Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΕ...ΛΙΓΗ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...!


mk23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mk23,ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ Σ/Κ,ΛΟΓΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ,ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΕΣ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΒΓΗΚΕ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΒΗΝΟΥΝ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ;ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νανά2! Νομίζω πως μπορεί να κάνει λάθος το τεστ γιατί 1ον το έκανες αργά και 2ον είχες πιει ολλά υγρά. Οπότε ή κάνεις κι άλλο τεστ ή κάνεις (καλύτερα) χωριακή.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΝΑΝΑ2,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ..ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΗΡΘΕ!Η ΠΕΠΙΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ SELF CLEAR,ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10Μ.Μ.ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΑΚΟΜΗ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ(ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ)ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ 2ο ΤΕΣΤ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,

και σε οσες περιμενουν και δεν εχει ερθει η ... ευχομαι να ειστε ηδη εγκυες.και εγω ακομη τιποτα και αν δεν ερθει μεχρι πεμπτη θα κανω χοριακη για σιγουρα.την πεμπτη θα ειναι 36 μερες απο την περιοδο μου και μαξιμουμ μεχρι τις 33 μερες μου ερχοταν η π. οποτε λεω mk23 αν δεν ειχες ποτε τοση καθυστερηση να πας να κανεις χοριακη. γιατι αυτο θα σου ζητησει ο γιατρος εστω και αν σου βγει το τεστ θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ,ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ+ΠΟΥ.ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 6ΜΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 29-30 ΜΕΡΕΣ,ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΣΤΙΣ 26.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΡΥΠΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ(6μερες)ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 ΚΑΙ ΕΛΕΝΗ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαινω! και εγω που λεω για χοριακη το σκεφτομαι αν θα το κανω ή οχι! αλλα η αληθεια ειναι οτι αν και ειναι ο 2ος μηνας χαλαρων προσπαθειων εχω χρησιμοποιησει πολλα τεστ και λεω να σταματησω να παιρνω τεστ καθε 3 και λιγο γιατι θα γινω σαϊκο και δεν λεει.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 μην απαγοητευεσαι!!!γιατι εγω ενω ημουν εγκυος το predictor εδειξε αρνητικο!!!Σου προτεινω να παρεις το self clear που σε εμενα εδειξε αμεσως!!!αλλα καλυτερα θα σου προτεινα να κανεις μια χοριακη για να μην πετας τα λεφτα σου στα τεστ!!!

καλα αποτελεσματα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εφοσον δεν βλεπετε προκοπη με τα τεστ και εφοσον δεν εχετε και πολυ σταθερο κυκλο πηγαινετε για μια χοριακη....να σας φυγει και το αγχος!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ Β' ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ.mk23 KAI ΕΓΩ AΠΟ KOZANH EIMAI.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΔΩ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 13ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 'ΤΡΥΠΗΜΑ'ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

strawberry μονο 13€ και σε μιση ωρα τα αποτελεσματα? και να φανταστεις το self clear το αγορασα 15€.

ξερει καμια αν στην αθηνα η χοριακη ειναι ακριβοτερη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STRAWBERRY,ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΑΠΟ ΠΟΥ?ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ..ΦΥΣΙΚΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ...ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΔΙΠΛΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΕΣΤ...ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ..ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

STRAWBERRY,ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΑΠΟ ΠΟΥ?ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ..ΦΥΣΙΚΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ...ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΔΙΠΛΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΕΣΤ...ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ..ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ.

ΑΥΡΙΟ.ΕΝΝΟΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ.:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ έγραψε:

strawberry μονο 13€ και σε μιση ωρα τα αποτελεσματα? και να φανταστεις το self clear το αγορασα 15€.

ξερει καμια αν στην αθηνα η χοριακη ειναι ακριβοτερη?

Την 1η φορα που εκανα χοριακη πληρωσα 38 ευρω κ την επομενη στο ΙΑΣΩ 48!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι καταρχην με το καλο να σφιξεις στην αγγαλια σου το bebe!

μηπως να πηγαιναμε επαρχια με αυτες τις τιμες που παιζουν εδω?:huh:

τι να πω?...strawberry συμφωνω!

mk23 μην αγχονεσαι και απογοητευεσαι αφου δεν εχει ερθει ακομη εχουμε ελπιδες, ψιλα το κεφαλι και αισιοδοξια και χαμογελα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ & ΜΕΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΝΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ 'ΨΗΤΟ'.ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΡΕ..ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ χαχαχα:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STRAWBERRY έγραψε:

mk23 ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ & ΜΕΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΝΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ 'ΨΗΤΟ'.ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΡΕ..ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ χαχαχα:silly:

φραουλιτσα εσυ τωρα αρχισες τις προσπαθειες? βλεπω ολες ειμαστε περιπου στις ιδιες ηλικιες εγω εκλεισα τα 27 τον απριλι! τον νοεμβρη ειχα μια ατυχια και εχασα το παιδι οταν ημουν 7 μηνων εγκυος και πριν 1 μηνα αρχισα χαλαρα να προσπαθω. μαλλον πρεπει να ερθουμε προς τα εκει γιατι με αυτα που αναπνεουμε εδω ολο τετεια δυσαρεστα συμβαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ..;) STRAWBERRY,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑ!ΕΛΕΝΗ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ...:( ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟΣΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΑΛΛΟΣΤΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ANYWAY ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ 'ΡΘΕΙ....ΣΤΗ 1/06 ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ.ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΟΣΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...:silly: ΕΧΩ,ΕΙΠΑΜΕ,ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 21/05...4 Ή 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ?????????:blush: ΝΑ ΤΗ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ?ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΛΛΑ ΜΠΑ....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...