Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπάσαν τα νερά ή ειναι η ιδεά μου;;;


Recommended Posts

η πεθερα μου εχει μηλισει με μαμαδες που εχουν πραγματα καινουργια και διαφορα και λογικα σε λιγες μερουλες θα εχει μαζεψει πολυ υλικο!!!!!!!!! χιχι!!!!! ακριβως επειδη δεν θα εχει προλαβει η κοπελιτσα να παρει τπτ και ειναι λογικο,αφου εγιναν ολα τοσο γρηγορα!!!!!! μας ταλαιπωρησε σημερα το παλιοπαιδο,τουλαχιστον να δεχτει τα δωρακια που μπορει η καθεμια μας να της δωσει με ολη μας την αγαπη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νέλλυ μου, δεν το πίστευα όταν διάβασα ότι ήσουν εσύ!!!

Το πιθανότερο είναι ότι τώρα θα έχεις πια γεννήσει και θα κρατάς την κοριτσάρα σου αγκαλιά!!!!

Εύχομαι να μην ταλαιπωρήθηκες και ΟΛΑ να πήγαν κατ'ευχήν!!!

Θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!!

Φιλιά και από εμένα!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πολύ χάρηκα όταν είδα το θέμα!! Μακάρι Νελλάκι να γεννησες και να πηγαν όλα κατευχήν!!:) Είμαι σίγουρη ότι τώρα θα είσαι αγκαλιά με τη ζουζουνιτσα!!!:) Εμπρός λοιπόν να ξεκινήσουν τα ξενυχτια, οι τσιρίδες, οι σκατωμενες πάνες..και έχει ο Θεός!!:)))) Να σου ζήσει λοιπόν η μπεμπούλινα!!!:) Πολλά φιλιά και περιμένουμε νέα σου κορίτσι!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ σου εύχομαι απο καρδιάς τα καλύτερα για σένα και τη μπέμπα σου!!!

Κορίτσια αν αποφασίσετε για δωράκια, είμαι μέσα! Στείλτε μου πμ σας παρακαλώ πολύ!!!

marianda ωραία η ιδέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗ ΝΕΛΛΥ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ!!!!!!!

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟ..ΒΡΕ ΚΟΡΤΣΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ!!!!! ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!! ΓΛΥΚΟ ΜΑ ΣΥΝΑΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ,ΕΜΠΡΑΚΤΟ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!! ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΧΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΙΕΥΤΗΤΙΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΤΕ ΒΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τωρα ειδα αυτο το ποστ........

Λοιπον πηγα στις επαφες της και ειδα οτι εχει επαφη με την happy mammy και την vasomits.Απο οτι ειδα ομως καμια απο τις δυο δεν εχει απαντησει σε αυτο το ποστ,μηπως δεν το εχουνε δει(οπως και εγω) και ισως αυτες γνωριζουνε κατι παραπανω για τη Νελλυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλακι μας, κιολας???:woohoo:

απιστευτο!!! βιαστικη η μικρουλα να γνωρισει τους ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ γονεις του κοσμου, τους γονεις της!!!;)

ευχομαι ολα να πηγαν καλα και να εχεις ηδη την μικρουλα σου αγκαλια, κοριτσακι μου!!! περιμενουμε ΟΛΕΣ με αγωνια τα νεα σου! (καθως διαπιστωσες!!):laugh:

(καλα βρε τρελοκομεια!!! ειναι δυνατον??? πηρατε σβαρνα τα μαιευτηρια???:laugh: Θεε μου, τοσο καιρο εδω μεσα και δεν ειχα παρει χαμπαρι ΠΟΣΟ παλαβες ειστε!!!:laugh: -και ποσο τελειες γλυκουλες μου!!-;) δυστυχως απ'οτι βλεπω, μαλλον δεν καταφεραμε κατι, ε?:( κι εγω θα ηθελα παρα πολυ να παω να τη δω τη Νελλυ μας!! σας παρακαλω, ο,τι μαθετε κι ο,τι κανονισετε ενημερωστε με κι εμενα!):)

