Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

quinta00 έγραψε:

Koritsia oles glukes!

ki eseis kai ta paidakia sas!

Mikroula ti tsahpinia einai aftiiiiii?

Se 15 meres erhomai ellada elpizo na sas do......

Τέλεια... Έχεις το τηλέφωνο της Ρούλας ( crazy) η κάποιας άλλης κοπέλας;; Να κανονίσουμε οπωσδήποτε μια συναντησούλα να σε γνωρίσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα πρεπει να σου πω οτι κι'εμεις εχουμε παθει την πλακα μας... σ'ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια... με το καλο να φερεις κι'εσυ στον κοσμο το μωρακι σου και να ειναι οπως εσυ επιθυμεις...!!! :laugh: Φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι μου κανετε????? ειχα λιγο παραπανω κουραση τωρα με την δουλεια και δεν πολυμπηκα κατι ομως πηρε το ματι μου για ουζακι πλακα και συναντησουλα???? αχχχχχχχχχχχχχ ναι και εγω μεσα ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia μου οι φωτογραφίες σου οι καλύτερες νομίζω!!! Μπράβο κούκλα μου! Άντε και στην επόμενη συνάντηση να είμαστε πιό πολλές μωρέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 έγραψε:

Eho to tilefono tis Roubinis kai den tha eho prosvasi se internet....

Mia mera prin fygo tha anoixo post kai tha steilo to stathero mou se 2-3 kopeles opoia mporesei as me eidopoiisei (kai den ehei paei diakopes).

Κοριτσάκι μου φυσικά και να σε δούμε!Αν θες και εσύ φυσικά!Οπότε μη διστασεις να ζητήσεις τηλέφωνο!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου έχετε χαιρετισμούς απο την Αγγελική τη συνυφαδα μου και μου είπε να σας μεταφέρω ότι πέρασε πάρα πολύ ωραία και ακόμα πόσο σπουδαίες είστε!:) Θα ήθελε πολύ να ξανάρθει σε συνάντησή μας!:) SOFOU της είπα για το μήνυμά σου και σε ευχαριστεί πολύ!Σε περιμένει λέει στο Πάρκο!:P Όποτε θέλεις να σε φέρω σε επαφή!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι καινούρια στο forum κ θα ήθελα να έρθω κ εγώ στην επόμενη συνάντηση...σας παρακαλώ,αν γίνεται ενημερώστε με!Ευχαριστώ πολύ κ εύχομαι σε όλες ό,τι καλύτερο!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lamoyaki έγραψε:

Κορίτσια εγώ είμαι καινούρια στο forum κ θα ήθελα να έρθω κ εγώ στην επόμενη συνάντηση...σας παρακαλώ,αν γίνεται ενημερώστε με!Ευχαριστώ πολύ κ εύχομαι σε όλες ό,τι καλύτερο!:laugh:

Βάζουν πάντα 2 βδομάδες νωρίτερα ανακοινωση τα κορίτσια!! Περνάμε τέλειααααα!! Να έρθεις!! Να σε γνωρίσουμε κι από κοντά!! Είναι φοβερά!! Εγώ δεν τις χάνω με τίποτα!! Όταν έρθει η ώρα της επόμενης θα το δεις σίγουρα! Κι αν όχι .. μην στενοχωριέσαι! Θα σε ειδοποιήσω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

lamoyaki έγραψε:

Βάζουν πάντα 2 βδομάδες νωρίτερα ανακοινωση τα κορίτσια!! Περνάμε τέλειααααα!! Να έρθεις!! Να σε γνωρίσουμε κι από κοντά!! Είναι φοβερά!! Εγώ δεν τις χάνω με τίποτα!! Όταν έρθει η ώρα της επόμενης θα το δεις σίγουρα! Κι αν όχι .. μην στενοχωριέσαι! Θα σε ειδοποιήσω... ;)[/quote:3pk3t3ka]

Ε βεβαια!

Οπου γαμος και χαρα η Ελενιτσα πρωτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε βεβαια ,μη χασει η φουσκοκοιλιτσα μας(φτου φτου κακο ματι μη μας δει) καμια συναντηση και μας παθει τιποτα!!!! χιχαιαχιαχιαχιαχιαχιαιχχαι αντι βρε ακαρδη μανα να σκεφτεις το γιο σου λιγακι που μεσα απο την κοιλια εχει ακουσει ολα τα κουτσομπολια της ζωης του, εκει εσυ!!!! εκειιιιιι!!!!! χιχιχιχιχιχιχιιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ τι να κάνω.... Δημόσιες σχέσεις είναι αυτές.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πλάκα πλάκα κορίτσια έχετε δίκιο!! Όπου γάμος και χαρά.. πρώτη πάω... Το έχω στο αίμα μου.. τι να πω;;; Αφου σκέφτομαι από τώρα κάποιες συναντήσεις που ίσως χάσω όταν θα γεννάω.. που θα θηλάζω .. Αλλά κάτι θα σκαρφιστώ.. να βρεθώ!! Όσο γι'αυτό που λες Δημητρούλα.. αν γίνει η αρχή.. δύσκολα ξεκολλάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι λοιπον, βρηκα λυση για οταν θαθηλαζεις και δεν θα μπορεις να εισαι κοντα στις συνατησεις. θα σε περνω τηλεφωνο με βιντεο κληση και θα μας βλεπεις και θα ακους και ΦΥΣΙΚΑ....ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΣ!!!!!!!!! χιχιχιιχχιιχχιχι για την ωρα που θα γεννας δεν θα μπορω να βοηθησω, γιατι θα ειμαι απ'εξω με την πεθερα σου :P (μην ανησυχεις,θα το γραφω σε καμερα τι κανει και τι λεει οσο εσυ θα γεννας! χιχιιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ε ναι λοιπον, βρηκα λυση για οταν θαθηλαζεις και δεν θα μπορεις να εισαι κοντα στις συνατησεις. θα σε περνω τηλεφωνο με βιντεο κληση και θα μας βλεπεις και θα ακους και ΦΥΣΙΚΑ....ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΣ!!!!!!!!! χιχιχιιχχιιχχιχι για την ωρα που θα γεννας δεν θα μπορω να βοηθησω, γιατι θα ειμαι απ'εξω με την πεθερα σου :P (μην ανησυχεις,θα το γραφω σε καμερα τι κανει και τι λεει οσο εσυ θα γεννας! χιχιιχιχιχ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλά δίνεις ρέστα σήμερα!!! Για όταν θηλάζω έχω καλύτερη λύση.. Θα παίρνω μαζί το νινί... και θα πετάω την βυζούμπα και θα τρώει!! Ευκολάκι τρελό... Όσο για την γέννα.. γράφε εσύ... αλλά ένα σου λέω.. θα φρίξεις με τις παπ@ριές που θ'ακούσεις!! Σε προειδοποίησα, μην έχεις να λες τίποτα μετά... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε....αμα ειναι να ακουω παπ@ριες, βρηκα αλλη λυση!!!! θα αφησω την καμερα να γραφει και θα βαλω μια στολη νοσοκομας........(μη βιαζεσαι,δεν ειναι αυτο που φανταεσαι).................... και θα μπω στην αιθουσα τοκετων να σου κανω παρεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...