Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

Κοριτσαρες μου!!!!Αχ τι ωραια που περασατε!!!Ποσο θα ηθελα να ημουν κι εγωωωω!!!

Ειστε ολες υπεροχες!!!και τα παιδακια σας!!!!Η παρεουλα ειναι φανταστικη!!!

Καλο μηνα κι απο μενα!!!Να περασετε ενα καλοκαιρακι ΣΟΥΠΕΡ!!!!!Φιλακια πολλαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mikroulaxristos έγραψε:

sweetmammy αστα να πανε πες του μπαμπα!!!!! ο γιοκας σου ειναι φωτοτυπια σου!!!!! :P

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!! ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ!!!!! αντε να αρχισουν τα μπανακια στη θαλασσιτσα,τα λαδακια για το μαυρισμα(παλι σαν γυφτακι θα γινω),φραπεδια και ταβλακι στη παραλιααααααααααα!!!!!!!!!! ποπο τετοια θελω!!!!!!!

Χεχεχε... καποιος θα σκασει απο το κακο του... :x

Λοιπον εγω το καλοκαιρακι πηγαινω σχεδον καθε σκ Σαλαμινα... οποια κοπελα θελει να ερθει καμια Κυριακουλα για εκδρομουλα και για μπανακι πολυ ευχαριστως... εχουμε ωραια θαλασσα, ειναι κοντα απο την Αθηνα, ξερω και μερη για καλο φαι και φυσικα καλη παρεα ε; :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι αν ρωτάς εμένα για αγαπημένα μερη, λατρεύω να πηγαίνω στην Πλάκα για βόλτες καφέ κτλ, αλλά δεν ξέρω κατα πόσο βολεύει να παρουμε μαζί τις οικογένειές μας.

Υπάρχουν λύσεις όμως και πιο βόρεια!!

Δήμητρα βγάλε με απο τη δύσκολή θέση, σταμάτα να κάνεις τον Κινέζο!! :) :)

Υ.Γ. Γλυκιά μανούλα, ο γιος σου είναι φτυστός εσύ!! χιχιχι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μπο μια χαρα ειστε και εσεις και τα παιδακια και οι αντρες σας. Οσο για το δικο μου αντρα Δημητρουλα τοεριξε στον υπνο κανουν υπερωριες στη δουλεια τρεχουμε καιμε το μικτο να φανταστεις ειχαμε πει να τον παμε καμια βολτα χτες το μικρο καπου εδω κοντα και εκεινος δεν ξυπναγε ευτυχως ειχαν μουσικη βραδια στο δημοτικο σχολειο και τον πηγα εκει κατι ηταν χορευε μια χαρα .

Αντε να κανονισουμε και αλλη συναντηση και καπου προς κηφισια σε κανενα παιδοτοπο θα δουμε όλα θα γινουν .φιλια μου λειψατε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαστε κι εμεις οι βορειες θεες αλλα και εσεις βρε κοριτσια,τι να πω!!!!!!Φτου σας!!!!Και τι μωρα ειναι αυτα?Για τους αντρες σας δε θα πω τιποτα....Μην εχουμε αλλα!χαχαχαχαχαχαχα

Χαιρομαι που περασαμε ολοι πολυυυυ ωραια χθες!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαλαμινα??? :) εκει πηγενουμε συνεχεια για μπανια το καλοκαιρι με τον χρηστο!!! και μετα ουζακι,ψαρακι κτλ!!! αχ τι καλα,οταν ερθουμε θα σε παρουμε τηλ να κανονισουμε να βρεθουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Μαρινάκι αν ρωτάς εμένα για αγαπημένα μερη, λατρεύω να πηγαίνω στην Πλάκα για βόλτες καφέ κτλ, αλλά δεν ξέρω κατα πόσο βολεύει να παρουμε μαζί τις οικογένειές μας.

Υπάρχουν λύσεις όμως και πιο βόρεια!!

Δήμητρα βγάλε με απο τη δύσκολή θέση, σταμάτα να κάνεις τον Κινέζο!! :) :)

Υ.Γ. Γλυκιά μανούλα, ο γιος σου είναι φτυστός εσύ!! χιχιχι ;)

Κοριτσια μαζευω υπογραφες... προς το παρον εχω τη Σισσιω, τη Dimitroula29, τη mikroulaxristos και την hope89...

