Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ"


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ.ΕΚΕΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ.

ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ.

ΑΧ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Κ ΜΩΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?

ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ?

Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΜΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΙΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ.ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.

Κ ΑΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?

ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΕΡΩΝΕΙ?

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΨΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΘΑ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΠΟΣΟ ΠΙΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΙΣΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΙΑΦΟΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΕΠΑΝΩ ΕΜΕΣΩΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ..ΤΟΤΕ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΡΦΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΜΕΓΑΛΟ!ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΙ ΧΤΥΠΑΓΕ ΤΟ ΚΟΥΚΟΥΔΟΥΝΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1Ο ΦΟΡΕΣ!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΕΛΑΓΕ ΩΣΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΣΧΗΜΑ!ΑΚΟΜΑ Κ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΣΕΞ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΙΠΟΤΑ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΕΓΩ Η ΚΑΚΙΑ!ΩΣΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΣΗ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΚΟΥΔΟΥΝΙ!!

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ Ε?ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΙΚΟΣ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ..Κ ΕΥΤΥΧΩΣΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ!ΧΑΧΑ

ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) Κορίτσια απευθύνομαι σε όλες που έχετε το ίδιο πρόβλημα με την κλασική Ελληνίδα μάνα. Εγώ είμαι σε χειρότερη κατάσαση και λέω είμαι γιατί ακόμα το παλεύω με τη μαμά μου την πεθερά μου την ίσιωσα την μαμά μου ακόμα δεν τα έχω καταφέρει αλλά ελπζω ότι είμαι σε καλό δρόμο. Για να καταλάβαιτε τι περνάω είμαι μαμά τριών υπέροχων πλασμάτων αλλά η γιαγιά τους(και μαμά μου) δεν λέει να συνειδητοποιήσει ότι έχω παντρευτεί και ότι εγώ κάνω την μπουγάδα μου όποτε θέλω το σίδερο επίσης όποτε θέλω το ίδιοπ ήταν και η πεθερά μου γιτί παντρεύτηκαμε με τον άνδρα μου και είμασταν μικροι σε ηλικία και επειδή ήμουν και 5.5 μηνών έγκυος στον γιό μου εκεί να σας είχα παό τις 8 το πρωί χτύπαγε το κουδουνί και μου κατεύθανε το βαρύ πυροβολικό για να μου συμμαζέψει το σπίτι για να μην τυχόν και πάθω τίποτα. Μία ,δύο μίλησα στον άνδρα μου αυτός με την σειρά του πιάνει την μαμά του και της μιλάει παρεξηγήθηκε λίγο αλλά σε κανα δυο τρεις βδομάδες της πέρασε. Η μαμά μου δε το αντίθετο εδώ και 8 χρόνια που είμαι παντρεμένη παλεύω να την φτιάξω δψυστυχώς δεν τα έχω καταφέρει σε όλα τα σημεία αλλά κατόρθωσα να μην έρχεται σε καθημερινή βάση από τις 8 το πρωί να μου χτυπάει το κουδούνι και να φανταστήτε ότι μένει η μία Πειραιά και η άλλη Καλαμάκι και εγώ στον Νέο Κόσμο. Κορίτσια αυτό που κατάλαβα όντας πλέον 8 χρόνια παντρεμένη είναι ότι δεν το κάνουν από κακό αλλά από την υπερβολική αγάπη πρός τα εμάς αλλά και πρός τα εγγόνια. Αλλά και τα όρια είναι πολλύ χρήσιμα γιατί στο τέλος μας βλέπω όλες μαζί με το ίδιο υπαρξιακό να χορεύομαι το χορό του Ζαλλόγοου. Φιλάκια και συγνώμη για την μακροσκελέστατι απάντηση
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κοριτσάκια μου μακάρι να είχα και εγώ :( όλα αυτά τα χαριτωμένα, αν και πολλές φορές εκνευριστικά, των μαμάδων που μόνο από την απέραντη αγάπη τους προς τα παιδάκια τους τα κάνουν. Όμως, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σ'αυτή τη ζωή όπως μας αρέσουν! Είστε πολύ τυχερές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα οι δικοί μου μένουν από κάτω. Δυστυχώς εγώ είμαι πολύ πιο υποχόνδρια από τη μάνα μου με αποτέλεσμα όταν θα έρθει για βοήθεια να μην μου τα κάνει καλά & να νευριάζω.

Η αλήθεια είναι ότι με βοηθάει πολύ ο άντρας μου & έτσι το σπίτι μας δεν θέλει & πολλά .

