Μετάβαση σε περιεχόμενο

5η Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια ,ειμαι η γλαυκη με τα 4 παιδακια εκ των οποιων ο Μιχαηλ Αγγελος ειναι 2 μηνων το ποσο με βοηθησε η ανακαλυψη αυτου του site δε λεγεται και μαλιστα μια εποχη που ειμαι στριμωγμενη ψυχολογικα λογω αυξημενων οικογενειακων υποχρεωσεων . θα ηθελα να σας γνωρισω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γλαυκη γεια σου

4 Παιδια!!!!!!!!!!!Μπραβο σου βρε κοριτσι μου!!!

Αντε, ελα να σε γνωρισουμε.

Το ξερεις ότι με διαφορα ενος γραμματος εχουμε ιδιο ονομα?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου θελω και εγω να σας γνωρισω!Την Κυριακη δεν μπορω ομως γιατι εχουμε και εμεις οι Αθηναιες συνάντηση! ;)Αμα δεν μπω να σας πειράξω δεν μπορώ!:P :P :P Καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου και μεις αν δεν παμε για μπανακι στη Χαλκιδικη θα ειμαστε εκει...

Μονο ας μου στειλει καποια σε πμ το κινητο της γιατι η μπουμπουκα ειναι υπναρου και δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαστε εκει στις 11.30!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή 11.30' Αριστοτέλους με τα βρακιά μας. Οκ το σημείωσα. Όσο για τον ήλιο, ευτυχώς θα έχω την Αννιώ μαζί να μου κρατάει καμιά ομπρελίτσα:P:P:P:P Φιλάκια κούκλα μου!:kiss:

Όντως, πού θα πάμε τελικά για να χωρέσουμε σαν τραπεζοπαρέα? Θα πρέπει οποσδήποτε να μας ενώσουν τραπέζια και να έχουμε και δροσούλα. Αχ,ας βρεθούμε και δε θα βρούμε κάτι? Και λίγο περπάτημα καλό θα μας κάνει (λίγο είπα!)

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω δεν θα ερθω ...:( δυστυχως εχουμε ενα σπουδαιο ραντεβου την Κυριακη το πρωι για μια μεγαλη δουλεια και πρεπει να παρεβρεθω κι εγω οπωσδηποτε!Κι οσο σκεφτομαι δεν θα γνωρισω τη Μουσσα.....στενοχωριεμαι περισσοτερο:( Αφηνω ενα μικρο παραθυρακι μηπως τελειωσω νωριτερα και ερθω να σας βρω,χωρις να ειναι σιγουρο ομως ,θα εξαρτηθει απο τι ωρα θα τελειωσω!

Γι αυτο οριστικοποιειστε το μερος και την ωρα για να το ξερω....εχω και το τηλ της Αναστασιας ομως οποτε αν ειναι θα σας βρω...

αν δεν τα καταφερω ομως ...μην μου θυμωσετε,ξερετε καλα ποσο το θελω να ειμαι μαζι σας:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννακι εμεις εκει -οι εγκυουλες με τα βρακια τους :P:P - θα προσπαθησουμε να τον κανουμε 4ωρο τον καφε μπας και προλαβεις!

Κοριτσιαααααα!Τελικα θα παραμεινει η Αριστοτελους ο τοπος συναντησης?????Πειτε καλε χαλαρουιτες μουουου!!!!!!!!

Να πουμε εξω απ'το Ολυμπιον για να εχει και σκια??????????

11.30 Κυριακη παραμενει!Σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιρνω την πρωτοβουλια να πω πως....

Κυριακη 31 Μαιου στις 11.30 πμ εξω απ'το Ολυμπιον!!!!

Συναντιομαστε και αποφασιζουμε για το ....Σε ποιο καφε θα κανουμε την τιμη να ομορφυνουμε με τις παρουσιες μας!!!!! :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ Κυριακη 11 και 30 στο Ολυμπιον.

Ελενη (Unique) μαζι θα παμε οπωσδηποτε!!!Ετσι θα υπαρχει και λιγοτερη γκρινια...Ξερεις!!!

Απλα να φτιαξει ρε γμτ ο καιρος.Σημερα ακουσα οτι το Σουκου θα ειναι βροχερο. Νευρακια τσαταλακια!

Ενταξει ομως δεν θα χρειαστει να βαλετε μαγιω!!!:P :P

Ανυπομονω να σας δω και να σας γνωρισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιω τι δυσαρεστα νεα ειναι αυτα?????? :blink:

Θες να μου πεις πως θα αναγκαστω να ντυθω?????? :woohoo:

Δε θα ερθω μονο με το βρακι???????Γιουνικακι την βαψαμε!!!!!χαχαχαχαχαχχχαχαχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σας κανω?

Δεν το ειπα εγω η ΕΜΥ τα λεει...

Παντως ντυθειτε ελαφρια γιατι ουτως η αλλως ζεστη εχει.

Αχ αντε να περασουνε οι μερες.

Θα επαιρνα και την μπουμπου μαζι μου αλλα 11.30 ειναι το 2ο της γευμα και θα αργησω μετα να ερθω.

Τωρα που το σκεφτομαι ποσες θα ειμαστε?

Για καντε μια λιστα...γιατι εγω θα κανω γκαφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον!Για χαρη σου Μουσσα μου θα ντυθω και θα βαλω κ ενα βρακακι ΠΑΝΩ απ'τα ρουχα μου!!!!!Αφου σου το υποσχεθηκα τι να κανουμε!!! :P

Αννιω ουτε εγω ξερω ποιες θα ειμαστε σιγουρα...

Εγω,εσυ,η Γιουνικ,η Μουσσα,η Θουλη

η Γλαυκη,η Γλυκα,η savropingouinos

μαλλον η lovie,μαλλον η Ολια...

Δεν θυμαμαι....... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αναστασακι μου εμεισ η 8εσσαλονικιεσ την τρελα την εχουμε οποτε στανταρ περιμενω να μου βγαλεισ κανα βρακι απο καμια τσεπη χαχαχα.Δεν κολαμε κιολασ οποτε ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑ.χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelmama sorry σε ξεχασα...Οπως κ καποιες ακομα φανταζομαι! Νομιζω πως αφου συναντηθουμε θα αποφασισουμε!Το Ολυμπιον δε βολευει για παιδακια...

Μουσσα μου το χαλασες!χαχαχχχαχαχχαχαααααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...