Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπάσαν τα νερά ή ειναι η ιδεά μου;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

crazy έγραψε:

Αχ βρε κου-Νέλλυ που να'σαι;;; ( :P την βάφτισα κουνέλι χτες, όταν με ρωτούσαν στα μαιευτήρια από που βγαίνει το Νέλλυ! Νέλλυ απ΄ το κουνέλι! :laugh: )

Αχ κουνελάκι κουνελάκι.. ξύλο που θα το φας!

Το κινητό σου χωρίς ν'αφήσεις, για μαιευτήριο πως ξεκινάς;;;

Μη μου σουφρώνεις τη μυτούλα, μη μου κουνάς τ'αυτιά!

Όλο το mammy το'χεις να περιμένει επάνω στα καρφιά!

:P :laugh: :P

Μακάρι να'χουμε νέα σύντομα! :)

εισαι ααπιστευτη! :side: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗς ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΣΑ ΤΡΑΒΗΞΕ!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΤΗΣ ΣΙΓΟΥΡΑ~!!!ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΟΛΕς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με την σειρα μου να ευχυθω και εγω στην νελλυ να πανε ολα καλα!φανταζομαι οτι σιγουρα θα εχει γεννησει.

αχ!βρε κοριτσια του mammyland με εχετε συγκινησει για το ενδιαφερον που δειχνετε για τα μελη!ειστε οι καλυτερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχασα επεισοδια βρε κοριτσια ... Τι εγινε ? Μπραβο σας, χιλια μπραβο για την κινητοποιηση !:) Μακαρι το κοριτσι να ειναι καλα και με την κορουλα της και τον αντρουλη της αγκαλιτσα .

Ελλειπα .. δυο μερες δεν μπηκα στο forum και εγινε χαμος !!!

Hope_89 να εισαι καλά και με ενα γερο μωρακι αγκαλια και ευτυχισμένη !!!

Φιλακια:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ, ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΝΕΛΛΗ. ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΟΛΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ! ΝΕΛΛΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κορίτσια μου... Τώρα πήρα χαμπάρι τι έγινε!!!

Τι συγκινητική η κίνηση από μέρους σας να αναζητήσετε τη φίλη μας...

Αν όντως είχανε σπάσει τα νερά, μακάρι να πήγανε όλα καλά και τώρα η μικρή φίλη μας να κρατάει στην αγκαλιά της ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Η Παναγία μαζί τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε καταπληκτικεσ ενα μεγαλο μπραβοοοοοο σε ολεσ σασ......:woohoo:

με το καλο να γυρισει το κοριτσακι παρεα με το κοριτσακι τησ και να μασ πει την εμπειρια τησ.......

φιλακια σε ολεσ σασ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!! Καλα εχασα επεισοδια!!! Τωρα μπηκα και διαβασα ολα τα μηνυματα σας κοριτσια!!! ΔΕν το πιστευω τι αγωνια τραβηξατε!!!!!! Καταρχην θελω να ευχηθω στη Νελλυ να εχουν παει ολα καλα και να κραταει τωρα αγκαλια το μπουμπουκακι της!!!!!!

Θελω ομως να σταθω περισσοτερο σε ολες εσας βρε κοριτσια!!!! ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ!!!!!!!!!!!!! Με συγκινησατε απιστευτα με το ενδιαφερον σας για τη Νελλυ μας!!!! Ειστε η προσωποποιηση της ανθρωπιας!!!! Πραγματικα δεν εχω λογια!!!!!!!!

[color=]ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου,εχουμε κανενα νεοτερο??? εμαθε καμια κατι καινουργιο???? δεν μπορω να ησυχασω.. να βρισκοταν ενας ανθρωπος να μας ελεγε οτι ολα πηγαν καλα και ειναι υγειεστατοι και το νελλακι και το μωρο και τι στον κοσμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω απίστευτο είναι!!

Νελλάκι με το καλό κοριτσάκι μου,

όλα καλά να πήγαν!!!

τώρα πήρα φωτιά, τι έγινε!!!

είχα και 2-3 μέρες να μπω...

Αμάν!

Κοριτσάρες, συγκινήθηκα τόσο πολύ,

μπράβο σας που κινητοποιηθήκατε και να βρείτε τη Νέλλυ μας

...

είσαστε τρομερή ομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΟΥΣ!!!

ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις τα διαβασα ολα!!!Ευχομαι αρχικα ολα να εχουν παει καλα για την μικρουλα Μελλυ μας και με το καλο να μας ανακοινωσει τα ωραιοτερα νεα για το παιδακι της που ηρθε στον κοσμο!!!Τι αλλο να πω εκτος απ το οτι ειστε ΘΕΕΣ!!!!Μπραβο σας ρε κοριτσια με συγκινησατε απιστευτα!!!Ειστε ολες φοβερες ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!Νιωθω απιστευτα τυχερη που σας εχω βρει και καποιες γνωρισει απο κοντα!!!Δεν ξερω τι αλλο να πω!!!Εχω μεινει....ειχα ξεχασει οτι υπαρχουν ανθρωποι....φιλακια σε ολες σας!!!!!Με το καλο να μαθουμε νεα απο την Νελλυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια ιδεα για το λητω

και εγω αν δεν μπορεσω να παω σε ενα κοντινο μου καταστημα υπαρχει τροπος να γινει μεσω νετ?

αλλα εγω εχω ηδη αγορασει ενα φουστανακι δωρο για την μπουμπουκα της νελλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα νικι μου ,δεν το σκεφτηκα εγω,απλα εγω σας το εγραψα για να συννενοηθουν τα αλλα κοριτσια.. θα σας στειλουμε να σας ενημερωσουμε μην ανησυχειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου για παραδειγμα η fisher price που ειναι μια πολυ καλη εταιρεια εχει παντου τις ιδιες τιμες ειναι στανταρ οι τιμες τους....και πιστεψε με το εχω ψαξει......;)

τωρα για τα υπολοιπα οπως ρουχαλακια σαφως ειναι πιο ακριβα αλλα πολυ καλυτερης ποιοτητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μην το λες...Η Νεφέλη μου έχει ένα φορεματάκι benetton που στο δεύτερο πλύσημο(στο χέρι)έβγαλε έναν κουβά φούξια νερό;) Και φυσικά ξέβαψε δυο χρωματικούς τόνους και το ρούχο

(κορίτσια συγγνώμη που είμαι εκτός θέματος αλλά χτες που το έπλυνα αγανάκτησα!:angry: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα διάβασα το post κορίτσια μου...

εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη νέλλυ,λογικά τώρα θα έχει γεννήσει το κοριτσάκι της και θα την κρατάει αγκαλίτσα!!!!τέλεια!!!

ρε κορίτσια με συγκινήσατε πολύ!!!είστε μεγάλες ψυχές όλες εδώ στο mammy!!!!μπράβο σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...