Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ADMIN


filos`ifigen

Recommended Posts

ifigeneia moy h mikrh moy einai h xara ths zwhs moy .aporw pws zoysa tosa xronia xwris aythn.bebaia me exoyn piasei oles oi fobies moy logo oti xairome poly poy hr8e (ksereis mhn moy bgei ksyno 8eos fylaksh) alla se genikes grammes eimaste as moy epitrapei h leksei xesmenoi apo thn xara mas oloi :laugh: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 4 ΠΑΙΔΙΑ 3 ΓΙΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΠΩΣ ΕΣΕΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 20 ΧΡ.ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ 10-11 ΤΩΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 3,5 ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΝ ΚΟΥΚΛΑ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΧΑΜΟΣ...ΣΕ ΦΑΤΝΤΑΖΟΑΜΑΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΝ ΖΕΥΓΡΑΙ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχ κορίτσια μπήκα σήμερα για λίγο στο μάμμυ να ηρεμήσω και σε μια φάση περνάει το ποντίκι πάνω απο την σαχλή αυτή διαφήμιση και ακούω τον ηλίθιο και ανατριχιαστικό αυτόν ήχο...Ειλικρινά πετάχτηκα απο τον καναπέ και πέταξα το laptop...Αρχισα να κάνω τον σταυρό μου...Τρόμαξα πολύ...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!

Μπράβο moussa μου που τους "στόλισες"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ !!!

Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΠΕΤΑΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ?

ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ....

ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.....ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ

ΛΕΤΕ....

ΣΕ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ....

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Εγώ για να είμαι ειλικρινής την παρατήρησα αφού το διάβασα εδώ!! Αλλά το θεωρώ πολύ αστείο για να με επηρεάζει αρνητικά!! Απλά το αγνοώ!! Θα φύγει κάποια στιγμή!! Ήδη νομίζω δεν υπάρχει!!

Μην μου στενοχωριέστε μανούλες μελλοντικές και το καταλαβαίνει το νινάκι σας... ή τα νινάκια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια..μονο σε μένα αρέσει το γελάκι;;; :) Αφού όποτε την βλέπω θέλω να την ακούω!!:) Τη θεωρώ τόσο αστεία αυτή τη φωνή :D Θεωρώ ότι είναι για πλάκα και δε το θεωρώ τόσο κακό..Ο καθένας μπορεί να βγάζει ότι θέλει από τη στιγμή που δε θίγει κανέναν προσωπικά..Προτείνω να τα βλέπουμε με χιούμορ γιατί έτσι κυρίως παρουσιάζεται και γιατί απλώς δεν μπορεί να σημαίνει τίποτε αληθινο..Ουτε κ εγώ το εγκρίνω αλλά δε με ενοχλεί να το βλέπω. Ποιο πολύ θα με ενοχλούσε αν διαφήμιζαν κάποιο πολιτικό κόμμα παρά αυτό!!:) Χαλαρά βρε κοριτσάκια...:) Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα και εμένα μου φαίνεται πολύ γελοίο το γελάκι και πολλές φορές το βάζω και το ακούω και σκάω στα γέλια!! Απλά δεν μπαίνω γιατί το θεωρώ βλακώδες!! Όπως προανέφερα το αγνοώ!! Θα συμφωνήσω μαζί σου πάντως! Από το να είχε κάτι με πολιτική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κοριτσια μου κι εγω συμφωνω,αγνοειστε το,σαν να μην υπαρχει,δεν μπορει να κανει τιποτα η Λενα,αυτο το συγκεκριμενο υπαρχει παντου τελευταια!

Σκασιλα μας ομως,εμεις ολες θα ειμαστε μια χαρα....για παντα!!!!!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες το βραδυ κατα λαθος ειχα ξεχασει τα ηχεια ανοικτα σε κανονικη ενταση και μπηκα στο Σαιτ!

με το που μπαινω πεφτω κατευθειαν πανω στην διαφημιση και σκιαχτηκε και ο αντρας μου με το γελακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΑ ΗΧΕΙΑ!!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΙΧΑΜΑ ΚΑΙ ΜΙΣΙ ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΥΣΤ !!!ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΑ!!ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑς ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ ΓΕΛΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...