Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΜΟΝΗ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΩΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΑΧ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΧΟΣ.ΚΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Hallo Kitty!!!!

Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου καλή επιτυχία!!! Και προσεύχομαι να σου πάνε όλα καλά, όλα τέλεια, όλα όπως τα θέλεις!!!

...να παίρνουμε σιγά-σιγά σειρά και οι υπόλοιπες:)

Να μας πεις και την εμπειρία σου

Ειλικρινά σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και ο Θεούλης να ακούσει τις προσευχές μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου να πανε ολα καλα και σελιγες ερες να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!

οπλισου με δυναμη θα τη χρειαστεις......και οτι θες ειμαστε εδω για να σε ακουσουμε!

φιλια:kiss: και καλη σου επιτυχια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΑΠΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΤΛΩ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΑΣ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΘΥΣΙΑ!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο μία ευχή?? Πολλές ευχές για να πάνε όλα καλά!! Τις θερμότερες ευχές μου και όλη μου τη θετική ενέργεια σου στέλνω για να έχεις καλή επιτυχία!!

Αφού όλα μέχρι τώρα πήγαν καλά, προσπάθησε να μην έχεις άγχος.

Φιλιά και περιμένουμε τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΤΤΥ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ, ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΣΩΣΤΑ ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ. ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ Κ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Η ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΛΙΓΑΚΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιττυ μου σου στελνω απειρες θετικες σκεψεις και γονιμες ευχες!!!!

Να πανε ολα καλα και σε λιγο καιρο να μας πεις τα ευχαριστα!!! :)

Χαλαρωσε και ασε την..."δουλεια" να γινει!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΔΗΛΑΔΗ?ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY1981 έγραψε:

ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΔΗΛΑΔΗ?ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

KITTY MOY MEXRI NA KANO TIN XORIAKI DEN SIKONOMOYNA APO TO KREBATI.ALLA EYTYXOS EIXA FILOYS KATHE MERA STO SPITI K PERNOYSE H ORA.META TIN XORIAKI PIGENA K STO SALONI!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!!!! κοριτσακι μου!!! Εχεις τισ θερμοτερες ευχες μου για καλη επιτυχια!!!! Ειμαι ομοιοπαθης με 3 αποτυχημενες προσπαθειες και επιτελους την 4η ειχαμε ευχαριστα νεα και σε λιγοτερο απο 2 μηνες θα εχω την κορη μου αγκαλια!!!! Ακου λοιπον μερικες συμβουλες: Το κυριοτερο και σημαντικοτερο ειναι να προσπαθησεις να αποβαλεις το αγχος σου!!!!!! Το ξερω ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε το!!! Οταν κανεις την εμβρυομεταφορα θα καθησεις τον..... ποπο σου στο κρεββατακι σου τουλαχιστον για 4-5 μερες ξαπλα!!! ουτε καναπε ουτε τιποτα!!!! μετα μπορεις να πας και μεχρι τον καναπε σου! ΔΕΝ θα σηκωνεις καθολου βαρος ουτε μια καρεκλα!!! και τελος σου ξαναλεω να εισαι ηρεμη!! Οκ κοριτσακι μου?:):kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιττυ Κ Α Λ Η Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ,ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ,ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιλιάδες ευχές και άπειρες προσευχές από όλες εμάς.

Η θετική σκέψη και η αισιοδοξία είναι ότι καλύτερο μπορείς να κάνεις σε αυτές τις περιπτώσεις.

Εγώ θέλω να σου πω ότι είμαι από τις τυχερότερες αυτών τον περιπτώσεων. Τα κατάφερα με την πρώτη εξωσωματική και σε έξι μήνες θα έχω στην αγκαλίτσα μου το πιο μεγάλο δώρο.

Όσο για την ακινησία θα κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου. Εγώ έμεινα μέχρι την χοριακή στο κρεβάτι και σηκωνόμουν μόνο για τουαλέτα.

Δεν μετάνιωσα ούτε λεπτό γι αυτό.

Οι σκέψεις όλων μας είναι μαζί σου.

Καλή επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!!Συντομα να μαθουμε τα ευχαριστα!!Ολα θα πανε καλα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY1981 έγραψε:

ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΜΟΝΗ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΩΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΑΧ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΧΟΣ.ΚΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Κοριτσάκι καλό σου εύχομαι ολόψυχα και εύχομαι να με ακούει και ο Θεούλης σύντομα πολύ να μας πεις τα καλά τα νέα !

Κάθε επιτυχία και κάθε ευτυχία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ... ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ, ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!

ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...