Μετάβαση σε περιεχόμενο

οι μπομπονιερες και το προσκλητηριο μας


Recommended Posts

κοριτσια χαθηκα λιγο γιατι τρεχω για την βαπτιση του μπεμπουλη αν και ειναι τον σεπτεμβριο ειπα να ξεκινησω σιγα σιγα εκλεισα χθες τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια σας βαζω φωτο να δειτε τα σχεδια και να μου πειτε την γνωμη σας

post-7176-13873934692513_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα τα 4 ειναι κανδρακια και στο πλαι τους θα βαλουμε την μπομπονιερα σε διαφορα χρωματα οταν θα ειναι ετοιμα αυτα ειναι τα σχεδια

σας γραφω και το στιχακι της προσκλησης

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ

ΕΧΩ ΕΞΥΠΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ

ΜΠΕΜΠΗ ΟΛΟΙ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ

ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΘΑ ΜΕ ΒΑΠΤΙΣΟΥΝ ΟΝΟΜΑ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια ειναι και πρωτοτυπα δεν εχω πετυχει παρομοια γιατι στις βαφτισεις πολλες φορες εχει τυχει τα δωρακια να μοιαζουν, ωραια επιλογη τα καδρακια μπραβο μπεμπουλης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ! ΟΙ ΚΟΡΝΙΖΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ. ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ.ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΟΙ ΚΟΡΝΙΖΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΤΙΣ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΕΣΥ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου πολυ ωραιες οι μπομπονιερες σας... ολοι θα τα κρεμασουν τα καδρακια στο παιδικο δωματιο... και το προσκλητηριο πολυ γλυκουλι... σαν τον μπεμπακο σου... με το καλο η βαπτιση... φιλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσουν πολύ! Όπως λέει και η Μαρίνα το καδράκι θα μείνει.

Ανυπομονώ να παρω και τα δικά μας προσκλητήρια και μπομπονιέρες για να σας τα δείξω και γω...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλη με το καλό να βαφτίσετε το μωράκι σας!!!

πολύ όμορφες και παιχνιδιάρικες οι μπομπονιέρες και το καλεσματακι πολύ πολύ γλυκο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Βαφτιζεται ο παιδαρος μωρε Αναστασια μου!!!!!!!Με το καλο να φωτιστει ο κουκλος σου!!!Πανεμορφα τα καδρακια,πολυ μου αρεσαν και τα προσκλητηρια!!!!Μπραβο κοριτσι μου!!!!Καλοφωτιστος να ειναι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου με το καλο ειναι πολυ ομορφα ολα και τα καδρακια και το κειμενακι στο προσκλητητιακι σας μπραβο μπραβο σεπτεμβριο θα τον βαφτισεις και τα χεις βρει ολα ε?πω πω εγω θελω ιουλιο οπως οταν παντρευτηκα και την ιδια ημερομηνια και ειμαι στην αναζητηση εκκλησιας και χωρου αστα να πανε δηλαδη αχ αγχωθηκα πιο πολυ τωρα χι χι χι χι

παντως με το καλο να ναι καλοφωτιστος και να τον δεις οπως θες φιλακια πολλα:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...