Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ;;;;


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ.ΔΕ ΘΗΛΑΖΩ ΠΙΑ.ΘΗΛΑΣΑ 40 ΜΕΡΕΣ.ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΑ;;;ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου καλημερα.Καταρχας να σου ζηση το μωρακι σου χιλιοχρονο και ευτηχισμενο,μονο χαρες να περνετε στην ζωη σας απο αυτο :) .Λοιπον τωρα να σου πω τι μου ειπε ο γιατρος μου οταν πηγα για το πρωτο παπ.Οτι η περιοδος εχει ανωμαλιες το πρωτο 6μηνο οποτε να μην ανυσηχησω αν δεν μου ερ8ει μεσα σε αυτο.ισως μου ειχε πει να μου ερθει τον ενα μηνα και να μου ερθει μετα απο 2 μηνες η αλλη περιοδο.Και εγω δεν 8ηλαζω οφειλω να σου πω.Ενδεχομενος ειναι κα8αρα ορμονικο και ισως και να "παιζει" κατι με τις βιταμινες τοθ οργανισμου.Δεν ξερω αν εχεις παει για το πρωτο παπ. παντως αν οχι καλο ειναι να πας και να ρωτησεις και τον γιατρο σου.Ε΅λπιζω να σε βοη8ησα :) .φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου καλημερα...να σου ζησει το ζουζουνι σου..

εγω δεν εχω πειρα βεβαια γιατι δεν εχω γινει ακομα μανουλα...αλλα πιστευω οτι θα επρεπε να ειχε ερθει...καλυτερα να πας στον γιατρο σου να δει τι συμβαινει...ειναι οτι καλυτερο πιστευω...

φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή και γω γεννησα 28 Μαρτιου και δεν μου εχει ερθει ουτε σε μενα..αλλα θηλάζω..και ο γιατρος μου ειχε πει οτι θα αργησει να μου ερθει..Οπως ειπε και μια κοπελα ομως μετα την γεννα υπάρχουν καποια "σκαμπανεβάσματα"στην περιοδο...φυσικα καλο θα ηταν να το συζητησεις και με τον γιατρο σου

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!ΜOUSSA ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...