Μετάβαση σε περιεχόμενο

GAMOS-VAPTISH MAZI. ENA PROSKLHTHRIO?


Lenaki26

Recommended Posts

GEIA SAS KORITSIA!

TON OKTOMBRIO THA KANOUME TON GAMO MAS KAI MAZI THA VAFTISOUME

KAI THN MPOUMPOU MAS! MPORW NA PW OTI ME EXEI PIASEI ENAS PANIKOS

AN KAI EXW POLY KAIRO MPROSTA MOU!

THELW NA RWTHSW OSES KSERETE:

PREPEI NA KANW 2 PROSKLHTHRIA

KSEXWRISTA? ENA GIA TON GAMO KAI ENA GIA THN VAFTISH?

KAI PWS THA SYNDIASW THS MPOMPONIERES KAI GIA TA 2 MAZI?

NA SHMEIWSW OTI SKEFTOMAI NA FTIAXW MONH MOU THS MPOMPONIERES

KAI TA PROSKLHTHRIA MIAS KAI EXW POLY XRONO AKOMA.

AX EIMAI ASXETH SE AYTA..:laugh: OPOIA MPOREI AS ME VOITHISEI!

FILAKIA POLLA SE OLES!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Lenaki na sou zisei i mpoumpou sou!!

Etuxe prosfata na pesei sta xeria mou ena prosklitirio

mias gnwstis tis mamas mou pou ekane gamo k vaftisi mazi!

Loipon eixe to kathierwmeno keimeno gia to gamo k katw apo tous

goneis k tous koumparous egrafe kati tou stul

a k meta ton gamo mi fugete giati tha mou dwsoun k onoma

i kapws tetoio den thumamai kala alla itan polu wraio!

Twra oi mpomponieres itan idies tou gamou k tis vaftisis k mono gia ta paidakia eixan parei merikes paidikes!

Auta elpizw na voithisa!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

po po ftanei o kairos lenaki e?

kali fasi i diadikasia...an exeis xrono fisika...

ego ksero oti os sinithos kanoun mia prosklisi k gia ta dio..

oso gia mpomponieres akousa periptosi pou tou gamou tis moirasan me to prosklitirio k sto gamo- baftisi dinan tis baftisis..

basika ola einai analoga ta oikonomika..:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να συμπληρωσω την ιδεα της Ρανιας!

Το προσκλητηριο της φιλης μου που παντρευεται κ βαφτιζει την κορουλα της, εχει απ'εξω εναν γαμπρο κ μια νυφη να σπρωχνουν ενα καροτσακι και φαινεται κ ενα μπεμπακι μεσα!Ειναι πολυ ωραιο!!!

Στο κειμενακι γραφει για την βαφτιση πως..."Θα κανω βουτια κλπ κλπ αλλα πριν απ'αυτο λεω να παω στο γαμο των γονιων μου... κλπ"!!!

Οι μπομπονιερες,κανανε αυτες που θελαν για το γαμο και στα παιδακια θα δωσουν παιδικες για τη βαφτιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ....

ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΕΣ,ΠΙΟ ΠΑΙΔΙΚΕΣ;)

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λενα.Εγω εκανα βαπτιση και γαμο μαζι τον Ιουλιο.Εκανα ενα προσκλητηριο και επειδη ειχε θεμα καλοκαιρι ειχα κανει μια παραλια με δυο ταμπελες η μια εγραφε παντρευομαστε και η αλλη βαπτιζομαι.Στην Μυτιληνη εχουν το εθιμο να δινουν την μπομπονιερα μαζι με την προσκληση οποτε εγω εκανα μια με κουφετα σε σχημα βοτσαλακια και πανω ειχα κρεμασει ενα ασημενιο κρεμαστο σε σχημα παιδακι.Μπορεις να κανεις αυτο που σου ειπαν και τα κοριτσια για παιδικες.Κοιτα το πορτοφολι σου πρωτα και ασε τα αλλα γιατι 9 στους 10 την πεταει την μπομπονιερα μαζι οποτε δεν αξιζει να ξηλωθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λενα... δεν ειναι αναγκη να κανεις 2 προσκλητηρια... μπορεις να κανεις ενα και να γραφεις μεσα και για τον γαμο και για την βαπτιση... οπως θες εσυ... με ποιηματακι, απλο κτλ. Επισης μπορεις να κανεις μια μπομπονιερα και για τα δυο... μπορεις για παραδειγμα να δινεις ενα βαζακι με γλυκο του κουταλιου (για τη βαπτιση) και πανω του να εχεις δεσει πχ ενα μενταγιον (για το γαμο)... σου λεω τωρα ενα παραδειγμα για να δεις οτι μπορεις να τα συνδιασεις... και να διαλλεξεις ενα χρωμα που να πηγαινει και στα δυο πχ φουξια με λευκο, ροζ με χρυσο, ασημι με λιλα... με το καλο κοριτσι μου...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki με το καλό κορίτσι μου!

