Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΕ...ΛΙΓΗ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...!


mk23

Recommended Posts

axxx koritsia mou sas euxaristo poli :( den exo akomi periodo exo ponous mono den xsero ti va kano to stithos mou fouskose poli kai ta oura mou eine kitriva (signomi) alla fobame koritsia mou na kano test pali :( tha trelatho i thermokrasia mou simera 37.2 kanonika katebeni otan erxete i akatonomasti:) agonia kai gia sa koritsia ti lete na kanome;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;perimeno nea sas :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια να ρωτησω αν ξερει καμια σας. Τα συμπτωματα ειναι ιδια και στις επομενες εγκυμοσυνες ή οχι? και εγω αδιαθετησα στις 23 απριλιου και σημερα ειναι 30 μερες και ειμαι σε αναμονη. δεν εχω κανενα συμπτωμα παρα μονο το στηθος. ενω στην 1η εγκυμοσυνη πονουσα χαμηλα και νομιζα οτι θα μου ερθει η περιοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2,ΣΕ ΝΙΩΘΩ...ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΝ 3η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ+ΤΗΝ 6η ΘΕΤΙΚΟ(ΜΕ ΤΕΣΤ).ΛΟΙΠΟΝ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΒ/Κ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΕΛΑΦΡΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ+ΚΟΙΛΙΑ.....ΑΥΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2,ΕΣΕΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ+ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΝ.ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ...ΤΙΠΟΤΑ!+ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΤΙΠΟΤΑ+ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ...!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΑΦΗΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ+ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ+ΞΑΝΑΠΡΟΣΓΕΙΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΑΓΩΝΙΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera mk2!se katalavainw apolyta!egw apo thn agwnia mou ekana to test pou sou deixnei 5 meres meta thn epafi (leei!)kai vgike arnitiko!apogoiteutika fysika alla i elpida pethainei teleutaia afou periodo perimenw stis 28/5.esy testaki ekanes i tha kaneis xoriaki mia kai kali?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HYANITA,ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 21/05.ΕΚΑΝΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΤΕΣΤ+ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ+ΓΙΑ ΣΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ...ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ???ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 21/05.ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΕΣΤ+ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ. ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΑΚΡΥΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ .....ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΑΧ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ...ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ???ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 21/05.ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΕΣΤ+ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ?
παρε ενα τεστακι αλλα κατα προτιμηση self clear,θεωρω οτι ειναι απο τα καλυτερα.....εμενα μου εδειξε 5 μερες πριν την περιοδο!!!!!καλη επιτυχια και περιμενουμε νεα σου.....:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εκανα στις 11 το βραδυ:unsure: :laugh: ......και βγηκε μια πολυ πολυ αχνη γραμμουλα ισα ισα που φαινοτανε!:) αλλα οπως σου ειπα εγω δεν ειχα καθυστερηση.....οσο για την ηλικια ακομα ειμαι 25:P τον αυγουστο κλεινω τα 26:( .....

ευχομαι να εχεις σε λιγη ωρα ενα θετικο τεστακι στα χερακια σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ???ΑΣΧΕΤΟ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΣΤΙΣ 16.ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ+Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι στις 8 αυγουστου και 15 εχω γιορτη........:P

αντε πηγαινε και να μας ενημερωσεις εεεεε;;;;;;;;

μη μας ξεχασεις......σε ποση ωρα να περιμενουμε τα ευχαριστα;;;;;;;;;;;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα γινει κοριτσακια με την παρτη σας??????

αντε και καθε τοσο περιμενω να δω...καλε καντε μια χοριακη να τελειωνετε...αυριο πρωι πρωι...αντε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

εγω ειμαι στις 8 αυγουστου και 15 εχω γιορτη........:P

αντε πηγαινε και να μας ενημερωσεις εεεεε;;;;;;;;

μη μας ξεχασεις......σε ποση ωρα να περιμενουμε τα ευχαριστα;;;;;;;;;;;:)

8 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ+ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ!!!!!ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ.GILIE,ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΕΣ ΝΑ ΤΡΥΠΙΕΜΑΙ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΦΙΛΙΑ!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...