Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπάσαν τα νερά ή ειναι η ιδεά μου;;;


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!Τιποτα ε?Υπομονη 3 μερες ακομα!Προφανως πρεπει να γεννησε.Νελλυ μου!:kiss:

TEO COOL εγω προτείνω οποια κοπελα μενει εγκυος απο δω και περα να της κανουμε δωρο ενα πομπό για να την εντοπίζουμε με GPS!:P Μονο ετσι θα κανουμε δουλεια!;) Περα απο την πλακα ας καθεριωσουμε να δινουμε τον αριθμο του κινητου, εστω σε ενα μελος που συμπαθουμε, ετσι ωστε να ενημερωνομαστε τουλαχιστον. Θελουμε να μαθαινουμε νεα απο ολα τα κοριτσια εδω μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι πολυ ωραια ιδεα αυτη να καταχωρουμε καποια στοιχεια μας,το εκανε ποστ μια κοπελα πριν λιγο,αν θελετε μπειτε στο ποστ να το δειτε και να μου πειτε με αυτα που προτεινα για τη δικη μας ασφαλεια.

αχ τωρα αφου δεν εχει μπει ακομα η νελλυ, ειναι σιγουρο νομιζω οτι γεννησε!! οποτε αν ρωτησουμε στα μαιυτηρια δεν θα μας πουνε??????????????? δηλαδη γαμωτο δεν μπορω να το διανοηθω οτι δεν μπορεσαμε να τη βρουμε!!! σημερα λετε αν παρουμε τηλ στα νοσοκομεια να μας πουν???? εχω αγωνια αν ειναι καλα....δεν ηθελα να ειναι μονη της,ηθελα να ημασταν κοντα της να της καναμε παρεουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Καλημερα κοριτσακια μου!Τιποτα ε?Υπομονη 3 μερες ακομα!Προφανως πρεπει να γεννησε.Νελλυ μου!:kiss:

TEO COOL εγω προτείνω οποια κοπελα μενει εγκυος απο δω και περα να της κανουμε δωρο ενα πομπό για να την εντοπίζουμε με GPS!:P Μονο ετσι θα κανουμε δουλεια!;) Περα απο την πλακα ας καθεριωσουμε να δινουμε τον αριθμο του κινητου, εστω σε ενα μελος που συμπαθουμε, ετσι ωστε να ενημερωνομαστε τουλαχιστον. Θελουμε να μαθαινουμε νεα απο ολα τα κοριτσια εδω μεσα.

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

TEO COOL εγω προτείνω οποια κοπελα μενει εγκυος απο δω και περα να της κανουμε δωρο ενα πομπό για να την εντοπίζουμε με GPS!:P Μονο ετσι θα κανουμε δουλεια!;)

ΚΑΛΑ ΕΕΕ;;;;; ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!!!!! ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!! :laugh: :woohoo: :silly: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroula μου καλέ θα μας πάθεις τίποτα!:laugh:

Όπως είπε και η Δημητρούλα σε 3 το πολύ 4 μερούλες θα μάθουμε νεάκια της!:)

Κορίτσια διαβάζοντας το αρχικό της πόστ σκέφτηκα οτι μπορεί τα ίδια τα παιδιά να έχουν ζητήσει απο το μαιευτήριο να μην δίνονται τα στοιχεία τους.Απ ότι είδα δεν έχουν και τις καλυτερες σχέσεις με τους συγγενείς και ίσως δεν ήθελαν καμία άσχημη αντίδραση να χαλάσει αυτές τις μοναδικές στιγμές:dry::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου, δεν έχεις κι άδικο σ'αυτό που σκέφτηκες.

Πάντως όπου πήγαμε, εξηγούσαμε ποιοι είμαστε και γιατί τους ψάχνουμε. Φορούσα και το mammyland μπλουζάκι μου και τους έδειχνα το site. Μάλιστα η προϊσταμένη στο Ελενας με ρώτησε αν είμαι ψυχολόγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy χαχα:laugh:

Αλλά αν το νοσοκομείο έχει κάποιες εντολές...

Πάντως πολλές φορές αυτές τις στιγμές δεν θέλουμε κόσμο.Το καταλαβαίνω απόλυτα γιατί όταν γέννησα και εγώ τα διδυμάκια μου (26 εβδ :( )μου ήταν πολύ δύσκολο να δέχομαι επισκέψεις και προσπαθούσα να το αποφεύγω παροτι ήξερα πως όλοι ήθελαν να έρθουν απο καθαρο ενδιαφέρον:unsure:Πόσο μάλλον οταν υπάρχουν και προβλήματα επικοινωνίας

