Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Κίττυ μου, πιστεύω κάθε μέλος που διαβάζει το μήνυμα σου, άσχετα εάν σου γράψει ή όχι απο μέσα του σου στέλνει τις ευχές του για κάθε επιτυχία!!! Ετσι και εγω, μέσα απο την καρδιά μου σου εύχομαι ολα μα όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!! Εχε εμπιστοσύνη στον εαυτό σου και πες ΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μεσα από την ψυχη μου τις πιο θερμες μου ευχες για το ποθητο αποτελεσμα1!!

όλα να πάνε τελεια και γρηγορα να μάθουμε τα ευχαριστα νεα!!!

Τις ιδιες ευχες για μια καλή μου φίλη που βιώνει την ιδια κατασταση..

Κοριτσια σκεφτειτε θετικά καια αισιοδοξα ..

όλα θα πάνε τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΤΤΥ μου σου ευχομαι πραγματικά να πανε ολα κατ'ευχην και να μην ξαναχρειαστει να περασεις αυτη την αγωνια! Κουραγιο κΑΙ καλή υπομονη σε σενα και τον αντρουλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ευχη???? χιλιαδες ευχες μεταφερονται πριν την εμβρυομεταφορουλα!!!

θετικη ενεργεια,αγαπη και προσευχες ολα για σενα καλη μου!!!!

να πανε ολα κατ ευχην!! να εισακουστουμε ολες κ να φωλιασει το θαυματακι μεσα σου!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY πολες ευχες κ απο μενα γλυκια μου κ ολα προς το καλο,εγω ειμαι εγκυος μετα απο 2 προσπαθεια εξωσωματικης,τωρα για το αν εμεινα ξαπλα θα σου πω το εξης μετα την προσπαθεια χρειαστηκε να κανω ταξιδι 6 ωρων περιπου για να ερθω στο σπιτι μου,μιας κ ειμαστε μακρια κ οταν ρωτησα το γιατρο μου μου ειπε πως δεν ημουν αρωστη, σηκονομουν λοιπον κ καθομουν στον καναπε πηγενα κ στη φιλη μου που μενουμε στην ιδια οικοδομη κ γενικως ημουν καλα απλα δεν εκανα δουλιες κ δε σηκωνα βαρος κ ολα πηγαν καλα,απλα θελει να εισαι χαλαρη κ ηρεμη καλη επιτυχια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχία και απο μένα κοριτσάρα! θα έχεις θετικη ενέργεια και όλα θα πάνε καλά! και σε καμια 15αρια μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα χιχι!!:laugh:

Θα περιμένουμε νέα σου !

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΕΣ, ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ..Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ...!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΧΑΛΑΡΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Κ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1000 ευχές κι από μένα KITTY μου!!!!!

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!

Πέρισυ είχε κάνει εξωσωματική η νύφη μου

(δίδυμα κοριτσάκια με την πρώτη προσπάθεια!)

και θυμάμαι ο γιατρός της είχε πει να είναι ξάπλα

μετα την εμβρυομεταφορά. στον καναπέ την έβγαλε

δυο βδομάδες :)

Πάρε κανά δυο βιβλία και ταινιούλες να ξεχνιέσαι και να

είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!Που ευχαριστα θα ναι θα δεις!!!Μην εχει αγχος αγαπη μου να σεκφτεσαι οτι ολα θα πανε καλα...την ωρα που θα φυγεις απ το κεντρο θα χεις τα σπορακια στην κοιλιτσα σου...εκεινη τη στιγμη το μονο που πρεπει να χεις στο μυαλο σου και στην καρδια σου ειναι να λες πως τωρα ειμαι εγκυος και να σαι χαρουμενη γι αυτο...και ηρεμη...να νιωσουν τα σπορακια την φωλιτσα που τα αφησαν ζεστη για να μεινουν!!!!

Ειλικρινα κοπελα μου στο ευχομαι!!!!

Εγω ειμαι στην αναμονη τον Ιουνιο θα ξεκινησουμε με καποιες εξετασεις και τον Ιουλιο θα κανουμε και μεις την πρωτη μας προσπαθεια και πιστευω πως ολα θα πανε καλα...το νιωθω και ανυπομονω να ρθει ο Ιουλιος!!!!

Σε ποιο κεντρο θα την κανεις?

Πολλες πολλες ευχες και παλι!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙΤΤΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali mou soy efxome na pane ola kala.sto efxome olopsixa giati kai ego exo perasi afti tin fasi.ego emena tin proti vdomada sto krevati(sikonomoyn mono gia toyaleta)kai tin 2 vdomada kathomouna kai ligo ston kanape i xiroteres meres itan i 3. 4 teleftees.oles aftes tis meres imoyna moni moy poles fores apo to proi os to vradi giati o antras moy doulebe 12ora.frontise na ise iremi.kai o theos mazi sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΝΙΩΘΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου!!!Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και να μας ανακοινωσεις σε λιγο καιρο οτι θα γινεις μανουλα!!!Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια και προσευχες για να πετυχει το θαυμα!!!Μακαρι!!!Φιλακια πολλα να μην μου αγχωθεις αλλα να εισαι γεματη θετικη ενεργεια και πιστη οτι θα τα καταφερεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...