Μετάβαση σε περιεχόμενο

ενα μεγαλο ευχαριστω........!!!!!


Recommended Posts

Θελω να ευχαριστησω απο την καρδια την ξαδελφουλα μου,η οποια μου προτεινε να σας επισκεφτω κ πως σε εσας θα βρω οτι χρειαζομαι επισης την ευxαριστω για την συμπαρασταση της κ την βοηθεια της στο προβλημα που αντιμετοπιζω με την εγκυμοσυνη μου.Ειμαι τεσσαρων εβδομαδων εγκυος!!! Αλλα δεν ξερω ποσο θα κρατησει τ¨ονειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!ευχομαι ολα να πανε καλα και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!Δεν ξερω ακριβως τι προβλημα αντιμετωπίζεις αλλα πρεπει να κανεις θετικές σκέψεις και πάνω απ ολα να έχεις πίστη μεσα σου!!!!με την πιστη μας μπορουμε να καταφερουμε πολλα πραγματα και με την θετικη ενεργεια μας!!!Ειναι η δυναμη που αντλουμε απο μεσα μας!!!ενα ρητο λεει οτι αν θελεις κατι παρα πολυ ολο το συμπαν συνομοτει μαζι σου για να το κατορθωσεις!!!!!!!

φιλια πολλα!!!σου ευχομαι οτι καλυτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! Να έχεις μια υγιή κι ήρεμη εγκυμοσύνη και μ'ένα υγιέστατο νινάκι! Θα χαρώ να σε βοηθήσω αν μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena καλως ηρθες στην παρεουλα μας κ με το καλο το μωρακι σου, δεν ξερω τι προβλημα αντιμετωπιζεις κ φοβασαι για την εγκυμοσηνη σου,αλλα θα ηθελα να ξερεις πως ολα τα κοριτσια ειμαστε ετοιμα να σε βοηθησουμε οσο μπορουμε αρκει να το θελεις....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA K APO MENAAAAAA

LOIPON ELENA MOU APOTI EIDES OLA TA KORITSIA EDO MESA EXOUME MIA MEGALI AGALIA GIA OPOIA KOPELA TI XREIASTEI EIDES POU SOU TA ELEGA OLA TA KORITSIA OI DIKTIAKES MOU FILENADITSES SE KALOSORIZOUNE ME TO MONADIKO GLIKO TOUS TROPO POU KALOSORIZOUME TA NEA MELOI

EDO GLIKO MOU KORITSAKI 8A VREIS TOSI KATANOISI K 8A PAREIS TOSI AGAPI POU DEN 8A TO PISTEVEIS AFTOS EINAI K O LOGOS POU K EGO EDO MESA EIMAI ENAMISI XRONO K 8A SINEXISO NA EIMAI EXOUME KANEI MIA OMORFI PAREA K EIMASTE I MIA DIPLA STIN ALLI PADA SE OTI K AN MAS SIMVEI AFTI EINAI I KSEXORISTI OMORFIA AFTOU TOU SITE I AGAPI I AKATANOISI I GLIKIES KOUVEDOULES K I MEGALI STIRIKSI POU DINEI I MIA STIN ALLI PISTEVO OTI EIMASTE TO MONADIKO SITE ME TOSI ZESTASIA K AGAPI K OLA AFTA POU SOU LEO DEN EINAI MONO LOGIA IDI EXEIS ARXISI NA TO DIAPISTONEIS APO TIS APADISEIS TON KORITSION POU SE APADISANE K STI SINEXEIA 8A TO DIAPISTONEIS KA8IMERINA .

LOIPON ME TI SEIRA MOU SE KALOSORIZO STIN PIO OMORFI K ZESTI PAREOULA MAS SOU EFXOMAI OLA MA OOOOOOLA NA PANE TELEIA K OTI XREIASTEIS OPOS EIPANE K TA KORITSIA MAS EIMASTE EDO GIA OTI XREIASTEIS !!!!!!! ME TO KALO NA ER8EI STON KOSMO TO MORAKI MAS KSADELFOULA FILIA POLLA POLLA :):).:) . :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου καλως ηρθες στη παρεα μας. :)

Σου ευχομαι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και θα χαρω πολυ να σε βοηθησω σε ο,τι θελεις.

Αθηνα μου εσυ εισαι η ξαδελφουλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου ενα θερμο καλοσωρισμα και απο εμενα!!!!

κουκλα μου να εισαι ηρεμη πανω απο ολα και να δεις που οτι και να συμβαινει θα ξεπεραστει γρηγορα θα περασει ο καιρος και θα εχεις στην αγκαλια σου ενα πανεμορφο νινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σου ευχομαι μια καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη

φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 έγραψε:

KALIMERA K APO DO TOMA MOU

NAI KALI MOU EGO EIMAI :)

FILAKIA POLLA POLLA TOMA MOU

Να προσθεσω τοτε Ελενα οτι η ξαδερφουλα σου ειναι μια απο τις πιο αγαπητες διαδικτιακες φιλεναδες μου. :kiss:

Το τι κουβεντα καναμε εμεις οι δυο στο τσατ δεν λεγετε...;)

Και μεχρι σημερα βοηθαμε η μια την αλλη πολυ!!

Αθηνουλα μου μεσα απο τη καρδια μου ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου ΣΥΝΤΟΜΑΑΑΑ!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες! Πραγματικα η ξαδελφουλα μου ειχε δικιο πως σ'αυτο το σαιτ θα με στηριξετε! Τομα ειδες τι υπεροχη ξαδελφη εχω? Απιθανη!!! Φοβερη!! Αθηνα μου σου ευχομαι κ σε εσενα να φυτρωσει ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου για να κανει παρεα κ με το δικο μου σπορακι!!!!!!!!! Απο και περα θα τα λεμε συχνα, θα χρειαστω οπωςδηποτε τη βοηθεια σας σε πολλα θεματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenap έγραψε:

Σας ευχαριστω ολες! Πραγματικα η ξαδελφουλα μου ειχε δικιο πως σ'αυτο το σαιτ θα με στηριξετε! Τομα ειδες τι υπεροχη ξαδελφη εχω? Απιθανη!!! Φοβερη!! Αθηνα μου σου ευχομαι κ σε εσενα να φυτρωσει ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου για να κανει παρεα κ με το δικο μου σπορακι!!!!!!!!! Απο και περα θα τα λεμε συχνα, θα χρειαστω οπωςδηποτε τη βοηθεια σας σε πολλα θεματα!
Το προβλημα μου κοριτσια λυθηκε κ ολα καλα! Ειμαι ευτυχισμενη που θα γινω κ εγω μανουλα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...