Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οπα οπα!!! και μενα ο χρηστος περιραιωτης ειναι!!! εχει μεγαλωσει νικαια και τωρα το πατρικο του ειναι κερατσινι(ψηλα στο βουνο). και εμεις πειραια θα βρουμε σπιτακι απο το καλοκαιρι θα αρχισουμε να κοιταμε να εχουμε τακτοποιηθει μεχρι σεπτεμβρη!! αχ ημαστε πολλες οι πειραιωτισσες ε??? αχ πολυ χαιρομαι!!! θα ημαστε και παρεουλα!!!!! :)

ειδατε βρηκα αντρα πειραιωτη για να παντρευτω και να μεινω στη ''πηγη''!!!!να περνω αρωμα απο την ομαδα!!!(μα που ειναι η σισσυ να με βρισει τελοσπαντων να το ευχαριστηθω?????????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina kafira έγραψε:

;) sweetmammy δεν είμαι πειραιώτισσα είμαι γέννημα θρέμα καλαμακιώτισσα. Αλλά ο άνδρας μου είναι από την Καστέλλα όπου μένουν και τα πεθερικά μου όποτε όπως καταλαβαίνεις πάμε συχνά και η νονά της Εβελίνας μένει στον Άγιο Νείλο στον Πειραιά. Μακάρι να το κανονίσουμε πολύ θα χαρώ να σας γνωρίσω και από κοντά άλλωστε η στηριξή σας με κρατάει ακόμα.

Κι'εγω στον Αγιο Νειλο μενω... ενα στενο απο κατω δηλαδη... αλλα η περιοχη ουσιαστικα ειναι Χατζηκυριακειο... εγω ημουν ΠαλαιοΦαληριωτισσα χιχιχι... ο αντρας μου ειναι Πειραιωτακι... και τωρα ειναι και ο γιος μου... χαχα :woohoo:

Νταντη ελα απο τα μερη μας... ωραια, κι'ελεγα με ποια θα πινω καφε καθε πρωι...;

Νασταζια τωρα που μενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μπορει να μην ειμαι πειραιωτισσα αλλα γεννηθηκε ο αδερφος μου εκει και εγω εκανα σχεδον ολες μου τις κοπανες στο χατζηκυριακειο!!! μεχρι και το αμαξι μου απο τον πειραια το πηρα την λατρευω αυτην την πολη και ειμαστε και ολυμπιακοι μεχρι κοκκαλο οικογενειακως μονο ο αντρας μου πηρε τον στραβο τον δρομο (σισσιω!!!! μην με βρισεις κι εμενα χιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy και εγω ακριβως την ιδια απορια ειχα!!!!!!! τελικα μαζι θα τον πινουμε τον καφε!!! ηταν της μοιρας μας γραφτο!!!!!! :)

μπεμπουλης ουτε εγω ειμαι πειραιωτισα αλλα τον εχω αγαπησει τον πειραια!!!!! εκτος της ομαδαρας μας(σισσιω κρατας επιπεδο!!!χανουμισσα μου εσυ!!), μου αρεσει η θαλασσα γιατι ειμαι απο χαλκιδα και εχω μαθει να ξυπναω και να βλεπω θαλασσα!!! λεγαμε αν βρουμε ενα σπιτακι πειραικη μπροστα στη θαλασσα,θα ηταν τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

sweetmammy και εγω ακριβως την ιδια απορια ειχα!!!!!!! τελικα μαζι θα τον πινουμε τον καφε!!! ηταν της μοιρας μας γραφτο!!!!!! :)

μπεμπουλης ουτε εγω ειμαι πειραιωτισα αλλα τον εχω αγαπησει τον πειραια!!!!! εκτος της ομαδαρας μας(σισσιω κρατας επιπεδο!!!χανουμισσα μου εσυ!!), μου αρεσει η θαλασσα γιατι ειμαι απο χαλκιδα και εχω μαθει να ξυπναω και να βλεπω θαλασσα!!! λεγαμε αν βρουμε ενα σπιτακι πειραικη μπροστα στη θαλασσα,θα ηταν τελεια!!!

