Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως σας έχει τύχει?


Recommended Posts

γεια σας!

τελικα αυτο τον μηνα δεν εκανα σπερματεγχυση γιατι δεν ειχα ωορυξία, παρόλο που ειχα κανει ενεσεις gonal για ωορυξια, τελικα τιποτα..ο κυκλος ποιοτικα ηταν χαλια..

τσαμπα πηρα τις ενεσεις -τσαμπα το αγχος, αγωνια κλπ...

σημερα ειμαι στην 17η μερα του κυκλου και εχω την εντυπωση οτι ξεκιναει παλι ο κυκλος μου, αλλα τοσο νωρις??

χτες πηρα τον γιατρο να τον ρωτησω γιατι ειχα κατι καφε, μαλλον ειναι απο το gonal ειπε.αλλα απο την αλλη να αρχισει η περιοδος σημερα κανονικα??

αφηστε τα εμπλεξα.απογοητευση πληρης και παλι στην αναμομη σε δυο μηνες παλι....:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!!:) ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!;) ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.:P ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exi simvi se poles kai ine fisiologiko.katalaveno apolita afto pou pernas.ego sti 5 eksosomatiki eno panta ekana 10 me 11 oaria afti ti fora mono 3 i 4 kai gomimopiithike to 1 kai afto den itan kalis piotitas.apofasisa na to valo giati skeftomoun olo afto to loyki pou travame.(leo na pane ola xamena ?kai isos poy kseris mpori na ine kai tixero)?.tsampa ta 2900 (den mou perisevoun katholou)tsampa tosa farmaka tosi agonia tosi ELPIDA.thimithika ola afta pou perasa kai kleo den mou aresi katholou na ekfrazo pos niotho idika an afto ine ponos.kai ilikrina den thelo na se stenaxoriso.thelo omos na sou efxitho me osi dinami exo mesa mou tin epomeni fora na exis moro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina μου στην αρχη φοβηθηκα γιατι νομιζα οτι κατι δεν παει καλα με τον οργανισμό μου.

αλλα γιατι τοση ατυχία?περιμενβα πως και πως να ξεκινησω την προαπαθεια μου και ολα πηγαν στραβα. σκεφτομουνα οτι με τις ενεσεις, θα ειμαι ετοιμη για ωορυξια.αλλα τιποτα. ενα αυγουλακι κατι πηγε να πηγε να μεγαλωσει αλλα στο τελος δεν ωριμασε...λουκι μεγαλο...:(

κοριτσια σας ευχαριστω παντως για τα καλα σας λογια, προσπαθω να παρω λιγο κουραγιο αλλα και αυτη η αναμονη ειναι χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...