Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΕ ΑΝΕΡΓΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ με 200 ΕΝΣΗΜΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω ποιά επιδόματα δικαιούμε και απο που. Είμαι άνεργη και γεννάω σε 4 μήνες, αλλά έχω ήδη 200 ημέρες εργασίας τα 2 τελευταία χρόνια. Έχω πραγματικά μπερδευτεί. Στον ΟΑΕΔ μου είπαν οτι δεν δικαιούμε κανένα επίδομα παρά μόνο τα 940 Ευρώ το ΒΟΗΘΗΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ. Στο ΙΚΑ μου είπαν οτι παίρνω και ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ και ΛΟΧΕΙΑΣ. Επίσης διάβασα για το ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ. Γνωρίζω λόγω προβλήματος υγείας οτι θα γεννήσω με καισαρική.

Μπορείτε να με βοηθήσετε; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να ηξερα να σε βοηθησω κοριτσι μου,αλλα ουτε κι αυτοι οι ιδιοι δεν ξερουν τι τους γινεται:dry: γι αυτο καλυτερα να πας εσυ η ο αντρας σου στις αρμοδιες υπηρεσιες και να διεκδικησετε αυτα που σας ανηκουν,εαν δεν βγαζετε ακρη με τους υπαλληλους μπορεις να απευθυνθεις στο συνηγορο του πολιτη να σε κατευθυνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

alo to ika alo o oaed

o oaed sou eipai oti dikeouse mono ayto to epidoma kai oxi to eksamhno afou dn ergazese .

to ika tha sou dosei kioforias kai loxias

oi duo organismoi den sxetizonte metaksi tous aposo kserw

Συφμωνω!Αλλο το ενα αλλο το αλλο!Απο τον ΟΑΕΔ δεν δικαιούσαι τιποτα εφοσον δεν δουλεύεις. Απο το ΙΚΑ ομως παίρνεις τα επιδόματα κανονικά αφου εχεις 200 ενσημα!Τωρα για το επιδομα καισαρικης δεν ξερω να σου πω. Δες και το site ισως σε βοηθησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Νιώθω πραγματικά ευγνώμων που υπάρχει αυτό το site. Και είμαι ολοκαίνουργια σε αυτό! Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...