Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΥΣΙΜΑΤΑΚΙ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!:) ΕΧΩ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3,5 ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΦΥΣΙΜΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΥΣΙΜΑΤΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΠΑΙΔΩΝ, ΤΖΑΝΕΙΟ ΑΛΑ ΕΧΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΗΡΑ ΤΗΛ Κ ΣΤΟ ΩΝΑΣΕΙΟ Κ Η ΕΠΙΣΚΕΨΕΙ ΕΧΕΙ 130 ΕΥΡΩ Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ:( . ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ? ΠΕΙΡΑΙΑ Κ ΑΘΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μπουμπουκι.Καταρχην μην αγχωνεσαι.Τα περισσοτερα μωρα το εχουν.Για γιατρο δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω αλλα ψαξε στις κατηγοριες θεματα υγειας και θα δεις αναλογα ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι! στα περισσοτερα μωρακια ακουγεται φυσιματακι, εμας το ακουσαν 50 ημερων καναμε υπερυχο και καρδιογραφημα στο παιδων πεντελης τοτε κιααλλη μια φορα στους 6 μηνες οπου ολα ηταν καλα! απλλα σε μερικα μωρακια ειναι μεγαλυτερη η τρυπουλα στην καρδουλα τους και ακουγεται! θα σου προτεινα να πας στο παιδων την πεντελης!(με την αττικη οδο) ειναι πολυ καλο ο γιατρος που ειναι εκει στα πρωινα ραντεβου! αν θελεις μπορω να βρω το τηλεφωνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoympoyki μου γλυκό δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν είμαι από Αττική.

Η πρώτη γιατρός που εξέτασε το Μαράκι μου μου είπε ότι έχει ένα μικρό και ανευ σημασίας φυσηματάκι. Εντάξει, δεν μπορώ να πω ότι δεν ανησύχησα παρά τα καθησυχαστικά της λόγια. Ο δευτερος γιατρός που την παρακολουθεί από τον δεύτερο μήνα της ζωούλας της την άκουσε επίμονα και για πόση ώρα και τέλος χαμογέλασε. Χωρίς να του αναφέρω κάτι εγώ μου είπε.. "Αχ αυτή η ανασούλα της μπορεί να μπερδέψει και το αυτί του πιο έμπειρου γιατρού. Μπερδεύεται με τους χτύπους της καρδιάς και δίνει την εντύπωση φυσήματος."

Δεν εφησυχάστηκα.. Την πήγα και σε 3 γιατρό, όχι παιδοκαρδιολόγο η αλήθεια είναι, και μου είπε τα ίδια με τον δεύτερο γιατρό!

Εύχομαι και στην περίπτωσή σου να έχει γίνει λάθος γιατί μωρέ όσο ακίνδυνο και να είναι το φυσηματάκι ξέρω ότι θα σε αναστατώσει!

Καλά αποτελέσματα και στην έρευνά σου αλλά και στην εξέταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ:( ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ PEDI ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου καλημέρα, αυτόν που πήγα κι εγώ τον γιο μου παίρνει επίσκεψη 150€. Ευτυχώς που είχα μαζί μου τόσα χρήματα.

Ενδιαφέρεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Γλυκιά μου καλημέρα, αυτόν που πήγα κι εγώ τον γιο μου παίρνει επίσκεψη 150€. Ευτυχώς που είχα μαζί μου τόσα χρήματα.

Ενδιαφέρεσαι?

:) ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΣΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...