Μετάβαση σε περιεχόμενο

παει τελειωσε


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια ειμαι η βασω.ημουν σχεδον 7 εβδομαδων κ ξαφνικα εμαθα οτι σταματησε να αναπτυσετε,παλινδρομικη κυηση μου ειπε ο γιατρος.απογοητευτηκα:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω καλως ηρθες

Ειλικρινα λυπαμαι γι αυτο που σας συνεβη και για την ψυχουλα που χαθηκε

Θα βρεις και αλλες κοπελες με την ιδια ασχημη εμπειρια και θα μπορεσεις να μοιραστεις τις αυσηχιες σου ..και πανω απ ολα να παρεις στηριξη

Ευχομαι να εισαι καλα και ολα τα αλλα θα ερθουν συντομα οπως τα θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω λυπάμαι πολύ γι αυτο που σου συνέβη, όμως είναι κάτι το πολύ συνηθισμένο και το οποίο δε σημαίνει κ απολύτως τίποτα για τις επόμενες εγκλυμοσύνες σου! Εύχομαι το mammyland να φανει κ σε σένα όπως και σε πολλές κοπέλες εδώ μέσα, γουρλίδικο και σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα που ήρθαν για να μείνουν!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα ειλικρινά λυπάμαι! Είναι πολύ άσχημο το συναίσθημα αν και δεν έτυχε σ'έμενα! Έτυχε 2 φορές στην νύφη μου, είχε παθολογικό πρόβλημα το οποίο εντοπίσαν κι έκανε 2 κοριτσάκια μετά.. γλύκες!! Το έπαθε κι η κουμπάρα μου, τώρα είναι πάλι έγκυος χωρίς κανένα πρόβλημα! Μην στενοχωριέσαι! Θα δεις πολύ σύντομα θα ξαναμείνεις έγκυος κι όλα θα πάνε καλά!! Ότι χρειαστείς.. θα χαρώ να βοηθήσω αν μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου συμβαινει σε πολλες κοπελες,που μετα απο λιγο ξαναεμειναν και ολα κυλισαν φυσιολογικα.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου..

Τουλάχιστον ξέρεις ότι μπορείς να μήνεις έγκυος.

Όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Κάτι παραπάνω ξέρει η φύση από εμάς..

Σου εύχομαι γρήγορα εγκυούλα πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και γω μια φιλη που περυσι τετοια εποχη ειχε μια παλυδρομη και τωρα εχει το μωρακι της αγκαλια, 2 μηνες μετα ξαναεμεινε εγκυος και ολα πηγαν καταπληκτικα, καμια φορα ειναι και τυχαιο, δε συμαινει οτι εχεις απαραιτητα καποιο προβλημα και να σου πω και κατι αλλο...το ποιο συμαντικο ειναι οτι συλλαμβανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου κουραγιο αγαπη μου συμβαινουν αυτα αλλα ξεπερνιουνται

ολα γινονται για καποιο λογο εσυ ομως δεν θα το βαλεις κατω!!!!

σου ευχομαι γρηγορα να γινεις μανουλα και νασαι παντα καλα οτι χρειαστεις εδω ειμαστε εμεις φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομοιοπαθούσα είμαι και γω κορίτσι μου. Δεν πειράζει θα κάνουμε άλλο. Άσε να περάσει το χρονικό διάστημα που σου είπε ο γιατρός, αν θές κάνε και τις εξετάσεις για να σιγουρευτείς ότι ήταν τυχαίο. Θα περάσει ο καιρός θα δείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα Βασουλα μου...Ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος και να ξεχασεις αυτο το συμβαν...Και συνηθως μετα απο μια παλινδρομη ερχεται μια καλη εγκυμοσυνη..Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου καλημερα!Ειλικρινα λυπαμαι πολυ!Ξερω οτι ειναι δυσκολο πολυ!Δυστηχως ομως συμβαινει και μας αγχωνει ολες πολυ αυτη η σκεψη!...ελπιζω να ηταν η πρωτη και η τελευταια!!!Ευχομαι ολοψυχα συντομα να ξαναγινει το θαυματακι και οοοοολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ που έζησες κάτι τέτοιο Βασούλα, είναι πολύ σκληρό.

Σου εύχομαι από δω και πέρα να έχεις μόνο χαρές στη ζωή σου και πολλά παιδάκια στην αγκαλίτσα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BASOYLA LIPAMAI POLY GI'AYTO POY PERASES!EINAI DYSKOLO.SE KATALABENO.PRIN 2 XRONIA EXASA K EGO TO MORAKI MOY STIN 7 EBDOMADA.TORA EXO ENA KORITSAKI POY EINAI 2 1/2 MINON!!!!!!!!!

