Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ


Recommended Posts

Ηρθα και εγω στην παρεα σας και χαιρομαι πολυ που σας βρηκα,τυχαια βεβαια καθως εψαχνα για κρεβατακι και καροτσακι,ετσι απλα για να ενημερωθω.με λενε Μαρια ζω στη θεσσαλονικη και περιμενω το πρωτο μου μωρακι που θα ειναι κοριτσακι.:woohoo:γενναω τον σεπτεμβριο στις 5 με το καλο και μεχρι τοτε ελπιζω να εχω μαθει αρκετα απο οσα δεν ξερω απο σας που τα εχετε περασει.φιλια πολλααααα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου myl και καλως ηρθες στην παρεα μας την πιο ομορφη παρεουλα!!!

με το καλο το κοριτσακι σου !!!!

εγω ειμαι η χριστινα 28 ετων δεν εχω ακομα μωρακι προσπαθω εδω κ 4 μηνες ευελπιστω να σταματησει η προσπαθεια συντομα κ να ερθει το ονειρο που τοσο το επιθυμω!!!

καλως ηρθες κ παλι κ θα τα λεμε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου καλοσωρισες!!!εγω εχω ενα αγορακι εναμιση μηνών!!και γω τυχαια βρηκα την σελιδα και αμεσως εκανα εγγραφη...απο τον τριτο μηνα της εγκυμοσυνης μου!!βρηκα πολλες απαντησεις σε θεματα που με απασχολουσαν και γενικως βρηκα πολυ βοήθεια απ τα κοριτσια μας εδω!!

φιλάκια και με το καλο το κοριτσακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαρια .

Καλωσηρθες στο mammy.

Mε το καλο να υποδεχτεις το κοριτσακι σου το Σεπτεμβριο.

Ειμαι η Ολια και προσπαθω για παιδακι...:):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία καλησπέρα κι από μένα! Καλώς μας ήρθες και με το καλό η μπεμπούλα σου! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων από Αθήνα έγκυος επίσης στο πρώτο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι! Περιμένω να γεννηθεί έως τις 6 Αυγούστου! Τυχαία βρήκα και εγώ το site κάνοντας αναζήτηση για καθυστέρηση και συμπτώματα και τελικά ήμουν τότε χωρίς να το ξέρω 7 εβδομάδων έγκυος!!!! Απλά λόγω μεγάλου κύκλου άργησα να το μάθω..

Έλυσα πολλές απορίες που έχω μέσα από το forum και τα κορίτσια που είναι πάντα πρόθυμα να βοηθήσουν! Θα χαρώ λοιπόν να τα λέμε.. και αν μπορέσω να σε βοηθήσω κάπου ή εσύ εμένα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαράκι! Καλώς μας όρισες και με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!

Είμαι η Αναστασία, 27 ετών από Πάτρα! Έχω ένα κοριτσάκι 9 μηνών και τον Δεκέμβρη περιμένο το αδελφάκι της!

Θα τα λέμε, να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ MYL ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ....ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ....

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για το θερμο καλοσωρισμα σας κοριτσια,μου μεταδωσατε πολυ θετικη ενεργεια.ευχομαι στις tetoylina,annelia kai olia καλη επιτυχια και επιμονη στο στοχο τους και θα το επυτιχουν.εγω αργησα 10 χρονια να πιασω αυτο το παιδακι αλλα τελικα ηρθε στην καταληλη στιγμη.στα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι υγεια στα μωρακια τους και να τα χαιροναται.:lol:εχω και μια απορια ,ειμαι στον 6ο μηνα και εω και 4 μερες τα ποδια μου απο τον αστραγαλο και κατω εχουν γινει νταουλια,ειναι φυσιολογικο η φταινε τα τηγανιτα που ετρωγα αυτες τις μερες?ο γιατρος μου μου ειπε να κανω εξετασεις ουρων.τι μπορει να συμβαινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια καλως ηρθες στην παρεουλα μας κ με το καλο το κοριτσακι σου,κλεινω κ εγω φετος τα 10 χρονια γαμου κ σ'αυτην την επετειο μας θα εχουμε αγκαλια τον μπεμπακο μας μιας κ τον περιμενω αρχες ιουλιου,κ εγω βρηκα το site τυχαια οπως εσυ κ βρηκα επισης πολυ καλες φιλες ετοιμες να βοηθησουν με τις συμβουλες κ τις γνωσεις τους σε πολλες αποριες μου,θα χαρω πολυ να τα λεμε....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρια!

