Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα !!!


Recommended Posts

dimi καλως ηρθες και απο μενα!!!! Ειμαι και εγω καινουρια στην παρεα αλλα θα δεις ειναι τελεια εδω!!!!!!!!! ειμαι η Αναστασια 36 ετων και μετα απο πολλες προσπαθειες, αγχος, στεναχωριες, κλαματα και αλλα πολλα σχετικα,ειμαι επιτελους εγκυος:cheer: !!!!!!! και σε λιγοτρο απο 2 μηνες θα ερθει -πρωτα ο θεος- στο κοσμο η μπουμπου μου!!!!!! Μη χανεις το κουραγιο σου και με την θετικη σκεψη απο ολες μας συντομα θα ερθει το μπεμπακι σου!!!!!!!!!!!!!!!! απεβαλε οσο μπορεις το αγχο σου!!!!! φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STEISI πολύ χαίρομαι που σου έφερε γούρι το Mammy !!! Αυτό ελπίζουμε κι εμείς οι υπόλοιπες ;) Σου εύχομαι ότι καλύτερο !!! Και να πάνε όλα καλά !!!

Δεν χάνω φυσικά ακόμα το κουράγιο μου...εχω αρκετό :P απλά να... είναι αυτές οι στιγμές που ... όσο και να προσπαθείς σε παίρνει λίγο από κάτω :( !

Αλήθεια ... πόσο προσπαθούσες ??? Και πόσο παιδεύτηκες ???

Φιλάκια πολλά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακι μου και συγνωμη που αργησα να σου απαντησω!! Προσπαθουσα απο το 2006 και απο τα μεσα του 2007 ξεκινησα εξωσωματικες!!! Πετυχε η 4η προσπαθεια αφου βεβαια πρωτα αλλαξα γιατρο. Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο την αναμονη της χοριακης μετα απο την εμβρυομεταφορα:( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και ακομα χειροτερο το αποτελεσμα τησ αρνητικης χοριακης:(:angry: Ουτε στον χειροτερο εχθρο μου δεν το ευχομαι να το περασει!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...