Μετάβαση σε περιεχόμενο

5η Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια με βολευουν και οι 2 μερες αλλα περισσοτερο η Κυριακη και στο κεντρο για να μην μπλεξουμε στο Κοσμος με κινηση απο Χαλκιδικη.

Τελικα τι ωρα λεμε? Μπορειτε Κυριακη κατα τις 11? Εγω και 12 μπορω και γενικα θα μπορω γιατι θα πιω εναν καφε με την ησυχια μου!!!

Unique καπου σε ξερω εσενα!!!! Μηπως θα ερθεις απο Μεσαιο????Λεω εγω τωρα!!!

Αμα ειναι να παμε παρεα ρε...

Αντε να οργανωθουμε!

Και αυτη την φορα θα ερθω!!!! Δεν θελω να το ξαναχασω!!!!!Αντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κουκλεεεες!!!!

Νομιζω :huh: πως τις περισσοτερες τις βολευει Κυριακη και κεντρο...Σωστα???

Τωρα δεν ξερω κιολα...Τα κοριτσακια μας που οργανωνουν εκδρομουλες...?

Λοιπον τολμαω να προτεινω:

Κυριακη 31 Μαιου στηνπλατεια Αριστοτελους στις 11:30πμ

(καπου εκει στα παγκακια αναμεσα Μητροπολεως κ παραλιας :unsure: )

Βεβαια εχουμε αρκετες μερες στη διαθεση μας μεχρι την Κυριακη για να αλλαξουμε οτι θελουμε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ μέσα είμαι εκτός απροόπτου...

Εγώ μενω Διαβατά, οπότε όποια έρχεται από δυτικά ευχαρίστως να την πάρω με το αυτοκίνητό μου...

Όποια θέλει, ας στείλει π.μ. για να στείλω το κινητό μου να συνεννοηθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AngelMama έγραψε:

και εγώ μέσα είμαι εκτός απροόπτου...

Εγώ μενω Διαβατά, οπότε όποια έρχεται από δυτικά ευχαρίστως να την πάρω με το αυτοκίνητό μου...

Όποια θέλει, ας στείλει π.μ. για να στείλω το κινητό μου να συνεννοηθούμε.

AngelMama κι εγω Ωραιοκαστρο μενω και απο ο,τι πιστευω θα παρω αυτοκινητο. Παντως καλα θα ηταν να μην κατεβαιναμε κεντρο με πολλα αυτοκινητα.

Δεν ξερω αν θα παρω την μπεμπα γιατι ειναι η ωρα που τρωει αυτη και δεν θα την εχω μαζι μου μαλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧ ΖΗΛΕΥΩ ΖΗΛΕΥΩ ΖΗΛΕΥΩ !!!!

Θα προσπαθησω να ερθω ... αλλα ειναι κομματακι δυσκολο !!! :( Πιασαν και οι ζεστεςB) ... δεν ξερω ... Θελω πολυ να ερθω !!!:)

Αν δεν ερθω πιειτε και για μενα κατι στην υγεια μου!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Καλημερα κουκλεεεες!!!!

Νομιζω :huh: πως τις περισσοτερες τις βολευει Κυριακη και κεντρο...Σωστα???

Τωρα δεν ξερω κιολα...Τα κοριτσακια μας που οργανωνουν εκδρομουλες...?

Λοιπον τολμαω να προτεινω:

Κυριακη 31 Μαιου στηνπλατεια Αριστοτελους στις 11:30πμ

(καπου εκει στα παγκακια αναμεσα Μητροπολεως κ παραλιας :unsure: )

Βεβαια εχουμε αρκετες μερες στη διαθεση μας μεχρι την Κυριακη για να αλλαξουμε οτι θελουμε... :)

ego mallon tha ta katafero na sas ertho...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

nai re pontia na ertheis!!!!!!kai ego skeftomai na afiso ti mpou me ton mpampa tis,tha ta kataferei arage i tha gurnao aron aron?

xaxaxax

ego elo me ton mikro na ertho...

fertin k si...makari na ta katafero...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα εγω δεν θα φερω την μικρη για να βολταρω με την ησυχια μου. Λιγο τσινισε που του το ειπα ο δικος μου αλλα αστους....Μονο εμεις θα αλλαζουμε πανες και θα ταιζουμε?????

Δεν καταλαβα ομως ρε κοριτσια, Αριστοτελους στο υψος της Μητροπολεως θα συναντηθουμε?

Μαρθα και ο αντρας μου Ποντιος ειναι μην ακους κανεναν!!!Πουλοπομ!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

savropinguinos έγραψε:

xaxaxax

ego elo me ton mikro na ertho...

fertin k si...makari na ta katafero...:kiss: :kiss:[/quote:2vt31r53]

ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΣΝ ,ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΟΡΦΕΣΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΡΟΞΕΝΙΟ,ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΝΤΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax

to kalitero paidi pires re annio afou einai pontios...mi nomizeis k i panagiota temeteron einai.,.....

ante ferte ta mikra sas na gnorisoune...

panagiota mas kinigane oi ginaikes....:laugh: :laugh: :laugh:

einai k tis natassas....xaxaxax;) :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula ase tous exoume kalomathei,proxthes i mokri xestike milousa til leo tou giorgou na tin allaksei anoigei to pampers kai fonazei giota trexa mous ekane.......xaxaxaxaxaxa (ego prosopika to apokalo pagoto mixanis)xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχααχχαχα να'στε καλα βρε κουκλες!!!!!

