Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ?


Recommended Posts

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ.:)

ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΦΗ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΣΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΥ ΤΑ ΒΑΦΟΥΝ....ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ.....ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 3ΜΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ....ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΤΩΡΑ?ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ...........:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!

ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ(ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ:P)

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΠΟΥΜΕ Σ¨ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ ΗΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΕΣ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ........................:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE ΜΟΥ ηδη εχω κανει πολλα και το βασικοτερο που σταματησα απο την δουλεια μου λογω αγχους και ωραριου.καποιες φορες λεω να ξαναπαω γιατι οσο ειμαι στο σπιτι περισσοτερο αγχωνομαι και σκεφτομαι περισσοτερα,καποιες φορες λεω ειμαι καλυτερα ετσι πιο ηρεμη.αστα να πανε ειναι αναλογα με την διαθεση μου μαλλον.............................. ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..........................ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ?ΒΕΒΑΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΟΜΩΣ ΨΑΧΝΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΑΓΧΩΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ:P

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.:) ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE μου εχεις δικαιο αλλα τοτε τα σκεφτομουν διαφορετικα και ολοι μου ελεγαν σταματα και θα μεινεις εγκυος..............που να ξερα.........ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ........ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 είναι σαν να ακούω τον εαυτό μου πέρισυ τέτοιο καιρό.όλο άγχος και αγωνία και όλο συμπτώματα.Είχαμε αρχίσει από το Νοέβριο τις προσπάθειες και κάθε μήνα έβλεπα συμπτώματα.Τον Ιούνιο πήγα για σαλπιγγογραφία και βρέθηκαν κάποιες συμφήσεις. Πάει λέω. Αυτό ήταν.Θα υοθετήσουμε του λέω του αντρούλη μου. Anyway πάμε διακοπές και το όλο θέμα το είχα ξεχάσει. Στις διακοπές και ήπια και χόρεψα και ρακέτες επαιζα όλη μέρα και γενικώς ξεσάλωσα.Στο καράβι της επιστροφής λέω "Που είναι η περίοδος οεοοο;;;;".Και ναι ήμουν έγκυος.όλα πήγαν καλά και τώρα έχω έναν άγγελο. Θέλω να σου πω ότι αν χαλαρώσεις θα έρθει.ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ ΣΤΙΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΗΚΑΝ ΣΤΜΦΥΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΕΛΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΝΤΕΡΟΥ ΕΦΑΠΤΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ.ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΑΛΛΙΩΣ.:):P

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΜΦΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ?

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τώρα μπήκα και είδα τα μηνυματάκια σας. Οι συμφύσεις είναι κάτι σαν υγρό,σαν πτυχές δέρματος και εμποδίζουν τα σπερματοζωάρια να κυκλοφορήσουν στις σάλπιγγες.Mariant μου είχε πει και εμένα ο γυναικολόγος μου για λαπαροσκόπηση αλλά επειδή 'ηταν καλοκαίρι είχα πει να την κάνω από το Σεπτέμβρη.Έμεινα όμως έγκυος και δεν έκανα τελικά. Μάλλον η σαλπιγγογραφία με το υγρό καθάρισε τις σάλπιγγες. Επειδή είναι πολύ συχνό το φαινόμενο να μένεις έγκυος μετά από σαλπιγγογραφία καλυτερα να περιμένεις κανά τρίμηνο μέχρι τη λαπαροσκόπηση.Φυσικά σας εύχομαι να έρθει το μπεμπάκι και να μη χρειαστεί τίποτα.Πολλά φιλιά και τα ξαναλέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.εγω εχει πανω απο 3 μηνες που την εκανα στην συνεχεια την εδειξα και σ¨αλλον γυναικολογο και μου ειπε οτι ειναι οκ. και δεν αναφερθηκε για λαπαροσκοπηση.δεν ξερω τι να πω.....................................................την λαπαροσκοπηση γιατι την κανουν?αφου το υγρο περασε κανονικα?μηπως γνωριζεις?ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ,{παρολο που περασαν πανω απο 3 μηνες}ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...........................ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...