Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

γεια σου kitty!!ευχομαι ολα να σου πανε ολα καλα και σε 9 μηνες να εχεις αγκαλια το μωρακι σου!!

να σκεφτεσαι θετικα και να αποβαλλεις το αγχος & σιγουρα ολα θα πανε καλα!περιμενουμε τα νεα σου και τις εντυπωσεις σου απο την ολη διαδικασια. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω θέλω να σου ευχηθώ κοριτσάκι μου γλυκό καλή επιτυχία. Καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι γιατί και γω τα έχω περάσει αυτά αλλά προσπάθησε να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά. Εγώ τις πρώτες 4 μέρες πήγαινα μόνο στην τουαλέτα και τις υπόλοιπες μέχρι τον καναπέ. Δεν έκανα βέβαια δουλειές και ο αντρούλης μου είχε αναλάβει τα πάντα!

Πάρε κανένα καλό βιβλίο και ξεκουράσου!!!:P :P :P

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου ,,,την ξερω την διαδικασια απεξω και ανακατωτα....

σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια....

προσευχομαι για σενα να ειναι οντως η πρωτη και τελευταια φορα...

οχι ανχος...θετικη σκεψη...και να σαι σιγουρη ..

ολα θα πανε καλα.....:P :P :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα!! Σου στέλνω όλη μου την θετική σκέψη.... Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΗΡΕ 11 ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΝΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ EVHDAL ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασ γινουν ολα με το καλο και σου χω εγω πραγματακια μετα φουλ.....με την νυφη μου να δεισ τι εκανα οταν μαθαμε οτι ειναι εγγυοσ μετα απο την τριτη εξωσωματικη σε διδυμα σε μια βδομαδα τησ ειχα βρει και κουνια....

για τωρα ομωσ μπεσ να δεισ τα βιντεακια που εχω βαλει στην φαρσα ολα ταλεφτα και σιγουρα θα ξεχαστεισ.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Λενακι ευχομαι να χοροπηδας με το τηλεφωνο αγκαλια και μετα παλι!!!Σου ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσαρα μου!!Η ωρα περναει και το καλυτερο που εχεις να κανεις και καλα κανεις ειναι να σκεφτεσαι ευχαριστα, να εχεις καλη θετικη ενεργεια για να βοηθας τα σπορακια σου!!!Περιμενουμε νεα με αγωνια!!!ΜΕ το καλο να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΠΕΝΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΛΑΙΩ ΜΙΑ ΓΕΛΑΩ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΙΣ 8/6 ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ.ΑΧ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι και γω με τη σειρά μου να πάνε όλα καλά,

να έχεις σύντομα στα χέρια σου αποτελέσματα εξετάσεων με μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ,

που θα είναι η αρχή για μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ,

και για τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ που θα σκάτε οικογενειακώς στο μαιευτήριο σε 40 περίπου βδομάδες από τώρα, κρατώντας αγκαλιά το ένα ή τα δύο (αν το επιθυμείς) ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιττυ μου τι καλα!!!Με το καλο να γινει κ η εμβρυομεταφορα και 8 του μηνα να δεις το θετικο αποτελεσμα!!!!!Χαλαρωσε κ απολαυσε το ξαναλεω!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΔΙΑΨΕΥΣΤΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΙΜΑΙ Η ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι καλη επιτυχια νκοπελα μου!!! να βαλει το χερι του Ο Θεος και η Παναγια και σε λιγο καιρο να μαθουμε οτι θα γινεις μανουλα!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα αυριο!!Καλως να δεχτεις το σπορακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...