Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 2/5 ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΙΘΑΝΗ ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΙΝΑΙ 16/5 ΜΕ 18/5.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9/5 ΕΙΔΑ ΛΙΓΑ ΥΓΡΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΩΟΡΗΞΙΑΣ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΟΓΩ ΩΟΡΗΞΙΑΣ.ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ!ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ.ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΜΕΣΩΣ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE MOY KAI EGO NOMIZO POS EXEI NA KANEI ME THN OORIKSIA SOU...THEORO EIDIKA APO TH STIGMH POU TO VAZEIS STO MUALO SOU NA APOKTHSEIS MORAKI ALLAZOUN POLLA STA SYMPTOMATA,THN PERIODO..PITHANO APO AGXOS..EGO FANTASOU LIGES MERES META TH DIKIA MOU EXO PERA APO TA KLASIKA SYMPTOMATA (PRIKSIMATA, YGRA, TSIMPIMATAKIA )KAI NAYTIA!!!!! KATHE FORA DHL KSEGELIEMAI KAI LEO VRE MPAS KAI....APO THN ALLH MANOULA DEN EXO GINEI OPOTE SIGOURA OLO KAI KATI PARAPANO THA KSEREI MIA KOPELA POU EINAI HDH..

SOY EFXOMAI OMOS SYNTOMA ME ENA SPORAKI STHN KOILITSA SOU!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ alice1979 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ Σ'ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΙΠΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΔΥΝΑΤΟ...:laugh: ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΑΠΟΡΗΣΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E MA EINAI TRAGIKA PALAVO AYTO POU MAS SYMBAINEI MOLIS POUME OK KSEKINAME PROSPATHEIES GIA MORAKI!!!! EMENA O KYKLOS MOU PANTA HTAN STATHEROS, KAHYSTERHSH EIXA MONO MIA FORA STH ZOI MOU (FANTASOU POU TO THYMAMAI) KAI APO TOTE POU KSEKINHSA ME TON ANTRA MOU ELEFTHERA EXO KATHE MHNA..O KYKLOS MOU APO 26-28 HMERON POU HTAN EGINE 30 TOYLAXISTO KAI OXI MONO AYTO, TO TELEYTAIO TRIMHNO ME KSEGELANE KAI OI 2 PROTES HMERES POU ERXONTAI KATI STAGONES...E DEN EINAI NA TRELENESAI??????KAI META AKOUS KAI LES KAI H IDIA STON EAFTO SOU, OXI AGXOS ,HREMIA KSEXASE KAI APOLAYSE TO....MPOURDES! TIPOTA APO AYTA DEN PIANEI!!!!!!1 ESY SYNEXIZEIS NA AGXONESAI, NA METRAS HMERES, NA KOLAS SE KATHE MIKRO H MEGALO SYMPTOMA POU P R O T H SYNITHOS FORA SOY SYMBAINEI...NA ONEIREVESAI KAI META PALI..PROSGEIOSH...

SYGNOMH POU SE KOURASA ALLA AYTH H PROPSATHEIA PERA OTI EXEI TARAKSEI TON KUKLO MOU..MALLON OLO KAI KATI THA EXEI KANEI KAI STO MUALO MOU (XAXXA!!!!!!)..MESYGXOEIS KAI PALI GIA T MEGALO POST...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ ΚΑΘΕ 28 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΘΕ 30.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΩ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΟΧΙ.ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ:(

ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ:) !ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ!ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE, ΣΥΜΦΩΝΩ MΕ ΤΗΝ ALICE, ΜΑΛΛΟΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΟΝΙΜΩΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ALICE ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2/6 ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΝ 8 ΜΕ 9 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΑΖΙ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΗΖΟΤΑΝ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ:laugh: :P

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia kai egw sto group.. stis 4/6 perimenw.. eimai mesa stis kales meroyles kai tis aksiopoihsame me to mwro moy analoga.. opote sthn anamonh oles!! ;) rose .. mhn agxwnesai.. xalarwseee.... x8es kai egw eixa pono sto sth9os kai xamhla sthn koilia.. h worhksia vlepeis.. shmera den ponawww...!! ypomonh kai epimonh! o epimenwn nika!! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boulou και εγω ειμαι στις γονιμες μου.ειχα περιοδο 3/5. αλλα σημερα εχω πολυ εντονο πονο στην κοιλια,λετε ακομα να μην εκανα ωορηξια? παντως θα συνεχισω να κανω αγκαλιτσες ακομα.εγω περιμενω γυρω στις 2/6 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ...:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boulou ΜΟΥ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΛΕΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΩΛΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΔΥΣΤΙΧΩΣ!Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΠΕΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:cheer::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλή μου, εγώ αδιαθέτησα μια μέρα μετά από σένα .Και μένα ο κύκλος μου ενώ ήταν τόσο καιρός σταθερός τους τελευταίους 2 μήνες έχει λίγο τρελαθεί. Όσον αφορά την ορεξία εγώ κανονικά θα έπρεπε να την είχα την 12η μέρα όμως αυτή τη φορά πρέπει να την είχα την 9η ή 10η μέρα από τότε που αδιαθέτησα. Είναι πάρα πολύ νωρίς!!!!! Ευτυχώς είχαμε βρεθεί με τον άντρα μου νωρίτερα γιατί θα το χάναμε το μήνα, που στην ουσία τον χάσαμε γιατί μετά προέκυψε κάτι και δεν προσπαθήσαμε ούτε την μέρα της οορεξία μου. Δεν πειράζει όμως εύχομαι σύντομα όλες να μας δώσει ο θεός το μωράκι που θέλουμε. Η συμβουλή μου είναι να προσπαθήσεις όσο περισσότερο μπορείς χωρίς ημερομηνίες και να κάνετε την προσπάθεια σας όσο πιο χαλαροί μπορείτε να είστε και να απολαμβάνετε τον έρωτα σας και τότε πιστεύω θα έρθει και το μωρό. Όσο κοιτάς συμπτώματα, και γενικότερα το ψάχνεις τόσο θα καθυστερεί. Εύχομαι ο μήνας αυτός να σου φέρει αυτό που επιθυμείς όπως και σε όλες που προσπαθούν. Φιλάκια πολλααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ Σ.ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ 9 ΜΕ 10?ΕΦΟΣΟΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ 12 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ?