PROSPATHISE NA XALAROSEIS K NA DEIS POY SYNTOMA THA ERTHI TO MORAKI SAS!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα καλημέρα , λυπαμαι πολύ ,αλλά καμιά φορά συμβαίνει ,να μην μπορεί να αναπτυχθεί καλά το έμβρυο αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι και στην επόμενη εγκυμοσύνη σου δεν θα πάνε καλά τα πράγματα.Εγώ είχα δίδυμα αλλά και εμένα το ένα δεν τα κατάφερε ,το άλλο όμως είναι μια χαρά.Οπότε είναι τυχαίο γεγονός .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ,ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΦΥΣΗ,Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΥΧΑΙΑ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ.ΟΛΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaso xaidemenoy έγραψε:

γεια σας κοριτσια ειμαι η βασω.ημουν σχεδον 7 εβδομαδων κ ξαφνικα εμαθα οτι σταματησε να αναπτυσετε,παλινδρομικη κυηση μου ειπε ο γιατρος.απογοητευτηκα:(

Γλυκό μου κοριτσάκι τι κρίμα. Και εγώ το έχασα 6 εβδομάδων. Θα περάσει ο πόνος αυτό είναι σίγουρο διότι ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός. Κάνε κουράγιο και μην απογοητεύεσαι. Ο δικός μου γυναικολόγος μου είπε ότι το πιο σημαντικό από όλα είναι το ότι συλλαμβάνουμε. Θα υπάρξει και επόμενη φορά για αυτό να είσαι σίγουρη. Περίμενε λίγο να συνέλθει ο οργανισμός σου και μετά όλα θα γίνουν μαγικά....

Κάνε υπομονή μόνο και κουράγιο ....

Για ότι χρειαστείς είμαι εδώ...

Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα και πολλά φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!!!ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω ότι είσαι πολύ απογοητευμένη΄, όμως θα σου πω κάτι που θα στο έχουν πει πολλοί.

Να ξέρεις ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο και ίσως να έγινε για καλό.Υπομονή ,ήταν η άμυνα του οργανισμού σου σε κάτι που δεν ''πήγαινε '' καλά.Μη τα παρατάς , μόλις σου πουν το οκ ξεκίνα τις προσπάθειες και το μικρούλη σου θα έρθει ΣΙΓΟΥΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω...ξερω πως αν σου πω να μην στεναχωριεσαι θα ειναι αδικος κοπος...εχω περασει κατι αναλογο και εμαθα απο την εμπειρια αυτη οτι ο μονος γιατρος για αυτες τις περιπτωσεις ειναι ο χρονος που περναει..κανε λοιπον υπομονη και κουραγιο και ολα θα πανε καλα..θα το δεις...σε φιλω και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασούλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα κοπέλα μου....πρίν 3 εβδομάδες είχα και εγώ παλλίνδρομη...ήμουν 11 εβδομάδων αλλά το έμβρυο είχε σταματήσει να αναπτύσεται περίπου 10 μέρες...ήμουν ένα ερείπιο όταν έγινε,μου γκρεμίστηκαν όλα μου τα όνειρα..αλλά σιγά σιγά το ξεπερνάω!!!βέβαια μου έρχεται πολύ συχνά στο μυαλό μου και με ρίχνει ψυχολογικά,αλλά σκέφτομαι οτι έγινε για καλό...και ο γιατρός μου αυτό μου είπε και οτι ήταν ένα τυχαίο γεγονός..μη στεναχωριεσαι,ξέρω οτι είναι δύσκολο αλλά θα ξεπεράσεις τον πόνο που αισθάνεσαι...και εγώ τώρα περιμένω να περάσει ο καιρός και να ξαναπροσπαθήσω!!!έτσι θα αισθάνεσαι και εσύ σε λίγο καιρό...οτι θελήσεις είμαι δίπλα σου...σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου και απο μενα..ξερω οτι ειναι πολυ προσφατο και τα λογια μας δεν θα απαλυνουν τον πονο της καρδιας σου..να ξερεις απλα οτι για καποιο λογο εγινε αυτο και μην το βαλεις κατω..ετσι εκανα κ εγω οταν στις 2 απριλιου έκανα αποξυση λογω παλλινδρομης...ο χρονος ειναι οκαλυτερος γιατρος..και παλι με το καλο θα μεινεις εγκυος και ολα θα πανε καλα και θα κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλιτσα σου..καλη αναρρωση και οτι απορια εχεις η γενικα οτιδηποτε χρειαστεις..εδω ειμαστε..φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...