Χαχαχαχα... τελεια θα ηταν... αν μαθεις και τι τιμες εχουν θα ειναι ακομα πιο τελεια...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχιιχιχιιχιχιχχι καλο καλο!!! ασε επαθα ενα εγκεφαλικουλι οταν μου ειπαν τις τιμες,αλλα επειδη ο αντρουλης ειναι του επαγγελματος, μπορουμε να βρουμε! ειναι στις οικοδομες εργολαβος και εχει γνωστους κατασκευαστες και μπορει να πετυχει καλη τιμουλα ισως. μακαρι!!! θα ειναι πολυ ωραια!!!! καλα,οπου και να πας πειραια ωραια ειναι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε λιγο, εως πολυ θα ελεγα, εκτος θεματος αλλα με ενδιαφερει κι'εμενα... θα χρειαστω κι'εγω τον αντρα σου μου φαινεται γιατι κι'εμεις στο ψαξιμο ειμαστε... κανουμε ενα διαλλειμα λογω βαπτισης αυτη την εποχη... αν βρεις τιποτα καλο ενημερωσε κι'εμενα... χιχι...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ κουκλα μου, εννοειται οτι θελετε! θα τα συζητησουμε και απο κοντα!!! μακαρι να βρει κανεναν γνωστο να την βολεψουμε πειραικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Κατερινα Πειραιωτισσα εισαι; εγω μενω Χατζηκυριακειο... να κανονισουμε οι Πειραιωτισσες εξτρα συναντηση... χιχι... !!!

Ουπς!!!! sweetmammy!!!!! δεν το πιστευω!!! Μενουμε πολυ κοντα!!!! Εγω μενω Φρεαττυδα πανω απο το "αχινος" αν το ξερεις!!!! Ναιαιαιαιαι!!!! να κανονισουμε εξτρα συναντηση τα Πειραιωτακια:P και οχι μονο βεβαια!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί βρε κορίτσια εμάς από τα προάστια δεν μας θέλετε στην extra συνάντηση;; :( Εγώ θέλω να σας βλέπω συνέχεια κι ας έρχομαι στα μέρη σας... Έχω πάθει εξάρτησηηηηηηηηηηηηηηηηηηη λέμεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

Ανυπομονώ να σας δω κοριτσάρες!! Πολλά φιλάκια!!

Όσο για τις βασικές... πολύ καλόοοοοοο!!! Και εγώ πάγκο θα'μαι Δημητρούλα γιατί η κοιλιά όσο πάει και μεγαλώνει!! Δεν την παλεύω με τίποτα!!

Ρουμπελάκι welcome back!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Γιατί βρε κορίτσια εμάς από τα προάστια δεν μας θέλετε στην extra συνάντηση;; :( Εγώ θέλω να σας βλέπω συνέχεια κι ας έρχομαι στα μέρη σας... Έχω πάθει εξάρτησηηηηηηηηηηηηηηηηηηη λέμεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

Ανυπομονώ να σας δω κοριτσάρες!! Πολλά φιλάκια!!

Όσο για τις βασικές... πολύ καλόοοοοοο!!! Και εγώ πάγκο θα'μαι Δημητρούλα γιατί η κοιλιά όσο πάει και μεγαλώνει!! Δεν την παλεύω με τίποτα!!

Ρουμπελάκι welcome back!!! :kiss:

Γι'αυτο ειπα βρε dallia μου "και οχι μονο"!!!!!!!! εννοειτε οτι σας θελουμε!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλακι μου εσυεισαι επιτιμο μελος!!! εχεις ωραια κοιλιτσα,γιαυτο!!!!! εσυ δικαιουσαι να εισαι παντου και παντα!!

ρουμπελαααααααααα καλωςηρθες καλε χαμπαρι δεν πηρα,αν δεν εβλεπα το μηνυμα της νταλιας ,χαμπαριιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω steici... είπα να κάνω παραπονάκια :P ... για πλάκα!!

Ντάντη... είσαι ΘΕΑ!!!! Υποκλίνομαι!!!