Τα έχω πολύ πρόσφατα αλλά και πάλι δεν έχω χρόνο να ανοίξω ένα νέο θέμα με τις λεπτομέρειες της γαμοβάφτισής μας που έγινε το Σάββατο.

Χάλασε και ο card reader μου και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο απο την ψηφιακή.

Τα έκανα όλα 2 σε 1! Προσκλητήρια, μπομπονιέρες, στολισμό...

Υπόσχομαι να επανέλθω λίαν συντόμως με λεπτομέρειες και ιδέες για το διπλό μυστήριο!

Σόρι λίγο για την κατάχρηση του θέματος.. αλλά εντάξει, Ιφιγένεια είμαι εγώ, μάθατε να με συγχωρείτε για τα off topics μου :P ... Τσάμπα να ανοίγω άλλα και να γεμίζει ο Server ή τσάμπα να περιμένω να μου ανοίξει ένα πμ να στείλω? Κάνει 5 λεπτά το άτιμο.

Λοιπόν..

Μαρινάκι μπέρδεψα τα ρούχα της Μαριώς μου. Θυμάσαι πως ήταν το φορεματάκι που της φέρατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Σόρι λίγο για την κατάχρηση του θέματος.. αλλά εντάξει, Ιφιγένεια είμαι εγώ, μάθατε να με συγχωρείτε για τα off topics μου :P ... Τσάμπα να ανοίγω άλλα και να γεμίζει ο Server ή τσάμπα να περιμένω να μου ανοίξει ένα πμ να στείλω? Κάνει 5 λεπτά το άτιμο.

Λοιπόν..

Μαρινάκι μπέρδεψα τα ρούχα της Μαριώς μου. Θυμάσαι πως ήταν το φορεματάκι που της φέρατε?

Γεια σου Ιφιγενεια με τα ωραια σου!χαχαχαχαχαχααχχχαχαχαχαχχαχααχχαχαα

Να σου ξαναπω να ζησετε και να χαιρεστε το Μαρακι σας!!!! :) Αντε να μας πεις και λεπτομερειες!Ελπιζω να περασατε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοπελα μου!!!εχεις αρκετο χρονο μπροστα σου,εγω παντος λεω να κανεις ενα προσκλητηριο!!κοριτσια εσεις που ξερετε δωστε κ σε εμας ιδεες γιατι και εγω γαμοβαφτιση θα κανω του χρονου το καλοκαιρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Lenaki με το καλό κορίτσι μου!

Τα έχω πολύ πρόσφατα αλλά και πάλι δεν έχω χρόνο να ανοίξω ένα νέο θέμα με τις λεπτομέρειες της γαμοβάφτισής μας που έγινε το Σάββατο.

Χάλασε και ο card reader μου και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο απο την ψηφιακή.

Τα έκανα όλα 2 σε 1! Προσκλητήρια, μπομπονιέρες, στολισμό...

Υπόσχομαι να επανέλθω λίαν συντόμως με λεπτομέρειες και ιδέες για το διπλό μυστήριο!

Σόρι λίγο για την κατάχρηση του θέματος.. αλλά εντάξει, Ιφιγένεια είμαι εγώ, μάθατε να με συγχωρείτε για τα off topics μου :P ... Τσάμπα να ανοίγω άλλα και να γεμίζει ο Server ή τσάμπα να περιμένω να μου ανοίξει ένα πμ να στείλω? Κάνει 5 λεπτά το άτιμο.

Λοιπόν..