Μόνο στο σίδερο , της δίνω κανά πουκάμισο ή κάτι πιο ιδιαίτερο.

Η να μου σηκώσει τη λεκάνη με τα ρούχα ,τώρα τελευταία μπορεί να μου μαζέψει τα προηγούμενα & απλώνει τα καινούρια..

Οσο για το μαγείρεμα .. Πάντα θεωρούσα ότι μαγειρεύει πολύ καλά , ειδικά συγκριτικά με κάτι μαμαδες φίλων ή με κάτι θείες ήταν τέλεια..

ΑΠό τότε που μαγειρεύω μόνη μου έχω βρει νέες τρόπους & μας αρέσουν περισσότερο ..Αφού όλοι λένε ότι την πέρασα τη μάνα μου στη μαγειρική..΄Φαντάζομαι ότι την κάνει περίφανη ! Αλλά πολλές φορές της κάνω παρατήρηση αν κάτι δεν το κάνει καλά.

Αυτά γενικά δεν της έχουμε δώσει αέρα & είναι διακριτική..

Λυπάμαι τις κοπέλες που έχουν είτε πεθερικά είτε γονείς & τους μπαίνουν στο σπίτι με τα κλειδιά τους ότι ώρα γουστάρουν @!!! Χωρίς τηλέφωνο,χωρίς να χτυπήσουν καν το κουδούνι! Δυστυχώς το έχω δει αυτό σε 2 γνωστές μου & έφριξα...

Εμάς έχει τα κλειδιά για περίπτωση ανάγκης ή για κάποιο λόγο αφού μιλήσω μαζί της! πχ. 1 φορά την πήρα να μαζέψει τα ρόύχα επειδή έβρεχε & την άλλη για να πάρει κάποιο τρόφιμο που της είχε τελειώσει!

Βέβαια θα ήθελα να με βοηθάει λίγο παραπάνω αλλά αν είναι να μήν μου τα κάνει όπως θέλω ή να καταντήσουμε να μην ξεκολλάει από το σπίτι καλύτερα έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ! ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΩΡΕ! ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑΠΟΣΟ ΙΣΧΥΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ!ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΠΟΤΕ!ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ!

ΟΜΩΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΥΤΗ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!ΜΑΝΑΔΕΣ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΥΡΤΑΡΙΑ, ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΡΤΑΡΙΑ,ΝΑ ΧΩΝΟΝΤΑΙ,ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ, ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ,ΝΑ ΝΑ ΝΑ..ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΟΡΙΑ!ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ!ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΕΣ ΣΚΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΔΙΑΖΥΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ? ΤΙ ΚΑΒΓΑΔΕΣ?ΠΟΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΣΦΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΡΙΑ?

ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΑΜΑΚΙΑ!!ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΕΙΧΑΜΕ?ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑΝ ΕΥΑΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ!ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ!ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 30!, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ!ΣΟΥΖΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ!ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ?ΚΑΙ Ο ΛΕΓΑΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ?ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ?ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ?ΑΛΛΑ ΟΡΙΑ!!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ 2 ΜΑΜΑΔΕΣ!!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοπελα μου οταν ειναι πεθερα κουτσα στραβα βρισκεισ λυση οταν ετσι ομωσ ειναι η ιδια σου η μανα τι κανεις;;;;;

βρεσ μου εσυ λυση γιατι εγω τα χω παιξει το κακομοιρη τον αντρα μου σκεφτομαι τι ανεχετε......σκεφτομαι να τησ κανω το πειραμα του παβλοφ οταν θα παει να ανοιξει το στομα τησ για να δημιουργησα καβγα που σπανια δεν το κανει να την συνδεσω με το ρευμα να τησ κανω ηλεκτροσοκ πασ και κουνηθει λιγο ο εγκεφαλοσ τησ και καταλαβει τι κακο κανει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ΦΩΝΗ?ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΧΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕΝΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΙΣ ΕΝΑΝ ΚΑΒΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΜΠΑΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?Κ ΑΝ ΤΗΣ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΥΤΡΑ?ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!ΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ?Η ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.Η ΜΗΝ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΜΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΣΤΑΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΣ ΒΡΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΕΓΩ...ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΗΝΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενει μαζι μασ απο δευτερα βραδυ μεχρι σαββατο μεσημερι γιατι κρατα την μικρη μετα φευγει για χωριο και ξαναρχεται....σκηνικα απειρου καλλουσ....καβγαδεσ και φωνεσ ατελειωτοι.....για να καταλαβεισ το παρακατω σκηνικο χρωσταω ενα μαθημα για να παρω το πτυχιο τησ νηπιαγωγου εδω και 3 χρονια το οποιο ειναι φιλοσοφια...

