Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

αχ mikroula και μενα σημερα ειναι 28 η μερα..και ηδη αρχισα να ποναω

Ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει παλι..

Ασε με επιασε παλι μια στενοχωρια:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι ρε γμτ...μην μου ξενερωνεις!! και αλλες κοπελες νομιζαν οτι θα τους ερθει και τελικα δεν ηταν πομνοι περιοδου!! ηταν πονοι μωρουλινιου!!!!! μην μου στενοχωριεσαι!!! και εγω ετσι νομιζω συνεχεια οτι θα ερθει!!! και να μας ερθει,παμε για τον αλλο μηνα!!!!!!!! χαλαρα με τσαμπουκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxomai na pane ola kala koritsia kai min stenaxorieste tha erthei kai gia mas i mera pou tha xamogelasoume!mono min sas pernei apo kato!na skefteste ayto to iperoxo plasma pou tha erthei otan thelei o theoulis kai na xamogelate...toulaxiston etsi kano ego!kala apotelesmata!a kai kati akoma exo toso kairo pou prospatho gia ta tikerakia alla den ta kataferno(eimai ligo asxeti)xserei kamia na me boithisei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai μου σε ευχαριστω για τις ευχουλες!!!μακαρι να μην ερθει,να κανω ενα μωροοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! θα κανουμε ολες,αφου ειναι γουρλιδικο το μαμυ!! και ο θεουλης ξερει οτι το θελουμε πολυ!!!!! με τα τικερακια, πατα πανω στο δικο μου τικερακι,και θα σου βγαλει μια σελιδα για να φτιαξεις το δικο σου!!!! και μετα θα σου βγαλει ενα bbκωδικο τον οποιο θα τον κανεις αντιγραφη και θα τον κανεις επικολληση μεσα στο προφιλ σου.κατσε να δω σε ποιο μερος ακριβως του προφιλ θα το βαλεις και σου ξαναστελνω. κανε ολα τα αλλα που σου ειπα και σου στελνω... φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai θα κανεις επικολληση στην επεξεργασια του προφιλ σου,εκει που λεει υπογραφη! και θα εμφανιστει!!!! καντο να δουμε!!!!

Oliax73 ετσι ανεβασμενες πρεπει να ημαστε!!!!!!!!!! :)

ελα μωρε χλωμο και χλωμο!!!που να χλωμιασει η περιοδος παναγιτσα μου να ησυχασουμε!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχααχχαχαχχαχααχχαχα

και να ερθει,τον επομενο μηνα!!!! θα εχουμε και την ευκαιρεια για καινουργιες αγκαλιτσες με τους αντρουληδες μας!!!!!!! θα τους κανουμε κολπακια και να δεις που θα πιασει το μωρακι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως..εσυ σε ποια μερα εισαι τωρα??? εγω περιμενα απο εχθες και δεν εχει δωσει κανενα σημειο ακομη..μακαρι ναμην δωσει σε καμια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια μακαρι να μας ανε ολα καλα!!!! :) ποπο αρχισα και ποναω παλι,αντε να δουμε!!!!!!!!!!!!!! ε και να ερθει,τον αλλο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι mikroula μου και να μας ερθει ξεκιναμε παλι για τον επομενο μηνα.

Απλα σημερα πηγα και ειδα το μωρουλινι της συνυφαδας μου γεννησε την προηγουμενη παρασκευη το δευτερο παιδακι τους και με επιασε αυτη η στενοχωρια..Ασε που γεννησε σημερα και μια ξαδερφη του αντρα μου το δευτερο παιδακι της...Τινα κανουμε ομως ..Ποτε δεν ερχονται ολα οταν τα περιμενουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα τι γινεται?αν ειδα καλα στο τικερακι σου,εχουμε μια μερουλα καθυστερηση!!!!

μηπως μας ετοιμαζεις νινι τελικα???αντε ευχομαι αυτο να συμβαινει και να μη σου ξαναερθει περιοδος για τουλαχιστον 9 μηνες...εγω σταματησα τις προσπαθειες.δεν κανουμε ελευθερα αγγαλιτσες τωρα γιατι παμε γυμναστηριο και κανουμε διατροφη γιατι πλησιαζει καλοκαιρακι και εχουμε γινει στρογγυλουληδες και οι δυο!!ειπαμε να αφιερωθουμε σ αυτο τωρα και να περασςουμε ενα ωραιο καλοκαιρι χωρις αγχος..απο φθινοπωρο παλι...

