Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ SOS


Recommended Posts

δεν γνωριζω καποιον συγκεκριμενα.......ειχα παει μια φορα στο μητερα και με ειχε ο διευθυντης της αιματολογικης....παρα πολυ καλος....αλλα δυστυχως δεν θυμαμαι ονομα.....συμβαινει κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον bourique και apis, δεν συμβαίνει κάτι ... απλά προετοιμάζομαι για δεύτερη εγκυμοσύνη και λόγω παράγοντα ΙΙ (G20210A mutation) της προθρομβίνης θα χρειαστώ παράλληλα με τον γυναικολόγο και αιματολόγο .

τα ξαναλέμε..:)http://hotfile.com/dl/200666/4cbc902/en ... i.avi.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η κ ΜΑΤΖΟΥΚΑ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΔΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ, ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΨΗΦΙΟ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 60 ΕΥΡΩ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιον αιματολόγο! Θα ρωτήσω την νύφη μου από Δευτέρα που θα την δω γιατί αύριο θα είναι εκτός Αθηνών για δουλειά! Εϊχε θρμβοφιλία, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο αλλά δεν έχω τίποτα να χάσω!

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το καλό να κάνεις και ένα 2ο μωράκι!! Καλή συνέχεια κούκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, εγω το ανακαλυψα δυστυχως απο επιπλοκη που ειχα στην εγκυμοσύνη μου η οποια τελικα δεν ολοκληρωθηκε λογω θρομβων στο πλακουντα (εξαιτιας της παθησης αυτης την οποια τοτε δεν την γνωριζα) ενω πηγαινε τελεια η εγκυμοσυνη στη 19η εβδομαδα μπηκα με συμπτωματα τοκετου ...σπασαν τα νερα και τελικα το εχασα το μωρο αφου γεννησα κανονικα. Με τον ιστολογικο που καναμε και τις εξετασεις τις δικες μου βρεθηκε το προβλημα αυτο.

Απλα σε επομενη εγκυμοσύνη θα κανω ενεσεις ηπαρρινης και ολα καλα θα πανε !!!

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...