Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Μετά απο τοσες μέρες που μου ειχε χαλασει το ιντερνετ επεστρεψα!!!

ειχα παει κ ενα 2μερο στιν βορεια ευβοια με τον αντρουλη μου κ νοιωθω πολυ χαλαρα κ ομορφα!! μολις μου τελειωσε κ η καταραμενη...

οποτε ξεκιναμε ξανα!!!!

ολα θα γινουν τωρα που ειναι καλοκαιρακι το νιωθω! εχω μια πολυ καλη διαθεση κ ελπιζω να συνεχιστει κ να μην το βαλω καθολου στο μυαλο μου!!!

σας ευχαριστω ολες θερμα για την συμπαρασταση δεν μπορω να σας ονοματισω γιατι εισαστε τοσες πολλες καλες μου φιλες!! σασ ευχαριστω θερμα να εισαστε καλα κ οτι επιθυμειτε!!!

κ μην ξεχνατε η θεληση ποτε δεν πεθαινει δεν την σκιαζει φοβερα καμια λιγο καιρο ξαποσταινει κ ξανα προς την δοξα τραβα χαχχαχα!!!! ετσι να γελασουμε κ λιγο!!!

σας αγαπω πολυ φιλακια κ μην ξεχνατε βουρ στο κρεβατι για μωρακι!!!

:woohoo: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina όντως φαίνεται και απο το μήνυμα σου η διάθεση που εχεις!:woohoo:

Εύχομαι αυτό το καλοκαίρι να είναι το τελευταίο σου χωρίς μωράκι!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!επιτελους!!!!!!και ελεγα που ειναι που ειναι και τσουπ ηρθες

λοιπον ετσι σε θελω με κεφακια και ορεξουλες για....;)

αντε και γρηγορα παρακαλωωωωωωωω:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετοια διαθεση θελω!!!Ετσι αισιοδοξια!!!Τωρα το καλοκαιρακι ολες θα τα παμε πολυ καλα!!χα χα χα !!Λιγο κρασι λιγο θαλασσα και το αγορι μου χα χα χα χα!!!Αντε καλη μου με το καλο καλη επιτυχια το τετουλινακι να ερθει γρηγορααααααα!!!Φιλακια πολλαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina το διημερο στην Ευβοια σε ανεβασε πολυ!!!!αντε με το καλο και ενα σπορακι και του χρονου να αλωνιζετε και οι τρεις ολη την Ελλάδα!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου καλώς ήρθες πίσω στην παρεούλα μας!!! Εύχομαι τ'όνειρο σου να γίνει πραγματικότητα πολύ σύντομα!!! Απόλαυσε όπως είπες το καλοκαίρι και τις αγαπούλες κι όλα θα πάνε καλά!! Θα δεις... Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και πολύ σύντομα θα έρθει το μωράκι...

Καλή επιτυχία και πολύ πολύ θετική ενέργεια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...