Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 28..:unsure: !!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ BABY ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ..ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ:P

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα καλως ηρθες στο γουρλιδικο μαμμυ!!!!!Σου ευχομαι συντομα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου! :) Εγω ειμαι η Αναστασια,26 χρ και περιμενω τη μπεμπα μου τελος Αυγουστου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσωρισες!!!σου ευχομαι οτι και το ψευδονυμο σου!!ολα να πανε καλα και να μην εχεις αγχος πανω απ ολα γιατι αυτο ευθηνεται τις περισσοτερες φορες!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα καλωσόρισες!

Εύχομαι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!

είμαι η Άννα και έχω τρια αγγελάκια

Θα χαρώ να τα λέμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα να σε καλωσορίσω κι εγώ με τη σειρά μου στην παρέα μας και να σου ευχηθώ αληθινή

GOOD LUCK :P

στις προσπάθειές σου!!!

Είμαι η Ιφιγένεια, στα 30, μαμά ενός κοριτσιού 9 μηνών, της Μαριώς μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώ ήρθες κι από μένα Δήμητρα στο mammy!! Εύχομαι να σου φέρει και εσένα γούρι όπως και σε πολλά κορίτσια εδώ! Κι εγώ όταν ανακάλυψα το site ήμουν έγκυος και δεν το είχα μάθει ακόμα! Περιμένω το αγοαράκι μου να γεννηθεί έως τις 6 Αυγούστου!! Σου εύχομαι ολόψυχα πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις την δική σου εγκυμοσύνη! Εγώ είμαι η Έλενα ή dallia για να μην μπερδεύεσαι .. Θα χαρώ να τα λέμε! Και επίσης θα χαρώ να βοηθήσω αν μπορώ κάπου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOOD LUCK έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 28..:unsure: !!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ BABY ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ..ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ:P

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!:kiss: :kiss:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ!!

ΚΑΛΩς ΜΑΣ ΟΡΙΣΕΣ!

ΕΙΜΑΙ Η ΠΟΠΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΑΚΗ 2 ΜΗΝΩΝ!

ΤΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΑ ΤΑ ΕΜΑΘΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς όρισες Δήμητρα!!!εύχομαι σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!το mammy είναι πολύ γουρλίδικο!!!

εγώ είμαι η θέη 24 χρονών.εύχομαι να τα λέμε!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Δήμητρα.. Είμαι η Αναστασια 27 χρονων και εγω στην προσπαθεια για νινακι.. και καινούργια στην παρέα του μάμμυ. εύχομαι να είναι τυχέρο το μάμμυ όπως λένε και οι παλιότερες..φιλάκια θα τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: :cheer: :cheer: ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ:silly: :silly: :silly: :woohoo: !ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ:kiss: :kiss: :lol: !!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες κ καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου !!

εγω ειμαι η χριστινα 27 στα 28 κ προσπαθω 4 μηνες για μωρακι!! ελπιζω να ταλεμε κ να γινουμε πολλες εγκυουλες!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOOD LUCK ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!! & ΕΓΩ ΟΣΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ..ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ... ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ... ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΧΕΦΤΟΜΑΙ & ΧΑΛΑΡΩΣΑΜΕ & ΟΙ 2(ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ & Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ) ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ... Α, ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ & ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ & ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ & ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!! ΧΙΧΙΧΙ! ΤΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ.. ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΗΜΗΤΡΑ .. ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ¨η KALYPSO!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΛΟΔΕΧΤΗΚΑΤΕ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.. ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ)ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..;) ΟΣΕΣ ΚΥΟΦΟΡΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ..:silly: ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ:lol: !!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα!

Εδώ είναι πολύ γούρικα! Θα δεις ότι σύντομα θα έχεις το πολυπόθυτο σποράκι στην κοιλίτσα σου.

Μην αγχώνεσαι για τίποτα.

Θα χαρώ να τα λέμε.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα καλως ηρθες στο mammy,

Eιμαι η Ολια και πριν απο λιγες μερες εμαθα οτι ειμαι εγκυος

Ευχομαι γρηγορα να ακουσουμε τα ευχαριστα και απο σενα γιατι το mammy ειναι πολυ γουρλιδικο...:lol:

:):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Δημητρα και καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας!!

ειμαι και εγω σχετικα νεο μελος με λενε αναστασια και ειμαι 27,5 δεν εχω παιδακι ακομα στην προσπαθεια ειμαι!:cheer:

ελπιζω να τα λεμε συχνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ :) ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 23 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ:P ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ... ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΗΜΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ Ε? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ... :lol: ΦΙΛΑΚΙΑ..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες στο μαμμυ...

ειμαι η μαρια 27 ετων και προσπαθω και εγω 3 χρονια...

ευχομαι να σου πανε ολα καλα και γρηγορα να φουσκωσει η κοιλιτσα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα καλως ήρθες και από εμένα.

Σου εύχομαι ολόψυχα με το καλό να γίνεις γρήγορα η πιο τρυφερή μανούλα του κόσμου.

Καλή σου επιτυχία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...