Μετάβαση σε περιεχόμενο

TΑ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ...


Recommended Posts

Καλημερα σας!!

λοιπον μετα απο 2 τεστακιΑ κ απιστευτη ταλαιπωρια ψυχικη τα νεα μου ειναι τα εξης η χοριακη εδειξε χαμηλα ποσοσοστα (δν μπηκα καν στο κοπο να παω να την παρω απο το τηλ μου ειπε την απογοητευση) που σημαινει μου ειπε οτι κατι ειχε παει να γινει αλλα δν εκατσε καλα το σπορακι κ παει κ απο σημερα μου ερχεται σιγα σιγα η ακατανομαστη !!!!

αχχχχχχ γαμοτω! :angry: ! δεν πειραζει τον αλλο μηνα δεν πεφτουμε.... με πολυ σεξ κ αγκαλιτσες!!

εχει ο θεος!!

κοριτσακια μου χαλασε το ιντερνετ σπιτι κ μπαινω μονο οταν μπορω! σας σκεφτομαι ολες!! πολλα φιλακια

κ χρονια πολλα στους ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΣ ΕΛΕΝΕΣ!!! ΧΙΧΙΧ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ : :lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι πως σε σκεφτόμουν τόσες ημέρες! Μην απογοητεύεσαι ψυχή μου! Το ότι "έφυγε το σποράκι" σημαίνει πως σε βοήθησε ο Θεούλης μας να μην ταλαιπωρηθείς! Μην το σκέφτεσαι και ξεκίνα (σε λίγες μέρες...)... νέο κύκλο διαπραγματεύσεων!!! Φιλάκια και να μου προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετουλινα μου μη μου απογοητευεσαι.........θα δεις θα ερθει ενα σπορακι και για σενα ισως τον αλλο μηνα!!!!!!!!

στο ευχομαι ολοψυχα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλίνα μην στενοχωριέσαι κορίτσι μου. Για κάποιο λόγο έγινε κι αυτό αλλά από δω και πέρα θα πάνε όλα καλά. Θα δεις.

Εύχομαι τον άλλο μήνα να έρθει το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει Τετουλίνα. Υπάρχει και η θετική πλευρά του πράγματος: Έγινε σύλληψη!!! Που σημαίνει ότι δεν έχετε πρόβλημα γονιμότητας!!! Δεν είναι καλό αυτό; Οπότε, θα έρθει με το καλό και το μπεμπέ!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλίνα, μη στεναχωριέσαι.. Κι εγώ είχα πριν 4 μήνες μία βιοχημική κύηση σα τη δική σου (κράτησε μόνο 3-4 μέρες και άρχισε να πέφτει η χοριακή), τον επόμενο μήνα μας είπε ο γιατρός να μην αναζητήσουμε ωορρηξία και τον αμέσως επόμενο μήνα προσπαθήσαμε πάλι με τεστ ωορρηξίας (δηλαδή τον Απρίλιο) και τώρα είμαι ξανά έγκυος!!!

Κι εγώ είχα στεναχωρηθεί τότε με τη βιοχημική αλλά παράλληλα ένιωσα και μία αισιοδοξία ότι αφού έγινε μία θα ξαναγίνει! Πήρε μπρος το σύστημα! Να δεις που θα γίνει πολύ πιο σύντομα απ' όσο νομίζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε φατσα δεν πειραζει,εισαι αλανι εσυ δεν κολονει η ομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) και εμεις σε σκετομαστε χαζουλιιιιι!!!!! καλες προσπαθειες μολις τελειωσει η περιοδος!!!!!!! χιχιχιχιχιχι ξερεις εσυ......πεταγμα στους τοιχους στα πατωματα!!!!!!!!!!!! φιλακια πολλα πολλα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλινα οπως λεει και η Χαρα κρατα το οτι εμινες εγκυος!!

Οπως λεει και η φιλη μας το συστημα πηρε μπροστα!!!!

Ευχομαι συντομα να απολαυσεις μια χοριακη που θα ανεβαινει ..και θα ανεβαινει..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν πειραζει συντομα θα ρθει το σπορακι και αυτο δεν θα το θυμασαι καν!!!Βουρ στις προσπαθεις παλι....:P :P :P

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου Τετουλίνα, μην απογοητεύεσαι καλή μου!! Θα δεις, όλα καλά θα πάνε!! Πάντως είναι καλό σημάδι αυτό!! Δείχνει ότι ο οργανισμός σου λειτουργεί άκρως φυσιολογικά και μπορείς να μείνεις έγκυος!! Με το καλό τον επόμενο μήνα να έρθει το σποράκι σου εύχομαι!!

Κι ευχαριστούμε πολύ γι τα χρόνια πολλά... Να σαι καλά και εσύ ότι επιθυμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετουλινα μην στεναχωριεσαι το θετικο στην ολη υποθεση ειναι οτι μπορεις να μηνεις εγκυος.συνεχισε τις προσπαθειες και θα ερθει και το νινακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Τετουλίνα μου!!!

Σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες... δεν πειράζει καρδιά μου... θετική σκέψη και όπως μου είπαν τα κορίτσια ... πολλούς πολλούς οργασμούς ;) !!!!

Εύχομαι ολόψυχα τον επόμενο μήνα να μας πείς τα ευχάριστα!!!!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιτσα μου καλημερα!!!Λυπαμαι για τα νεα αλλα συμβαινουν κι αυτα...δυστηχως...τι μπορεις να πεις....χαιρομαι ομως που σε βλεπω αισιοδοξη....ετσι ειναι κοπελα μου τον αλλο μηνα ολα θα πανε μια χαρα!!!Ευχομαι ολοψυχα να ακουσουμε παλι τα ευχαριστα και ολα να πανε καλα γιατι θα πανε!!!!Γιατι για ολους εχει ο Θεος οσες δυσκολιες κι αν περασουμε...ευχαριστουμε για τις ευχες...:) φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου σκέψου θετικά και θα δείς που όλα θα πάνε καλά :) Είναι δύσκολο το ξέρω όμως αν βάλουμε καλά στο μυαλό μας ότι θα τα καταφέρουμε, να το δείς ότι και θα γίνει!!! Αλλωστε όπως είπαν τα κορίτσια το σημαντικό είναι οτι το σύστημα πήρε μπροστά!!!!

Εύχομαι σύντομα τα καλά νέα!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου αλλά δες και τη θετική πλευρά, αφού έγινε σύλληψη μία φορά θα ξαναγίνει!

με υπομονή και πολλές αγαπούλες σύντομα θα είσαι μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...