Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα και από εμένα!


Recommended Posts

Γειά σας μανούλες και μέλλουσες μανούλες!

Είμαι νέο μέλος στην παρεούλα σας:laugh:

Με λένε Ναταλία και είμαι μανούλα τριων ζουζουνιών που ομορφαίνουν την ζωή μου!

Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλωσήρθες!!! Η παρέα είναι απίθανη και θα περνάμε φανταστικά!!

Τρία παιδάκια? Κα-τα-πλη-κτι-κό!!!!! Συγχαρητήρια!!! Θα πρέπει να είναι τέλεια η ζωή σου με αυτά τα θαύματα!

Χαίρομαι πολύ που είσαι εδώ!

Θα τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες manoyla_3 στην μανουλοπαρέα!

Είμαι η Μαίρη και έχω μία κόρη 3 μηνών! Είμαι δηλαδή πολύ φρέσκια μάνα... εχω να μάθω πολλά!

Θα περάσεις καλά στο mammyland. Σου εύχομαι καλά ποστ και να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια καλως ηρθες στο μαμμυ!

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

Να σου ζησει και το νεο μελος!

Ειμαι η Νατασα και εχω ενα κοριτσακι 3 μηνων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια μου καλως μας ηρθες!!!!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!Να ναι παντα καλα κι ευτυχισμενα και να ομορφαινουν παντα την ζωη σου...ευχομαι υγεια, ευτυχια και ευλογια στην οικογενεια σου!!!Ειμαι η Κωνσταντινα και ακομα δεν εχω παιδακια αλλα παντα ηθελα 3 σαν κι εσενα...αλλα οτι πει ο Θεος!Φιλακια πολλα θα τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή!

Να χαίρεστε τα μωράκια σας και όσες προσπαθείτε για παιδάκι,σύντομα τα ευχάριστα!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια καλως ηρθες κ να χαιρεσαι τα παιδακια σου, η αληθεια ειναι πως κ εγω θελω μεγαλη οικογενεια αλλα δυστηχως μετα απο πολλυ αγωνα περιμενω σε περιπου 2 μηνες το πρωτο μου αγορακι,ελπιζω να με βοηθεισει ο Θεος κ να πραγματοποιησω τ'ονειρο μου,θα ηθελα να ξερεις πως θα με βοηθουσες με τις συμβουλες σου σε πολλα πραγματα μιας κ σιγουρα ενα απο τα παιδακια θα ειναι αγορακι;) θα χαρω λοιπον πολλυ να τα΄λεμε.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ναταλια... καλως μας βρηκες...:) να χαιρεσαι τα παιδακια σου.. εγω ειμαι η Μαρινα και προς το παρον εχω ενα παιδακι 11 μηνων, αγορακι που θα το βαπτισουμε τον αλλο μηνα... ελπιζω καποτε να καταφερω να κανω κι'εγω 3 παιδακια... φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία μου, καλώς ήρθες κι από μένα! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου! Πάντα υγεία κι ευτυχία να έχετε και να τα καμαρώσεις όπως επιθυμείτε!!

Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων, έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι! Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...