Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

bourique 1983 αυτο είναι σίγουρο οτι μετα της ωορεξια θελεις 14 μερες για αν αδιαθετησεις ειναι σιουρο??το εχεις ακουσει καπου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι απολυτα σιγουρο αυτο.οι γυναικολογοι το λενε..το δευτερο μισο του κυκλου ειναι παντα σταθερα 14 μερες.το πρωτο μισο μονο παιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula moy δεν πειραζει που αδιαθετησες..

Κανε τις εξετασεις που σου ειπε ο γιατρος τωρα και μπορει να μην χρειαστει να παρεις αντισυλιπτικα..

Υπομονη mikroula moy και ολα θα γινουν..

Εσυ να σαι καλα και ο αντρουλης σου....

Φιλακια πολλα :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroula γεια σου.και 'γω εχω πολυκυστικες αλλα και απο τις δυο μερειες.... θελει προσπαθεια η υποθεση και φυσικα υπομονη.

εγω βεβαια με αγχος και ανυπομονησια ειμαι συνεχεια, αλλα οκ καποια προσπαθεια θα κατσει,δεν μπορει...

που λες οταν ειχα ανακαλυψει τις πολυκυστικες ο γιατρος μου ειχε προτεινει αντισυλυπτικα για 3 μηνες(οι οποιοι μου φανηκανε αιωνες- γι'αυτο σε καταλαβαινω απολυτα) και μετα ξεκινησα προσπαθειες για μωρο...

βεβαια σε συννενοηση με τον γιατρο σου θα βρειτε την καταλληλη θεραπεια-λυση.

παντως μου αρεσει πολυ ο τροπος που αντιμετωπιζεις τις καταστασεις, εχεις χιουμορ και αισιοδοξια!μπραβο σου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου αν βγω στη παραλια και ειμαι ολη μερα αραλικι και μετα αχαλινωτο σεχ, 5διμα θα πιασω!!! χιχιχιχιχιχιιχιχιχιχιιχιχ

σε ευχαριστω που με σκεφτεσαι παλιοπαιδακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραλία θέλω κι εγώωωωω! Πάνε οι ξέγνοιαστες στιγμές!!! Τώρα δεν θα λέω πια... πήρα αντηλιακό... sray γι τα μαλλιά... κρέμα ενυδάτωσης;;;

Αντ'αυτού θα λέω... Πήρα τα μπρατσάκια; τα κουβαδάκια; τα πάμπερς; τα μπισκότα; και τέτοιαα... αλλά δεν με χαλάει καθόλουυυυυυ!!

Ντάντη... απόλαυσε το καλοκαίρι... είμαι σίγουρη ότι του χρόνου θα έχεις ένα μπομπιράκι να σε ξεζουμίζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!! εγω και τωρα που δεν εχω παιδακι παντα περνω και μπρατσακια,και κουλουρες και κουβαδακια και τσουγκρανες!!!!!!!!!!!!!! αμε αμε!!!τα εχουμε παρει απο τωρα τα συνεργα εμεις! καθομαστε και παιζουμε με τον χρηστο!!! αν μας δεις στην παραλια θα νομιζεις οτι ημαστε γκα γκα τελειως!!!!! ολοκληρη μουλαρα εγω και 2 μετρα θηριο ο χρηστος καθομαστε και απλωνουμε τα παιχνιδια μας στη παραλια!!!!!!!! και φυσικα ριχνω που και που σπρευ για να μη φριζαρει το μαλλι,αντιλιακο λαδακι κτλ.......ετσι για να το παιξω γυναικα!!!!!!! χααχχαχαιχιχχιχιχιααιαχιαιχ

αχ θα το απολαυσω δεν λες τιποτα....και μονο που θα σκεφτομαι οτι εσυ θα εχεις ενα νινακι ομορφο(την καψουρα μου) ,η τζουλιανα θα εχει κανει κοιλιτσα,η ελενα θα εχει 2 μωρα...αχ θελω τιποτα αλλο για να αρχισω και εγω τα μακροβουτια στο ...κρεβατι??? χιχιχιχιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό θα ήθελα να το δω και εγώ!!! Χαχαχα :laugh: :laugh: !!! Ακού εκεί γκα γκα!!! Καλόοοοοο!!!

Όσο για τα μακροβούτια στο κρεβάτι... Όρμα!!! Και πάρε κι αναπνευστήρα για να μην βγαίνεις γρήγορα στην επιφάνεια!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...