Άντε άντε να βρεθούμε να τα πούμε... Πολύ γέλιο θα ρίξουμε και πάλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisi τον ξερω τον αχινο φυσικα... πριν 1 χρονο εμενα πανω απο την πισινα... ωραιο μερος για συναντηση κοριτσια η πισινα... εχει και παρκιν και Κυριακη πρωι θα ειναι και πολυ χαλαρα... να το κανονισουμε...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο απο τα δικα μου τα μερη δεν μπορει να γινει συναντηση σνιφ ανιφ!!!

δεν πειραζει ομως εγω ακολουθω σαν πιστος οπαδος:laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Steisi τον ξερω τον αχινο φυσικα... πριν 1 χρονο εμενα πανω απο την πισινα... ωραιο μερος για συναντηση κοριτσια η πισινα... εχει και παρκιν και Κυριακη πρωι θα ειναι και πολυ χαλαρα... να το κανονισουμε...:P

Μαρινακι ωραια ιδεα!;) Να υποθεσω οτι εγω θα ερθω μονη!:P Με τον Δημητρακη περεα δεν την βγαζω καθαρη!:blink: Εχει τρελλη αγαπη στο νερο!Θα κανει βουτια!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα, να παρουμε μαγιο και να κανουμε και καμια βουτια...!!!:P η ακομα καλυτερα να κανονισουμε να παμε ολες μαζι για μπανιο... χαχαχα... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Προς το παρόν να θυμίσω πως η συνάντηση είναι την Κυριακή,

31/5 και ώρα 5.30 μ.μ., στον παιδότοπο ΜΠΑΚ ΜΠΑΚ FUN PARK

http://www.e-pireas.gr/index.php?option ... Itemid=514.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

crazy έγραψε:

[/quote:4kq6qa50]

Αχ ρε κοριτσια μετα απο τοσες ημερςς σημερα καταφερα να εχω συνδεση καποιο προβλημα με το κοννεξ και τον οτε ευτυχως το εφτοιαξαν .

Δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε να ερθουμε αλλα θα το προσπαθησω , βλεπετε δεν ξερω αν εχει καποια δουλεια ο αντρας μου γιατι για να ερθω μονη ειναι όλοκληρο ταξισι ο πειραιας και εχει και προβλημα ο ηλεκτρικος με τις στασεις θα δουμε αν παντως δεν τα καταφερω αυτη τη φορα καλα να περασετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε Βανια μου είχα ανησυχήσει!Χθες σκεφτόμουν που εχεις χαθεί τόσες μέρες!Δεν είχα το κινητό σου να σε πάρω!μακάρι να καταφέρετε να έρθετε!Θα του αρέσει του Σταυρονικολα μας!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και μου το θύμησες , να ενημερώσω τα μέλη ότι:

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ

25/5/2009

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΤO ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚO 30 & 31 MAIOY 2009

Η ΑΕ ΗΣΑΠ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι λόγω εργασιών ανακαίνισης της Σιδηροδρομικής Γραμμής

το Σαββατοκύριακo 30 και 31 Μαϊου 2009

ο Ηλεκτρικός Σιδηρόδρομος θα εκτελεί δρομολόγια

από ΠΕΙΡΑΙΑ έως ΑΤΤΙΚΗ και

από ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ έως ΚΗΦΙΣΙΑ

Για το τμήμα ΑΤΤΙΚΗ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ οι επιβάτες εφόσον επιθυμούν να συνεχίσουν τη διαδρομή μπορούν να συνεχίσουν τη διαδρομή μπορούν να εξυπηρετηθούν με τη λεωφορειακή γραμμή της ΕΘΕΛ Χ8.

Ζητάμε την κατανόηση του επιβατικού μας κοινού.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕ ΗΣΑΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αν δεν χασω 10κιλα ακομα,για μπανιο δεν παω σας το λεω!!!χααχαχαχαχχιιχχχι οχι τιποτα αλλο,αλλα φανταζεστε σκηνικο....... φαε παιδι μου το φαι σου γιατι θα σε φαει η φαλαινιτσα αλλιως!! ή ...μαμα ,μαμααααα μια φαλαινα!!!!!! θα πεταξει και νερο απο το κεφαλι της?????????

απαπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...