Μετάβαση σε περιεχόμενο

eshop και εντυπώσεις


Recommended Posts

Γενικά ψωνίζω πάααααααααρα πολύ από το internet και σχεδόν όλα τα βρεφικά τα έχω πάρει έτσι. Σαν καινούργιο μέλος σκέφτηκα να μοιραστώ τις καλές εντυπώσεις μου- όχι τις αρνητικές γιατί δεν θέλω να δυσφημίσω κανένα eshop...

Λοιπόν πολύ ωραία και ποιοτικά πράγματα από Αγγλία κυρίως έχει το www.mybabycenter.gr. Έχω παραγγείλει αρκετές φορές και πέρα ότι η εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή και άμεση, όλα τα πράγματα μου βγήκαν πολύ καλά και πρακτικά! Οι τιμές φυσιολογικές καιλίγο πιο φτηνές από κάποια άλλα ελληνικά eshop.

Ένα άλλο πολύ καλό είναι το www.bumpto3.com. Έχει κάτι φοβερά κορμάκια για τον ήλιο και ήδη παρήγγειλα ένα και περιμένω...Επίσης πολύ καλή εξυπηρέτηση!!

Επίσης έχω ψωνίσει από το www.ecofamily.gr βιολογικά προιόντα περιποίησης και έμεινα ικανοποιημένη!

Α, και ένα άλλο site αλλά είναι από Αμερική και περνάνε τελωνείο τα πράγματα είναι το www.nordstrom.com.

Αυτά για τώρα, άμα ανακαλύψω κάτι καινούργιο θα σας ενημερώσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...