Μαρινάκι μπέρδεψα τα ρούχα της Μαριώς μου. Θυμάσαι πως ήταν το φορεματάκι που της φέρατε?

Αχ ρε Ιφιγενεια... τι πλακα που εχεις... χμμμμ... αν θυμαμαι καλα ηταν λευκο με κοκκινα λουλουδακια, η ροζ, κατι τετοιο... απο zara...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Να συμπληρωσω την ιδεα της Ρανιας!

Το προσκλητηριο της φιλης μου που παντρευεται κ βαφτιζει την κορουλα της, εχει απ'εξω εναν γαμπρο κ μια νυφη να σπρωχνουν ενα καροτσακι και φαινεται κ ενα μπεμπακι μεσα!Ειναι πολυ ωραιο!!!

Στο κειμενακι γραφει για την βαφτιση πως..."Θα κανω βουτια κλπ κλπ αλλα πριν απ'αυτο λεω να παω στο γαμο των γονιων μου... κλπ"!!!

Οι μπομπονιερες,κανανε αυτες που θελαν για το γαμο και στα παιδακια θα δωσουν παιδικες για τη βαφτιση!

Pw pw wraia idea mou edwses Anastasaki! :woohoo:

Mias kai den exw katholou fantasia kati tetoio tha htan poly wraio! Tha to psaxw methayrio pou tha paw se magazi me mpixlimpidia na dw ti tha vrw edw sthn Germania.

Eyxaristwwww!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Γεια σου Λενα... δεν ειναι αναγκη να κανεις 2 προσκλητηρια... μπορεις να κανεις ενα και να γραφεις μεσα και για τον γαμο και για την βαπτιση... οπως θες εσυ... με ποιηματακι, απλο κτλ. Επισης μπορεις να κανεις μια μπομπονιερα και για τα δυο... μπορεις για παραδειγμα να δινεις ενα βαζακι με γλυκο του κουταλιου (για τη βαπτιση) και πανω του να εχεις δεσει πχ ενα μενταγιον (για το γαμο)... σου λεω τωρα ενα παραδειγμα για να δεις οτι μπορεις να τα συνδιασεις... και να διαλλεξεις ενα χρωμα που να πηγαινει και στα δυο πχ φουξια με λευκο, ροζ με χρυσο, ασημι με λιλα... με το καλο κοριτσι μου...:kiss:

Kala mesa sto maylo mou eisai esy?? :) Ayto akrivws hthela na kanw anti

gia glykaki!! Mporw na to kanw les kai anti gia mpomponieras kai na dwsw kati allo gia glykaki?

Kai sta paidakia na parw apla kati allo gia mpomponiera?

Ayto me to mentagion den to skeftika einai poly kalh idea!!

Eyxaristw polyyyyy!!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Lenaki με το καλό κορίτσι μου!

Τα έχω πολύ πρόσφατα αλλά και πάλι δεν έχω χρόνο να ανοίξω ένα νέο θέμα με τις λεπτομέρειες της γαμοβάφτισής μας που έγινε το Σάββατο.

Χάλασε και ο card reader μου και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο απο την ψηφιακή.

Τα έκανα όλα 2 σε 1! Προσκλητήρια, μπομπονιέρες, στολισμό...

Υπόσχομαι να επανέλθω λίαν συντόμως με λεπτομέρειες και ιδέες για το διπλό μυστήριο!

Σόρι λίγο για την κατάχρηση του θέματος.. αλλά εντάξει, Ιφιγένεια είμαι εγώ, μάθατε να με συγχωρείτε για τα off topics μου :P ... Τσάμπα να ανοίγω άλλα και να γεμίζει ο Server ή τσάμπα να περιμένω να μου ανοίξει ένα πμ να στείλω? Κάνει 5 λεπτά το άτιμο.

Λοιπόν..

Μαρινάκι μπέρδεψα τα ρούχα της Μαριώς μου. Θυμάσαι πως ήταν το φορεματάκι που της φέρατε?

Ifigeneia na zhseteeeee koritsi mou!!!

Den peirazei kale gia thn kataxrish tou thematos!! Ifigeneia eisai esy!!!

Ante perimenw idees gia to mysthrio opote mporeseis! Kai fwto mpas

kai ksestravwthw kai parw mpros giati alliws asta... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...