σαββατο πρωι εγω μαμμυλαντ να βαζω βιντεακια με φαρσεσ και να χω λιωσει στο γελιο και κεφι στο φουλ....

ξυπναει και βγαινει στην βεραντα σου γραφω τον διαλογο....

-καλημερα

-καλημερα τι κανεισ;

-βλεπω βιντεακια με φαρσεσ πολυ γελιο

-ναι με το μαθημα τι εκανεσ;δεν θα πασ να το δοσεισ;;τα παρατησεσ;;τσαμπα τα εξοδα μασ;;;

-ρε μανα χαλαρωσε πρωι πρωι αφου δεν εχουν βγαλει ανακοινωση για την εξεταστικη

-ναι καλα τσαμπα ο κοποσ μασ

(εδω τα παιρνει η ευη)

-σηκωθηκεσ με ορεξη;;;;δεν πασ μεσα μην βριστουμε πρωι πρωι;;;

(συνεχιζει με αλλο τροπαριο ηθελε καβγα)

-θα ερθει η γυναικα για καθαρισμα και τα ρουχα δεν τα εχεισ βαλει στην θεση τουσ και γιατι βγαζετε τοσα ρουχα την ημερα......κ.α.

-ετσι γουσταρουμε σπιτι μασ ειμαστε και θα κανουμε οτι θελουμε δεν πασ τωρα μεσα γιατι καταφερεσ να μου την χαλασεισ και την σημερινη μερα;ς;;;

τα παρακατω δεν λεγονται....συνεχιστηκε η συζητηση του καβγα με ποιο χοντραδεσ και εφυγα μεσ στα νευρα για την δουλεια παλι....

αυτη ηταν μια γελια αφορμη εχουν μπει και τα περιουσιακα στην μεση συν τισ ετοιμασιεσ γαμο βαπτιση μια ευτυχισμενη οικογενεια κατα τα αλλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

μενει μαζι μασ απο δευτερα βραδυ μεχρι σαββατο μεσημερι γιατι κρατα την μικρη μετα φευγει για χωριο και ξαναρχεται....σκηνικα απειρου καλλουσ....καβγαδεσ και φωνεσ ατελειωτοι.....για να καταλαβεισ το παρακατω σκηνικο χρωσταω ενα μαθημα για να παρω το πτυχιο τησ νηπιαγωγου εδω και 3 χρονια το οποιο ειναι φιλοσοφια...

σαββατο πρωι εγω μαμμυλαντ να βαζω βιντεακια με φαρσεσ και να χω λιωσει στο γελιο και κεφι στο φουλ....

ξυπναει και βγαινει στην βεραντα σου γραφω τον διαλογο....

-καλημερα

-καλημερα τι κανεισ;

-βλεπω βιντεακια με φαρσεσ πολυ γελιο

-ναι με το μαθημα τι εκανεσ;δεν θα πασ να το δοσεισ;;τα παρατησεσ;;τσαμπα τα εξοδα μασ;;;

-ρε μανα χαλαρωσε πρωι πρωι αφου δεν εχουν βγαλει ανακοινωση για την εξεταστικη

-ναι καλα τσαμπα ο κοποσ μασ

(εδω τα παιρνει η ευη)

-σηκωθηκεσ με ορεξη;;;;δεν πασ μεσα μην βριστουμε πρωι πρωι;;;

(συνεχιζει με αλλο τροπαριο ηθελε καβγα)

-θα ερθει η γυναικα για καθαρισμα και τα ρουχα δεν τα εχεισ βαλει στην θεση τουσ και γιατι βγαζετε τοσα ρουχα την ημερα......κ.α.

-ετσι γουσταρουμε σπιτι μασ ειμαστε και θα κανουμε οτι θελουμε δεν πασ τωρα μεσα γιατι καταφερεσ να μου την χαλασεισ και την σημερινη μερα;ς;;;

τα παρακατω δεν λεγονται....συνεχιστηκε η συζητηση του καβγα με ποιο χοντραδεσ και εφυγα μεσ στα νευρα για την δουλεια παλι....

αυτη ηταν μια γελια αφορμη εχουν μπει και τα περιουσιακα στην μεση συν τισ ετοιμασιεσ γαμο βαπτιση μια ευτυχισμενη οικογενεια κατα τα αλλα......

