω τι θα κανω?????? θα πεθανω δεν αντεχω αλλο!!! αχχααχαχαχαχχαιχαιαιχχαιαχι μου λεει οχι απλα εχει δυναμωσει,8διμα θαπιασουμε με τοσες μερες αποχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χααχαχαχαχ αμα πιασω 8 διμα,θα κρατησω τα 3,γιατι 3 παιδια θελω να κανω(προστοπαρων)χιιχιχ και τα υπολοιπα θασας τα μοιρασω,απο εναη καθε μια!!! μπειτε σε σειρα προτεραιοτητας! :P

η μανιαμουνιας δενξερω...κοιταω και εγω μηπως τη δω κμαθολου μεσα αλλα δεν ειναι ποτε....ε μπορει να θελει να χαλαρωσει λιγακι μετα την ιστορια που επαθε το κοριτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια πως πατε με τα τεστακια ωορηξιας?? εμενα εχθες μου τελειωσε το κουτι και πηγα και πηρα σημερα αλλο!! :P αλλα ακομα δεν εχει χαμογελασει......

νοιωθω καπως........ρε κοριτσια πειτε μου εκανα βλακεια????? κουστε, τελευταια φορα καναμε αγκαλιτσα με τον χρηστο μολις μου τελειωσε η περιοδος και την επομενη.. εντομεταξυ ειχα και κατι πονακια κατω,μακαρι να ηταν ωορηξια και να επιασα και νινι(μιλαμε 2 μερες χαμος εγινε,κεφαλι δεν σηκωσαμε χιχιχι)!!! μετα ομως ειπαμε να αρχισουμε τα τεστ,οποτε ΤΙΠΟΤΑ!!! περασαν 13 μερες αποχης!!!!! και ημασταν και οι δυο ετοιμοι για φονο!!χιχιχι!!! και σημερα το απογευμα εγινε χαμος!!! δεν καταφεραμε να κρατηθουμε μεχρι το χαμογελακι...... μετα απο 13 μερες ειχε δυναμωσει, αλλα φοβαμαι μηπως πηγε τσαμπα η προσπαθεια που καναμε για παοχη μεχρι το χαμογελακι! ποτε επιτελους θα δειξει αυτο το χαμογελο??????????? ουφ πειτε καμια γνωμη για ολο αυτο,λετε να πηγαν ολα τσαμπα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μα 30 κυκλο μου εβγαλε γονιμη 17η μερα...θα σου βγαλει..που θα παει...οχι δεν χασατε ευκαιρια...δεν πειραζει ...θα ερθει και το δικο σου χαμογελο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι γιατι στενοχωρηθηκα,μολις συνειδητοποιησα οτι ειμαι στην 19 μερα και τιποτα ακομα... το μονο που με καθυσυχαζει λιγο ειναι οτι στον προηγουμενο κυκλο μου ειχα 8 μερες καθυστερηση(ο γιατρος ειπε επειδη εχω λιγες κυστουλες στη δεξια ωοθηκη), και μηπως το συστημα μου τα επαιξε και γιαυτο αργει.....τι να πω..ουφ.. παντως πλακα εχω,τωρα εχω αρχισει και νοιωθω υγρα και πονακια κατω σαν να μου ερχεται η ωορηξια....μακαρι! εκτος αν ειναι υγρα και πονακια μετα απο τις αγκαλιες,δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...