Πολυ πετυχημενο το "μους-παγωτο μηχανης"!!!!Τελεια παρομοιωση!!!!!!

Αληθεια,εγω προτεινα μεν να βρεθουμε καπου εκει Αριστοτελους με Μητροπολεως εκει στα παγκακια αλλα....Εκτος του οτι ειναι λιγακι γενικο αυτο ,και μπορει να μη βρεθουμε ολες μαζι, θα εχει και ηλιο εκει....Οποτε μαλλον δεν ειναι καλη η ιδεα μου!

Προτεινετε αλλο τοπο συναντησης...Καπου μαλλον με σκια....Ηδη βραζωωωωωω!!!!Και πρεπει νομιζω να σκεφτουμε και σε ποιο μαγαζι θα παμε γιατι λογω ζεστης πιθανο να κατσουμε μεσα και λογω ζουζουνιων θα πρεπει να αποφυγουμε την πολυκοσμια-καπνιλα σωστα????

Να το συζητησουμε να βγαλουμε μια ακρη!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που θα βρουμε μαγαζι να κατσουμε μεσα να μην εχει καπνιλα,κοσμο και να εχει τραπεζι μονοκοματο για καμια 15ατομα οπως το βλεπω κυριακη πρωι στον λ.πυργο?????????

α!και επισης να μην εχει δυνατο κλιματισμο(υποχονδρια ε???????) για να μην αρρωστησουνε τα μικρα μας??? ε?????

α! και και ασχετο! επιτρεπεται ρε κοριτσια το κλιματιστικο γιατι στο αμαξι θα μεινουμε οικογενειακως καλοκαιριατικα!

δεν βγαινει αλλιως!!!!!!!!!! για πειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλα ηταν εκει που πηγαμε αλλα τωρα θα εχει τουλαχιστον 30 βαθμου;!!!!!!!

Αν ειναι να κατσουμε εξω εγω το δηλωνω θα ερθω με το μαγιω!!! :P Και επειδη τα μαγιω μου δε μου κανουν....Θα ερθω με τα εσωρουχα! :woohoo: χαχαχαχαχαχαχαχα

Δε νομιζω πως τα αιρ κοντισιον στα μαγαζια ειναι δυνατα....Οπως και για το αυτοκινητο που ρωτας Βενη μου.Καλυτερα δεν ειναι χαμηλα το αιρκοντιτιον απ'το να ανοιγεις τα παραθυρα,να ιδρωνεις,να φυσαει και να παθετε καμια ψυξη οικογενειακως????Μακρια απο μας!

Νομιζω πως η λυση για τον καφε μας ειναι να βρουμε κανενα αδειο ή τεσπα οχι πολυσυχναστο μαγαζι...Τι να πω...Ετσι νομιζω :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα με οτι και να ερθεις βασικα κουκλα θα εισαι οποτε....:) :) :) :) :)

που να παμε ομως ρε συ? μονο αμα βρεθουμε και δουμε τοτε..που να ξερεις απ οτωρα πιο μαγαζι θα ειναι ψιλοαδειο? εκει αριστοτελους ομως εχει τωρα που το σκεφτομαι απ οτην μερια του starbucks πιο πανω που μεσα δεν πολυγεμιζουνε...βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω νομιζω πως στην Αριστοτελους παντα φυσαει λιγουλακι και δεν θα σκασουμε απο τη ζεστη,τωρα επειδη οι εγκυες και οι μωρομανες παντα προηγουνται,εσεις αποφασιστε το και γω θα ερθω οπου μου πειτε:laugh: Αναστασακι μου δεν ειναι κακη ιδεα να βαλεις μαγιω:laugh: :P

Παντως η ωρα ειναι 11.30 ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Αριστοτελους μπροστα στο Ολυμπιον ειναι καλη ιδεα...Εχει νομιζω σκια εκεινη την ωρα απο την πανω πλευρα του δρομου...κοντα στην πιατσα ταξι.

Τι λετε?

Εγω λεω λεω αλλα λογαριαζω χωρις τον ξενοδοχο...Παλι καλα που η Αλεξανδρα ειναι ησυχο μωρο...

Καλα ο δικος μου στην αλλαγη πανας δεν εχει προβλημα...(τα σχολια του προσομοιαζουν σε κατι διαφορετικο καθε φορα αν και νομιζω η μους σοκολατα ταιριαζει :P :P :P ) Ο δικος μου δεν εχει υπομονη να την κοιμιζει...Μεγαλη ιστορια.Πρωτα κοιμαται εκεινος και μετα το μωρο...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει λοιπον!Αφου με δεχεστε και με εσωρουχα! :P

Νομιζω πως 11.30 ειναι καλα για να ξυπνησουν κ οι υπναρουδες...Να εχουμε και τουλαχιστον 2 ωρες μεχρι να αρχισουμε να πειναμε...Δεν ξερω για τα μωρακια αν βολευει :unsure:

Και πραγματι στη μερια που λεει η Βενη δεν εχουν πολυ κοσμο τα μαγαζια.Βλεπουμε.

Τωρα πειτε το ΠΟΥ θα βρεθουμε??????Ακριβως ομως...Και σκεφτειτε να εχει σκια και ισως κανα παγκακι!!!!!Δε θα με γνωριζετε σας λεω!Σε ενα μηνα φουσκωσα πολυ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι Αγγελικη μου!!!!Οπου δεις κοσμο να κοιταει απορημενος.....Εκει θα ειμαστε!χαχαχαχαχα

Δεν ξερω ας πουν τη γνωμη τους και οι υπολοιπες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...