{ασχετο, αλλα βρε κοριτσακια μου, ειστε ολες φανταστικες!! δεν περιμενα ΤΟΣΗ αγαπη... πω, πω, συγκινηθηκα τωρα!! και μ'επιασε τρελος καημος που δεν καταφερα ακομα να σας γνωρισω και θα κλαιω!:( γιατι ουτε στην επομενη συναντηση θα μπορεσω να ερθω, γιατι δυστυχως μου πεφτει πολυ μακρια... θερμη παρακληση, η επομενη να ειναι προς τα βορειαααααα!!!:cheer: εεεεε???? φανταστικες mammylandoφιλεναδουλες???):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Καταρχας ειμαι μεσα για οτι εχει σχεση με δωρακια στο μωρο.Μιτσακι ποσο βορεια?γτ βορεια θα ειμαι την παρασκευη :) .Οποια ξερει το οτιδηποτε για την Νελλη περιμενουμε με αγωνια.Χαλαρα ξανα παω μια βολτα να την ψαξω :) .Μα να μην εχουμε ενα νουμερο κινητου?Ουφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια γενναει το νελλακι μας το μικρο!!!! και εγω τωρα το ειδα χθες ημουν εξω και δεν προλαβα πολλα και να φανταστητε οτι προχθες μιλαγαμε μαζι στο τσατ!!!!

νελλυ μου αγαπη μου ολα να σου εχουν παει καλα και να εχεις την μπουμπουκα σου στην αγκαλια σου

κοριτσια συμφωνω με την ιδεα να της παρουμε δωρακια ειμαστε ολες μια μεγαλη αγκαλια και εχω κατασυγκινηθει με το ποσο αγαπη εχει αυτο το site ειναι τρομερο μπραβο στα κοριτσια που ετρεξαν να την βρουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης ειχαμε και ενα αγορι μαζι που εψαχνε!!!! και μαλιστα η ρουλα ειπε να τον κανουμε επιτιμο μελος!!!! τον χρηστο μου!!! χιχιχιιχχιχιχιιχιιχιχχιχι καλημερα!!!!

μουσσακι καλημερα!!!!!!!!!!!! ξαναπας απο εκει ε??.... καλε εγω δεν μπορω εχουν καει τα ποδια μου γιατι εχθες φορουσα πεδιλακια και με πεθαναν!!!!!! καηκαν οι πατουσες μου!!! χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ξαναπαω ανετα μικρουλα μου.Κοιταω μηπως μαθουμε κατι παραπανω απο στοιχεια γτ εχτες με 2 πραγματακια που ξεραμε δεν καναμε δουλεια :( .Παντως τον γιατρο μου τον εχω στην μπριζα αν μαθει κατι θα με παρει τηλ.:) .καλημερα καρδουλα μου :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα μουσσιτσα μου!!! χχιχιχιχιχιχι!!!!!!! :)

ποπο τι επαθε ο γιατρος με εμας που εμπλεξε!! χιχιχιιχιχχι

ωραια κουκλα μου θα περιμενω θα σου στειλω το κινητο μου με πμ να με παρεις αν μαθεις κατι νεοτερο σε περιπτωση που βγω απο το μαμυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι μου καλημερα!!!!!!! και εγω γιαυτο μπηκα μολις ξυπνησα αλλα...τζιφος!!! ειδες που θα παει η μουσσα να ξανακοιταξει?????? ποπο εχω τρελαθει με το κοριτσι που να ειναι ρε γμτ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κου-Νέλλυ που να'σαι;;; ( :P την βάφτισα κουνέλι χτες, όταν με ρωτούσαν στα μαιευτήρια από που βγαίνει το Νέλλυ! Νέλλυ απ΄ το κουνέλι! :laugh: )

Αχ κουνελάκι κουνελάκι.. ξύλο που θα το φας!

Το κινητό σου χωρίς ν'αφήσεις, για μαιευτήριο πως ξεκινάς;;;

Μη μου σουφρώνεις τη μυτούλα, μη μου κουνάς τ'αυτιά!

Όλο το mammy το'χεις να περιμένει επάνω στα καρφιά!

:P :laugh: :P

Μακάρι να'χουμε νέα σύντομα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ??????????//

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΒΑΝΤΑ......

Η΄ΕΣΤΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΜΕ ΤΑ ΤΗΛ. ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ.....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ.

ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ....

ΑΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ .

ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΜΕΣΩ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου κουκλίτσα μου ΚΙΟΛΑΣ;;;;;:woohoo:

Τώρα είδα το ποστ... :dry:

Σίγουρα τώρα θα έχεις αγκαλιτσα το νινί σου!!!

Εύχομαι να'ναι γερή και ευτυχισμένη η κουκλίτσα σου!!!

Ααααχ με κατασυγκινήσατε βρε κορίτσια... Με κάνατε και έκλαψα πάλι...

Αυτό το μαμμυ μας χαρίζει θεικές στιγμές...

Μαμμυ ενωμένο, ποτέ νικημένο!!!:P

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΛΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...