Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΘΟΥΣ


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια τι μου κάνετε?

χθες δεν μπήκα σχεδόν καθόλου γιατί είχα δουλείες καθάριζα και άλλαζα διαρρύθμιση στο σπίτι .έπεσα σαν πτώμα από τις 9 για ύπνο .

σήμερα έχω πολύ καλή διάθεση και είπα να σας περιγράψω κάτι πολύ αστείο .

τα δυο μου στήθι είναι πολύ διαφορετικά από την αρχή ,τα έχω βγάλει ονόματα το δεξί είναι ο αθηναίος και το αριστερό ο θεσσαλονικιός !!!!

το δεξί είναι σαν αθηναίος μεσ στο άνχος να παράγει γάλα να πρηστεί να κάνει όσο καλύτερα μπορεί την δουλεία του να προλάβει τις ορέξεις ενός μπέμπη !!!το αριστερό σαν θεσσαλονικιός λέει .....χαλαρά όλα θα τα κάνω !!!βαλε το μωρό εσύ πάνω μου και θα παράγω γάλα σιγά μην φουσκώνω και τρέχω σαν το άλλο !!!!

η συμπεριφορά μου είναι η ίδια και στα δυο αλλά αυτά έχουν διαφορετικούς χαρακτήρες !!!:laugh: :laugh:

τα λέω όλα αυτά όχι γιατί με ανχονουν, καθολου,αλλα για να το δούνε και άλλες κοπέλες που μπορεί να βλέπουν διάφορες και να τρομάζουν ότι δεν έχουν γάλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε αφροδιτακι με εκανες και γελασα πρωι πρωι :laugh: :laugh: :laugh: εισαι απιστευτη τι να πω κι εγω που εχω 2 θεσσαλονικιους????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

γεια σου ρε αφροδιτακι με εκανες και γελασα πρωι πρωι :laugh: :laugh: :laugh: εισαι απιστευτη τι να πω κι εγω που εχω 2 θεσσαλονικιους????

φτιάξε τους από έναν φραπε!!!στο μπαλκόνι !!!:woohoo:

είχα ανχοθει και εγώ στην αρχή κοντινού αλλά αφού βγάζει γάλα τώρα πια δεν το ξανασκέφτομαι .έχω και έναν κουτσομπόλη μπέμπη αυτήν την στιγμή που δεν τρώει για να δει τι γράφει η μαμά του !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Πρωτα απ'ολα Αφροδιτη ευχαριστουμε για την... προειδοποιηση!!!!!

Μ'εκανες και γελασα να'σαι καλα!Κι εσυ το ιδιο μπεμπουλη!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

αφριδιτακι βλεπω εχεις κανει το θηλασμο παιχνιδι.......:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θα το δεις και εσύ στο μέλλων ...οι 2 πρώτοι μήνες είναι λίγο δύσκολοι μετά είναι καλά .από το να αποστειρώνω συνέχεια να καίγομε να πλένω και να αγοράζω γάλατα και θηλές .είναι πολύ πιο εύκολο !!!!!πεινάει τον βάζω εκεί χόρτασε τον βγάζω ξανά πεινάει εκεί είναι στην σωστή θερμοκρασία πάντα έτοιμο και τζάμπα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...