Βέβαια εγώ υποθέσεις κάνω;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα αστα να πανε δεν μπορω καθολου να το σκεφτομαι οτι τελικα δεν ημασταν κοντα της... καλα σε αυτο που λες εχεις δικιο μηπως το ζητησαν τα παιδια να μην πουν τιποτα σε κανεναν...ωχ δεν το σκεφτηκαμε...αλλα ομως οι ανθρωποι που μηλισαμε φανηκαν να προσπαθουν οντως να μας βοηθησουν...εκτος απο αυτην την ξινη στο Μητερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπα οπα οταν ημασταν εγω με τον χρηστο στο ελενας εξω απο την αιθουσα τοκεκων πριν ερθεις ρουλακι μου, ρωτησε ο χρηστος για τη νελλυ εναν νοσοκομο με στολη χειρουργειου και του ειπε οτι ''ναι ναι μεσα πρεπει να ειναι,καθηστε να παω να δω..'' και οταν βγηκε ειπε οτι δεν υπαρχει μεσα καμια νελλυ τελικα. λετε ρε γμτ να ηταν μεσα και να την ρωτησε ο νοσοκομος την κοπελα και να φοβηθηκε και να ειπε να μας πει οτι δεν ειναι μεσα???????????????????????? ποπο θα τρελαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τσιφοςςςςςςςςςς.......Πωπω κανει ζεστη οχι χαζα ουφφ....Αν δεν μαθουμε κατι παραπανω απο το Νελλη τσαμπα παμε στο Ελενας :( .Μπηκα σε 3 οροφους δωματιο δωματιο.Ρωταγα απο την πορτα "καποια κοπελα απο μαμμυλαντ".Ρεζιλι μεν αλλα...Μηπως δεν ειναι στο ελενας?:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ρε παιδια στο αττικο νοσοκομειο δεν πηγαμε!!!!!!!!!!!! λετε????

αλλα εχθες εφημερευε το αλεξανδρα και πηγαμε και δεν τη βρικαμε!!!!!!

μουσσα μου μηπως στο αλεξανδρας ειναι?????????????? γιατι δεν εξηγειται αλλιως........αφου εφημερευε χτες!!!!!! ομως ειναι ακατορθωτο να πιασουμε δωματιο δωματιο,ειναι τεραστιο!!δεν θα τελειωσουμε ποτε!!!!!! αχ ρε γαμωτο να εμφανιστει και να ειναι καλα,δεν μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι εχτες λιγο πριν βγει ειπε "Πηρα τον γιατρο και μου ειπε να παω σφαιρα στο νοσοκομειο".Αρα 8α πηγε στο νοσοκομειο που ελεγε αρα στο Ελενας.Μηπως απλως δεν εδωσε δικα της στοιχεια .τι να πω πια δεν ξερω :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ρε γμτ εστω αν μας ειχε γραψει σε ποιο νοσοκομειο ηταν,θα ειχαμε μια βαση για να ψαξουμε στα σιγουρα....θα ξεραμε πχ οτι ειναι στο ελενας αρα θα πηγεναμε μονο στο ελενας και θα διασκορπιζομασταν εκει μεσα να ψαξουμε!!!! θα το ξεψαχνιζαμε!!!γμτ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα οντως χαμος!!!!!!! εγω πιστευω οτι ειναι στο ελενας!!!!!!!!!!!!!!!!

γιατι οταν πηγα με τον χρηστο πριν φτασει η ρουλα και ημασταν εξω απο την αιθουσα τοκετων ρωτησαμε σε καποια φαση που ανοιξε η πορτα εναν νοσοκομο και ειπε στο χρηστο μεσα πρεπει να την εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!μισο λεπτο!!! και μολις βγηκε ειπε οτι εμεις δεν εχουμε νελλυ εδω.....

εμενα ολο αυτο μου εκανε καπως........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroula προτείνω να μην επιμείνουμε άλλο.Εγώ θα πάρω τηλέφωνο το απόγευμα στα μαιευτήρια και θα ρωτήσω με τις λίγες πληροφορίες που έχω;)

Βρε δημοσιότητα η μπουμπού!!!χιχι:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia na euxithw kai egw me ti seira mou sti nelli! na exei mia ugeiestati mpempoula, kai na einai kala! diabasa tin istoria ths kai sigkinithika toso polu apo ton dunamismo ths kai tin apofasistikotita ths! mpravo sou kopela mou! euxomai na eixes mia eukoli genna kai na eisai pio eutixismeni apo pote! perimenoume me agwnia ta nea sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βρισκω λιγο δυσκολο για το Ελενα. Εδω πηγε ολοκληρος γιατρος και δεν βρηκε τιποτα. Μην ξεχνατε οτι αν εισαι απο μεσα υπαρχει αλλος κωδικας επικοινωνιας. Αν ξεραμε το ονομα της γιατρου θα μπορουσαμε τουλαχιστον να βρουμε τα στοιχεια της και να παρουμε πληροφοριες απο εκεινη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...