αντε μακαρι βρε κοριτσι μου...περιμενω νεα.η καλυτερα, περιμενω ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕς?

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ, ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΚΥΣΤΕΣ, ΝΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚ/ΚΕΣ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΔΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 3, 4 ΜΗΝΕΣ..ΩΟΡΗΞΙΑ...ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ Ή 3 ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΓΟΥΡΑ ΩΑΡΙΑ.ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ 4 ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ..ΕΓΩ ΜΕΣ ΤΟ ΑΓΧΟς Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟ...ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ 28/06/2008 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13/07/08 ΚΑΙ ΔΕ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΕΙΔΑ . ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑΕΙΝΑΙ 33 ΗΜΕΡΩΝ..ΤΟΥΣ ΚΟΥΦΑΝΑ ΟΛΟΥΣ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ...ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ Ή ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστ μου ναι το τικερακι μου δειχνει οτι ειμαι στη δευτερη μερα του καινουργιου μου κυκλου!!!! αλλα εμενα περιοδος δεν μου εχει ερθει!!!!!!!! μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δηλαδη εγω τωρα ειμαι δευτερη μερα καθυστερηση?????? ι πρωτη????????????? πολυ χαιρομαι που αποφασισατε ναχαλαρωσετε!!! μια χαρα!!! να κανετε πραγματα για τον εαυτο σας!!!!

ολια μουυυυ δεν εχει ερθει ακομα!!!!!!! τωρα εγω σε ποια μερα καθυστερηση ειμαι???ουτε που εχω καταλαβει!!!!! το τικερακι λεει οτι ειμαι στη δευτερη μερα του κυκλου..αλλα περιοδος δεν εχει ερθει!!!!!!!!

ματ τι ωραια νεα ειναι αυτα????????? μου εδωσες ιλικρινα πολλες ελπιδες!!!!!!! να σου ζησει το μωρακι σου,γερο και τυχερο να ειναι στη ζωουλα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ 21-22 ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΘΑΡΡΥΝΟΥΝ!!!!!:angry:

ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΑΡΩΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ!!!!!!χαχαχαχαχχα:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσαρες μου συγνωμη για την αργοπορια, μεπηρε ο υπνος!!! καλο αυτο!!!!η υπληλια καλο ειναι!!! χααχαχ ακομη δεν εχει ερθει!!!!!!!!!!!!!!λετε?????? τι να υποθεσω δεν ξερω...αλλα το στηθος μου δεν με ποναει σε γενικες γραμμες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary μου λες να εκανα καλλιτεχνια?????????? χαχααχαχαχχαχχα ξερω και εγω????? μερικες φορες ποναω λιγακι κατω και μετα απο λιγο εξαφανιζεται ο πονος!!!! τι να πω! μακαρι να μην ερθει!!!! και να εχει γινει το τρελο το θεματακι!!!!!!! χαχαχααχαχχαχαχ τελικα πειτε μου βρε κοριτσια σε ποια μερα καθυστερησης ειμαι γιατι θα σκασω!!!!!!!!!!!!!! ποπο παρακαλαω να μην ερθει!!!!!!!!!!! απο τη μιαλεω τωρα θα σκασει μυτη,και απο την αλλη δεν εχω πονους περιοδου σημερα,μονο αυτοι οι περιεργοι πονοι που σας ειπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου αυτοι οι πονοι σου ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνης γιατι δεν κανεις χοριακη,για να σου φυγει και το ανχος?ποτε ειχες τευλεταια φορα περιοδο?και τι κυκλο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κυκλο 30 ημερων και μου ηρθε στις 30/4 την τελευταια φορα!! (που να ειναι και η τελευταια για κανα 9μηνο παναγιτσα μου)!!! και το τικερακι λεει οτιειμαι στη δευτερ μερα του επομενοιυ κυκλου! και εχω μπερδευτει!!!!!!!! επειδη δεν θελω να απογοητευτω,ΑΝ συνεχισω να εχω καθυστερηση για 5-6 μερες ακομα ,θα παω για χοριακη. μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...