Ifigeneia θα με υποστηριξεις; χεχεχε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια η Πλακα... αν το κανονισετε εγω ειμαι μεσα...!;) Και για ουζακι ειμαι μεσα... ομως δεν θα τον φερω τον μικρο μαζι... εεε! να τον χαρουμε τον ουζομεζε, μη μας βγει απο τ'αυτια... χιχιχι...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ...μηπως να την κανουμε μονο αντρογυνα την ουζοκατασταση να μπορουμε να ...πλακωθουμε στα ουζα και στους μεζεδες ξεγνοιαστες χωρις να εχουμε το νου μας τα νινακια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, στην Πλάκα έχουμε ήδη κάνει συνάντηση - εκεί που τρώγαμε τις σοκολατόπιτες :woohoo: Εεεε Σίσσυυυυυ;;;!!! :P

Αυτό που πρέπει οπωσδήποτε να φροντίσουμε είναι να'ναι σε σημείο με εύκολη πρόσβαση. Αν μιλάμε για οικογενειακές συναντήσεις, που συνήθως κάποιοι έρχονται με αυτοκίνητο, η Πλάκα δε βολεύει πολύ. Αν όμως κάνουμε την επόμενη συνάντηση αποκλειστικά γυναικεία υπόθεση :P τότε μια χαρά είναι η Πλάκα! Μεγάλες κοπέλες είμαστε, θα τον βρούμε το δρόμο! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, καλο μηνα και καλα μπανακια σας ευχομαι!!!! Απ'οτι ειδα και διαβασα περασατε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο βρε πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!!

Ηθελα:( κ εγω να ειμαι εκει:( κ να σας γνωρισω επιτελους!!!!!!! ΖΗΛΕΥΩ!!!!!! Θελω και γωωωωωωωωωωω!!!!!!! αλλα ανωτερα βια μ'εχει καθηλωσει στο κρεββατι!!( Α! ρε μπεμπουλα μου!!!! Ας εισαι εσυ καλα και που θα παει? θα τα γνωρισω καποια στιγμη τα κοριτσια!!!!)

Ενοειτε βεβαια οτι ολες ειστε τελειες και τα μωρα σας ακομα τελειοτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P :P Φιλια πολλα σε ολες!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koykles koykle ftoyftoy.Loipon koritsares moy emena me erikse iwsoyla :-(.Prwta thn mpempa mas kai meta epesa kai egw opote den mporesa na er8w dysthxws :-(....DioH....toys eipes kale?h plakwsate to piwma kai ksexasthkes?:P.Loiponnnnnn Exw mia wraiotath AYLH me mia wraiotath pshstaria kai ektos apo kareklitses soyper exw kai poly8ronitses gia tis egkyoyles 2 salonakia parakalo kai apleto xwro na treksoyn ta piadakia sas.Ennoeite oyzaki kryo mpiritses pagwmenes kai pshsth apextw.....Opoies endiafereste kanonizoyme mera wra kai ta spame :-)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω σε συμπαθησα πολυ μωρε! αντε να ξαναβρεθουμε πολυ πολυ συντομα :-)

(για mikroulaxristos)

Εννοείται και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βάζω και τις δικές μου φωτο που τράβηξα... μή με βρίσετε, δεν βγάζω καλές φωτο, τουλάχιστο είναι "φυσικές".....(χι,χι,χι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δίδυμα δεν ήταν στη συνάντηση... όμως με το καπελάκι καταχάρηκαν, θα προσπαθήσουν την επόμενη φορά να έρθουν να σας γνωρίσουν κι αυτά :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Μαρακι τέλειες οι φωτο!Στην επόμενη συνάντηση θα έρθω χωρίς τον μικρο μου τύραννο για να χαρώ τα δίδυμα με την ησυχία μου!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOU έγραψε:

P5300564.JPG

πεθαινωωωωωω που μου βγαζει τη γλωσσα, λιωνωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!ομορφιεςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P :P :P:lol: :lol: :lol::) :) :) :) :) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μουσσα μου ναι το ειπα στα κοριτσια,συγνωμη που δεν σου απαντησα εκεινη την ωρα στο μηνυμα! ειχα την κοιλιτσα της νταλιας και χαιδολογουσα!!!!!! :P

εεεεεεε κοριτσια θυμαστε που σας ειπα για την μουσσα οτι μας καλει στο σπιτι της για μπυρες και παιδακια τη ψησταρια????????? :)

ρουμπιιιιιι......δεν το πηρα το καπελακι εγω,παει πιο πολυ στα διδυμακια της μαριας μας,ε?? ...(ντρεπομουνα....).... με αγαπας ε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Ax Μαρακι τέλειες οι φωτο!Στην επόμενη συνάντηση θα έρθω χωρίς τον μικρο μου τύραννο για να χαρώ τα δίδυμα με την ησυχία μου!:P

αν δεν φερεις το μικρο σου τυραννο,μην αγχωνεσαι.... τυραννο θα εχεις οπως και να χει!!!!!! εμενα!!!!!!!! χιχιιχχιιχχιααχχαχαχαχχαχιιχχι σιγα μη τη γλιτωσεις.......!!!!!! :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOU έγραψε:

P5300551.JPG

σου παει γ...ω τη τρελα μου!!!!!!!!!!!!! ΣΟΥ ΠΑΕΙ!!!!!!!;) ;) ;) ;) ;)

μακαρι να μας το κανεις το θαυματακι.....να μας τρελανεις....!!!!!! αφου σου παει λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...