Καλως ηρθες στο μαμμυ και με το καλο να υποδεχτεις το κοριτσακι σου!

Ειμαι η Νατασα μενω και γω στη Θεσ/νικη και εχω μια μπουμπου 3 μηνων!

Ελπιζω να σε δουμε σε καποια απο τις συναντησεις μας!

Αληθεια που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina το καλυτερο δωρο θα παρεις σε αυτην την επετειο.με το καλο να ερθει.Νατασα ευχαριστω να σου ζησει η κορουλα,μενω τουμπα και αφου κανονιζεται συναντησεις θα ερθω να σας γνωρισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηλθες και απο μενα στην παρεα του mammyland. Ειμαι και εγω καινουργιο μελος στην παρεα με λενε Αναστασια ειμαι 36 ετων μενω Πειραια και περιμενω το κοριτσακι μου σε λιγοτερο απο 2 μηνες!!!! Με το καλο να ερθει και το δικο σου το μωρακι!!!!!

Μαλλον σε εβαλε να κανεις εξεταση ουρων για να δει το λευκωμα και ισως να φοβαται για προεκλαψια. Κανε τις εξετασεις και τα ξαναλεμε. Καλως ηρθες και παλι.Φιακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου καλως ηρθες κοριτσι μου!!!!Με το καλο ευχομαι η μπουμπου σου!!!!

Ειμαστε πατριωτακια,κι εγω θεσσαλονικια ειμαι!!!!Θα χαρω να τα λεμε συχνα και να γνωριστουμε σε καποια απο τις συναντησεις μας!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisi έγραψε:

Μαλλον σε εβαλε να κανεις εξεταση ουρων για να δει το λευκωμα και ισως να φοβαται για προεκλαψια. Κανε τις εξετασεις και τα ξαναλεμε. Καλως ηρθες και παλι.Φιακια

εκανα εχθες εξετασεις ουρων και αιματος γιατι φοβηθηκα λιγο και ευτηχως δεν εχω λευκωμα,βγηκαν καλα τα αποτελεσματα,μου ειπε να κοψω το αλατι και τα τηγανιτα και να εχω το ποδι ψηλα.steisi ευχαριστω για την πληροφορια.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου καλως ηρθες στο μαμυ και με το καλο να υποδεχτεις το κοριτσακι σου καλα εκανες και πηγες για εξετασεις και χαιρομαι πολυ που βγηκαν καλες να βαζεις ψηλα τα ποδια σου σε μαξιλαρια να πινεις πολλυ νερο και καθολου αλατι!!!!

να σε ρωτησω κατι αλλο για ουρικο οξυ κοιταξατε στις εξετασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας βρήκες Μαριά και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!

Είμαι η Νίκη και προσπαθώ κι εγώ για μωράκι τους τελευταίους 2 μήνες!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι αυτό θα έλεγα κι εγώ! Λιγότερο αλάτι και όχι τηγανητά!Είναι η εγυμοσύνη μας, είναι οι ζέστες , είναι η διατροφή μας... Αφού όλα καλά με τις εξετάσεις σου.. Μην φοβάσαι τίποτα!! Καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MYL, ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΠΟΥ ΟΠΩς ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ. ΕΧΩ ΔΥΟ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 3,5 ΜΗΝΩΝ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σε ρωτησω κατι αλλο για ουρικο οξυ κοιταξατε στις εξετασεις?
ναι,μου στα κατωτερα ορια μου ειπε οτι ειναι.Νικη μου καλη επιτυχια στις προσπαθιες σας,sofoy να σου ζησουν τα κοριτσια σου,παρθενακι ε?και εγω ειμαι στις 20 σεπτεμβρη αλλα θα προτιμουσα να μου βγει λιονταρινα ,2 παρθενοι μαμα-κορη θα σκοτονομαστε!

κοριτσια ευχαριστω για το καλοσωρισμα η παρεουλα ειναι πολυ καλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...