Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos!!!!!!!!!!!! Λεκέδες από μήλο, πώς βγαίνουν:


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες! Είμαι πρόσφατη στην παρέα σας και θα ήθελα να με βοηθήσετε αν μπορείτε! Ο μπέμπης μου είναι 6 μηνών και αρχίσαμε φρουτόκρεμα και συγκεκριμένα μήλο και αχλάδι. Τα ρούχα του όταν τρώει γίνονται χάλια και οι λεκέδες δεν μου βγαίνουν με τίποτα. Τι να κάνω;;;;;B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου καλημέρα!Τους λεκέδες από φρούτα και χυμό ούτε εγώ τα αντιμετωπίζω πλήρως. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι πρέπει να τα πλένεις αμέσως για να μη μείνει ο λεκές. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας μου επιτραπει να αναφερω το ονομα του προϊοντος που ειναι θαυματουργο για λεκεδες! ειναι το Bio shout υπαρχει σε ολα τα super market. το απλωνεις πριν το πλυσιμο. καλη επιτυχια μακαρι να καθαρισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τους λεκεδε πρωτα υγρο πιατων οσο ειναι φρεσκο καιμετα απορρυπαντοικο και ολα καλα αν δεν βγουν τα εχουμε γιατην ωρα πο τρωνε .......χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lemon έγραψε:

(Κοριτσια εγω χρησιμοποιω ace centile κανει θαυματα!Εχω διαπιστωσει οτι βγαζει ολους τους λεκεδες). Συμφωνώ,βγάζει τα πάντα εκτος από λαδιές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...