Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να μιλήσω σε κάποιον...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kοριτσι μου πολυ με συγκινησε η ιστορια σου και περισσοτερο η αποφαση σου!!!!Μπραβο σου αγαπη μου!!!!Εγω τωρα διαβασα το θεμα σου κι απο προσωπικη εμπειρια θελω να σου πω πως οσες δυσκολιες κι αν περασετε,ολες θα εκμηδενιστουν απο τις χαρες που θα σας δωσει αυτο το παιδακι!Κι εγω παντρευτηκα και γεννησα πολυ μικρη 17 χρ.εκανα τον γυιο μου,και σημερα τον καμαρωνω ολοκληρο παληκαρι 23 χρ.και ειναι ολη μου η ζωη!Περασαμε κι εμεις πολλα με τον αντρα μου,ετσι μικροι ειμασταν σαν και σας,αλλα συνεχισαμε,παλεψαμε και τα καταφεραμε!Σπουδασα κιολας μετα στην Καλων Τεχνων εγω και το παιδι δεν με εμποδισε σε τιποτα απο ολα οσα ηθελα να κανω στη ζωη μου,μονο χαρα μου εφερε!!!!!Κι εμεις ειχαμε αντιδρασεις στην αρχη απο τους δικους μου κυριως,αλλα σιγα σιγα ξεπεραστηκαν!

Η μητερα σου τι σταση εχει?αν εκεινη ειναι κοντα σου ειναι πολυ σημαντικο!!!!

Οπως και ναχει εγω πιστευω θα τα καταφερετε να δημιουργησετε την πιο ομορφη οικογενεια!!!!Πεισμα θελει και δυναμη καλη μου!Ολα τα μπορειτε!!!Ολα σας ανηκουν!!!Σου ευχομαι τα καλυτερα στην ζωη σας και σε φιλω!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Κι εγω παντρευτηκα και γεννησα πολυ μικρη 17 χρ.εκανα τον γυιο μου,και σημερα τον καμαρωνω ολοκληρο παληκαρι 23 χρ.

Υβοννη μου μαζί με σένα τον καμαρώνουμε και εμείς!:P :P Ντροπή παντρεμένη γυναίκα!:blush: Όχι δεν ντρέπομαι!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!! δημητραααααααααααα ντροπη!!!!!! αχ αυτο το κοριτσι ποτε δεν θα το επαναφερω στη ταξη!!!!!!!!!!! υβοννη συγνωμη κουκλα μου !!!! τι να κανωδεν μαζευεται το θρασσος της!!! :P χιχιχιιχιχιχιχιιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!! δημητραααααααααααα ντροπη!!!!!! αχ αυτο το κοριτσι ποτε δεν θα το επαναφερω στη ταξη!!!!!!!!!!! υβοννη συγνωμη κουκλα μου !!!! τι να κανωδεν μαζευεται το θρασσος της!!! :P χιχιχιιχιχιχιχιιχχι

Εισαι θεα αγαπη μου!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεα θεα!!! που λεει και ο φιλος ψινακης!!! χαχχαχαχαχα αντε καλε!!! αντε καλε που ειμαι θεα!!! ημιθεα ενταξει το δεχομαι!!!!!!! χαχαχαχα καλο νανι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

hope_89 έγραψε:

Α ναι!Ποιον γιατρό έχεις?Θα σε πρήξουμε εμείς εδώ!:P :P[/quote:38n7mznp]

Θα σου απαντήσω μέχω πμ γιατί μπορεί να θεωρηθεί οτι κάνω διαφήμηση:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Kοριτσι μου πολυ με συγκινησε η ιστορια σου και περισσοτερο η αποφαση σου!!!!Μπραβο σου αγαπη μου!!!!Εγω τωρα διαβασα το θεμα σου κι απο προσωπικη εμπειρια θελω να σου πω πως οσες δυσκολιες κι αν περασετε,ολες θα εκμηδενιστουν απο τις χαρες που θα σας δωσει αυτο το παιδακι!Κι εγω παντρευτηκα και γεννησα πολυ μικρη 17 χρ.εκανα τον γυιο μου,και σημερα τον καμαρωνω ολοκληρο παληκαρι 23 χρ.και ειναι ολη μου η ζωη!Περασαμε κι εμεις πολλα με τον αντρα μου,ετσι μικροι ειμασταν σαν και σας,αλλα συνεχισαμε,παλεψαμε και τα καταφεραμε!Σπουδασα κιολας μετα στην Καλων Τεχνων εγω και το παιδι δεν με εμποδισε σε τιποτα απο ολα οσα ηθελα να κανω στη ζωη μου,μονο χαρα μου εφερε!!!!!Κι εμεις ειχαμε αντιδρασεις στην αρχη απο τους δικους μου κυριως,αλλα σιγα σιγα ξεπεραστηκαν!

Η μητερα σου τι σταση εχει?αν εκεινη ειναι κοντα σου ειναι πολυ σημαντικο!!!!

Οπως και ναχει εγω πιστευω θα τα καταφερετε να δημιουργησετε την πιο ομορφη οικογενεια!!!!Πεισμα θελει και δυναμη καλη μου!Ολα τα μπορειτε!!!Ολα σας ανηκουν!!!Σου ευχομαι τα καλυτερα στην ζωη σας και σε φιλω!:kiss:

Υβόννη η μητέρα μου δεν συμφωνεί.Αυτή την στιγμή δεν έχουμε καθόλου επαφή παρά μόνο κάτι σκόρπια τηλεφωνήματα...

Μπράβο σου και εσένα!!:laugh:

Αυτό λέω και εγώ...Ενα παιδί μόνο αγάπη φέρνει και δεν έπρεπε να προφασιζόμαστε την ύπαρξη τους για π΄ργματα που καταβάθος δεν θέλουμε λη δνε μπορούμε να κάνουμε;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Καταρχάς ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ για την απόφαση που πήρατε να κρατήσετε αυτό το μωράκι.Είστε άξια παιδιά και οι δύο και πιστεύω πως θα τα καταφέρετε να δημιουργήσετε μια όμορφη οικογένεια!

Να έχετε πίστη και να μην απογοητεύεστε κι όλα θα πάνε καλά!!;)

Με το καλό να γεννήσεις το αγγελούδι σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μπραβο σας και σε εσενα και στο παλικαρι σου που ειναι σωστος αντρας, ολα καλα θα πανε θα κουραστητε λιγο αλλα θα κανετε μια πολυ ωραια οικογενεια, με το καλο να γεννησεις και οτι χρειαστεις η παρεα του μαμμυ ειναι εδω για οτι θελησεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα το ποστ σου νελλυ,τωρα θα κρατας στα χερια σου το μωρακι σου,συγχαρητηρια για την αποφαση σας,εγω σε καποια αναλογη περιπτωση,δειλιασα οταν μου ειπαν ακριβως τα ιδια λογια, θα εισαι δυστυχισμενη,θα καταστραφεις,εισαι μικρη,να μας ξεχασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...