Εύη μου καλημέρα,

άσχετα με όλα αυτά για τα οποία όντως έχεις δίκαιο, εγώ θα σου έλεγα κάτι άλλο : ΠΑΡΤΟ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ !!!!!!!! ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ?Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ?

ΠΩΠΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΙΛΑΜΕ!ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΦΘΕΙΡΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ?ΣΕΧ?ΕΔΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ Η ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΤΟΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥΓΚΑ!Κ ΑΝΑΠΟΛΕΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΕ.ΝΟΜΙΖΩ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΖΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΑ ΑΜΑΝ!ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΝΟΙΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΗΡΕΜΗ!ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natassa76 κοριτσακι εχω ξενερωσει με αυτο το μαθημα του δινω λευκη μου βαζει 3 του γραφω απο τισ 3 ερωτησεισ τισ δυο του κανω και εργασια παλι 3 παιρνω κοινωσ παιρνω τα ..... ενα 5 θελω να το περασω αλλα τιποτα με την κοιλια στο στομα πηγα και το εδωσα τιποτα οχι τιποτα αλλο το δινω και γιαννενα....περασα 55 μαθηματα και εγω κολλησει 1 το τελευταιο μεχρι και στην πτυχιακη 10 πηρα ελεοσ.......:angry::unsure:

δεν θελω να το παρω νομιζεται το ιδια ειναι να δουλευεισ ωραρια καταστηματων και το ιδιο μετο που παρεισ το πτυχιο να δουλευεισ 4 ωρεσ και μετα να σαι με το παιδι σου......:woohoo:

θα ανοιξω θεμα μηπωσ ξερει καμια κοπελα φιλοσοφια να με βοηθησειι....

οσο για την μανα μου μολισ μασ βλεπει στα μαχαιρια με τον αντρα χαιρεται αν ειμαστε καλα θα κανει τα παντα για να δημιουργησει καβγα....κοριτσια ειναι τεσταρησμενο....μαλλον υιοθετημενη θα μαι...:silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ?ΠΟΙΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΝ?ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΑ??Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ..Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΒΑΡΙΩΜΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ..ΑΣΕ ΕΓΩ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miracle mou

den exw antimetwpisei pote provlima

me tis mamades mas

dioti einai k oi 2 poly diakritikes,

epomenws DEN eimai o swstos anthrwpos

gia na se symbouleusw...........

Par'ola auta thewrw TRAGIKO auto pou zeis

k pistevw pws exeis liiigo mono xrono akoma

gia na to "diorthwseis"......... Otan genniseis k epeita

......tha einai arga gia...dakrya!

Idi eprepe VEVAIA na exoun vrethei "isorropies"

alla.....pote den einai arga!!!

Milise tis eilikrina .... Tha se katalavei , eimai sigouri!

Isws exei mperdeutei k i idia me tis antidraseis sou,

vlepei kathe prwi katharo to spiti xwris na mporei na kserei

pws exeis piestei gi'auto...... Isws ypothetei pws eisai porwmeni

me tin kathariotita!?!

..........Den ftaiei! Milise tis apo tin kardia sou......

..............Akoma k stin pithanotita pou DEN katanoisei

to provlima sou, toulaxiston esy tha eisai ysixi

kai EILIKRINIS me ton eauto sou!!!

Polla filia k... kali epityxia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miracle σε καταλαβαινω απολυτα,εχω και εγω την μαμα μου ακριβως στον κατω οροφο.η μανουλα μου βεβαια δεν ανεβαινε για να μου κανει δουλιες,αλλα ερχοταν συνεχεια και οταν ημουν μονη,αλλα και οταν ηταν και ο αντρας μου,με αποτελεσμα να γινεται κουραστικη και να εχουμε καυγαδες.στην αρχη υποστιριζα την μαμα μου γιατι ειχε συνηθεισει ετσι απο τοτε που ζουσα μονη μου αλλα τελικα καταλαβα πως οι πολλες παρτιδες μας εκαναν κακο και ετσι για να εχουμε ηρεμια στο σπιτι αλλα και στη σχεση μας της το εκοψα.σκεψου εκτος απο σενα μπορει να κουραζει και τον αντρα σου και να μην μπορει να στο πει.δωστης να καταλαβει οτι δεν σου κανει καλο στη φαση που εισαι τωρα,γκρινιαζοντας για ολα και προσπαθησε να της το ελατωσεις.μπορει να ακουγεται λιγο ασχημα, για καποιες κοπελες που δεν εχουν βοηθεια επειδη ειναι μακρυα οι μαμαδες τους αλλα μονο καποιος που το εχει ζησει θα το καταλαβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...