ΕΜΕΝΑ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ 14 ΜΕ 16 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ 8 ΜΕ 9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΙΣ 8/5 ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ 1.23 ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑ ΥΓΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΩΟΡΗΞΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ 9 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΗΞΕΡΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙΤΕ?ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ?

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΙ ΑΧ!!!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΞΙΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ.

ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΑΚΙΑ??? ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΤΕ ΔΕΞΙΑ!!!

ΜΠΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΟ CHAT ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ

ΦΙΛΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE και εγω στην αρχη που προσπαθουμε δεν μετρουσα μερες κτλ, αλλα τωρα το κανω τουλαχιστον να ειμαι περισσοτερο σιγουρη οσο γινεται βεβαια.αυτο με τις φιλες και τους συγγενεις το εχω και εγω,αυτοι το κανουν απο ενδιαφερον υποθετω,αλλα εγω ξερω πως αισθανομαι εκεινη την ωρα.παντως τους απανταω οποτε θελει ο ΘΕΟΣ, και ετσι ειναι αλλωστε... ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΩ mariant ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη χρειαζεται,αλλα το τελευταιο διαστημα εχω ανχος και πιο πολυ οταν πλισιαζει να ερθει η περιοδος μου και στις γονιμες{δηλαδη ολο τον μηνα}ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ!!ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΧΟΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ:laugh: :laugh: :laugh: ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ mariant...:) ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΩΟΡΗΞΙΑ.ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ(ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΤΟΤΕ)ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΤΕ.ΕΤΣΙ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2008 ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ(ΑΣ ΠΟΥΜΕ).ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΓΧΟΥΣ:P

ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γεια σας και εγω στο κλαμπ αδιαθετησα 2.5...και καναμε την προσπαθεια μας 10.5- 13.5 - 15.5 - 17.5 αν θυμαμαι καλα πανω κατω αυτες τις μερες και θα συνεχισουμε...Αυτη τη φορα δεν εχω αγχος και δεν το πολυσκεφτομαι γιατι αποφασισαμε Ιουλιο να κανουμε την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης!!!!!Και χαιρομαι πολυ γι αυτο κοριτσια!!!!Τωρα αν θελει να ρθει νωριτερα απο τον Ιουλιο καλοδεχουμενο ειναι παντα!!!

Απο συμπτωματα καθε μηνα αλλο πραγμα ειδικα οι ναυτιες και το πρηξιμο στηθους ειναι ο τομεας μου,επαψα να τα κοιταω γιατι κουραστηκα πια βαρεθηκα...

Ευχομαι ολες να ανακοινωσουμε τα ευχαριστα συντομα!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...:P ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ:) ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου δεν μπορεσα να απαντησω νωριτερα γιατι βγηκαμε εξω.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ.εμεις προσπαθουμε 2 ακριβως χρονια αλλα οπως λες τον πρωτο χρονο ειμασταν πολυ χαλαρα,μετα λεω τι γινεται...δεν θα επρεπε να μεινω?ετσι αρχισαμε τις εξετασεις οι δικες μου ολα οκ. αλλα ο αντρουλης μου εχει χαμηλη κινητηκοτητα λογω φλεγμονης του προστατη και ετσι οταν ειμαι στις γονιμες περνει αντιβιοση.γι¨αυτο σου λεω κοριτσακι μου,ειναι δυνατον να μην μετραμε μερες και να μην ανχωνομαστε?σκεφτομαι να κανω σπερματευχυση δεν ξερω...εσυ εχεις μπει σε τετοιες διαδικασιες? και το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως με πει η γιατρος μου να κανω λαπαροσκοπηση για να δουμε πιο ειδικα. μακαρι να μην μπω σ¨αυτη την διαδικασια.ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ..ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..............................................................ΚΟΡΙΤΣΙΑ SORRY ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ mariant ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΜΕΤΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Μ'ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!:) Η ΟΣΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!:P

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ...ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΘΑΡΕΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΓΡΑΨΕΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ?

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ.ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ?ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose ευχαριστω για τις ευχες και εσυ οτι επιθυμεις στην κοιλιτσα σου να το βρεις.....εγω εκανα τις ορμονικες μεταγια χλαμμυδια κτλ.και σαλπιγγογραφια και ο αντρουλης μου σπερματοδιαγραμμα.επισης εχει μια εβδομαδα που περνω φολικο οξυ και βιταμινη Ε. τωρα για την βαφη μαλλιων και εμενα με απασχολει και προσπαθω να τα βαφω αμεσως μετα την περιοδο{δεν ξες καμια φορα}γι¨αυτο κοριτσακι μου αμα θες περιμενε λιγο.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΕΧΕΙΣ 5 ΔΑΧΤΥΛΑ ΡΙΖΑ....... Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΓΡΑΨΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...