Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΩΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!


Recommended Posts

NANAS έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 15Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΠΟΛΥ ΠΡΥΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΒΕΒΑΙΑ.ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ! Α! Κ ΠΥΡΕΤΟ 37!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΟΠΩΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ. ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ Κ ΑΥΤΟΝ;;;ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Κ ΤΡΕΜΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΩ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

κατι μου θυμιζει...κατι μου θυμιζει...Α!!! εμενα τον Απριλη!!! πληροφοριακα να σου πω οτι τελικα ημουν εγκυος αν και δεν ηθελα να το πιστεψω ουτε εγω...και μετα να φαω τα μουτρα μου...εγω την χοριακη την εκανα στις 14 και μια χαρα εδειξε 197 μοναδε...δε θα το ξεχασω ποτε...ακομη να σου πω οτι ακομη και συγουρη σκουπιζομαι με τρομερη αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι, μακάρι, μακάρι....αυτός ο μήνας να είναι διαφορετικός!!!

πάντως τα συμπτω,ατάκια καλά μου φαίνονται!

εγώ είμαι στην 8η μέρα μετά την σπερματέγχυση αλλά από την 6η μου πρήστηκε το στήθος και από σήμερα με πονάει ελαφρά η κοιλιά όπως ακριβώς γίνεται κάθε μήνα πριν την περίοδο οπότε έχω απογοητευτεί τελείως! πάντως εμένα δεν μου έδωσε προγεστερόνη.

περιμένω με αγωνία νέα σου.......και μάλιστα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑS KAI ALIKY μακαρι κοριτσακια μου να εχεται καλα αποτελεσματα,περιμενουμε με αγωνια:) aliky μπορει αυτα τα συμτωματα να ειναι εγκυμοσυνης,ακομα νωρις δεν εινα να αδιαθετησεις? :huh: NANAS αυριο θα πας για χωριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky kai nanas σας ευχομαι να ειστε εγκυουλες και να μας πειτε γρηγορα τα ευχαριστα για να χαρουμε και εμεις μαζι σας.:silly:

υπομονη και τα καλυτερα ερχονται!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...