Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 3η μας συναντηση στη Θεσσαλονικη...Ζηλεψτε!!!


Recommended Posts

Kαλημερα και απο μενα..

Κοριτσια περασαμε τελεια εχθες και ελπιζω να το επαναλαβουμε συντομα..

Αναστασια και Σια πολυ ωραιες ολες οι φωτογραφιες..

Φιλακια πολλα:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια αληθεια τοοοοοση παρλα???? Εχω πονολαιμο!!!!!!Και...πονοκεφαλο!!!! :woohoo:

Καλημερα Ολια και μαμακα4

Ελενιτσα μας εχεις παρεα διαδυκτιακα!Ειπαμε το νετ καποιες φορες μας ενωνει και καποιες αλλες μας τονιζει την αποσταση που μας χωριζει! :)

Ελενη(το αγορακι μου) εσυ και το αγορακι σου να ειστε καλα και εμεις θα τα πουμε οταν νιωσεις καλυτερα!Φιλακια

Βανια δεν γνωριζω συνταγουλα δυστυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ειστε κουκλαρες!Οσο για τα μωράκια τι αλλο να πω "το μήλο κάτω απ τη μηλιά θα πέσει"!;) Να είστε πάντα καλά και να συντηρήσετε αυτό που με τόση αγάπη ξεκινήσαμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι!:) εκανα υπομονη και μου το ανοιξε! οπως ειπα και χθες περασα τελεια! ειστε πολυ γλυκια παρεα!!!:cheer: να πω οτι την εγγραφη μου δεν την εκανα χθες αλλα εδω και 2 μηνες περιπου απλα δεν εμπαινα και μπηκα χθες! ηταν γραφτο γιανα σας γνωρισω φενετε..χαχαχα ευχαριστω γιατην ζεστη υποδοχη σας!φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια.....ο λαιμος μου εκλεισε απο το μπλα-μπλα...:laugh: χαχαχαχαχαχαχ

καλα περασαμε ε?!!!!!!!!:woohoo: αντε αδημονω να σας ξαναδω παλι:silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε κακιές κακιές κακιές....:dry:

Ζ Η Λ Ε Υ Ω Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α ... ;)

Α ρε τι έχασα...Ατιμη δουλειάαααααα...:angry:

Κορίτσια το επόμενο Σαββατοκύριακο τί κάνετε;;;;;Τι λέτε να το επαναλάβουμε;;;Αλλά Σαββατοκύριακό κοριτσάρες μου, τις καθημερινές με δεσμεύει η δουλειά...

ΚΟΥΚΛΕΣ ΟΛΕΣ!!!

Περιμένω την επόμενη και σύντομα, έτσι;;;;

φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σας κοριτσια!

Κουκλες ολες κ τα μωρακια γλυκα ολα!

Τωρα που φτιαχνει κ ο καιρος ποιος σας πιανει!:)

Την επομενη φορα πιειτε κ για μενα εναν καφε στην παραλια,

εχω να καθησω εκει απο τοτε που ηρθα για β επιπεδου,τον χειμωνα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια πως το έχασα και πάλι.

Αν ήξερα ότι θα καθόσασταν τόσο πολύ θα ερχόμουν.

Είστε όλες πανέμορφες.

Επιφυλάσσομαι για την επόμενη συνάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω κι εγώ από κοντά, γιατί όποια έγκυο βλέπω στην πόλη μπαίνω στον πειρασμό να την ρωτήσω αν ανήκει στην παρέα του mammy!! Κρίμα που δεν πρόλαβα να δω το μνμ για τη χθεσινή σας έξοδο, ελπίζω για την επόμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου κοριτσακια, δεν ειναι υπερβολη... ειστε ΟΛΕΣ κουκλες!!! οσο για τα μικρουλια... θα πω μονο, οτι κοιταζοντας τις φωτογραφιες, σκεφτηκα "ειδες ρε ψωναρα που νομιζες οτι μονο η δικη σου η κορη ειναι πανεμορφη???":lol: φανταστειτε!!! οχι, φανταστειτε!!! οι φατσουλες σας εκαναν το συνδρομο της "κουκουβαγιας" να υποχωρησει τοσοδουλι!!!:lol: (καλα, μην υπερβαλλουμε, τοσοδουλι μονο, γιατι εξακολουθω να τη βλεπω τη μικρη μου ζουζουνα, το ωραιοτερο μωρο του κοσμου!!!):lol: :silly: :P

ζηλευω θανατερα γιατι ουτε εγω εχω καταφερει να παω σε καμια συναντηση (δυστυχως, μονο στην Αθηνα θα μπορουσα ουτως ή αλλως!) και ζηλευω επισης θανατερα την πανεμορφη πολη σας με τη θαλασσιτσα, την οποια για εναν περιεργο λογο αγαπω πολυ!!!:kiss:

να περνατε ΠΑΝΤΑ καλα κοριτσαρες μου κι ευχομαι η παρεουλα σας να κρατησει για πολλα πολλα πολλα χρονια!!!;)

(παρεπιπτοντως, εχω κι εγω αυτο το συνδρομο που ανεφερε μια κοπελα: ΟΠΟΙΑ μα ΟΠΟΙΑ εγκυουλα ή μανουλα συναντω -στο δρομο, στο σουπερ-μαρκετ, οπουδηποτε!!!- θελω να τη ρωτησω αν ειναι μελος του mammyland!!!):laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι :laugh: κι εγω αμα βλεπω εγκυο η μαμα με μωρο μουρχεται να τη ρωτησω...:laugh: χαχαχαχαχαχα,να πας σε συναντησεις ειναι πολυ ωραια,φευγεις γεματη συναισθηματα ευχαριστα!!!!Αντε να δουμε μπας και κανουμε καμμια πανελλαδικη που λεει η jovana!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και γω ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωω ειστε ολες κουκλες ουτε καλεστια να καναμε για μαμαδες αλλα ετσι και αλλιως ολες οι γυναικες στην θεσσαλονικη ειναι θεες και λιγα λεω αρα δεν επρεπε να περιμενουμε κατι λιγοτερο απο αυτο για να δουμε σημερα και την δικια μας συναντηση εδω στην αθηναααααααααααααααααααααααα ασε μιτσακι μου και γω καθε φορα που βλεπω μανουλα η μελλουσα μανουλα με κοιλιτσαααααα αναρωτιεμαι το ιδιο πραγμαααα με σενα ασε που παλι ζηλευω και την κοιλιτσα χα χα χα χα χα

μπραβο κοριτσια αντε και στην επομενη συναντηση σας να στε ακομα πιο πολλες φιλακια πολλα:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax.mias kai eleipa toses meres!!!!!!!twra tis eida

i alitheia einai oti zilepsa ligo alla tha sxoliasw!!!!!

e ti na ksanapw poia gia aythn thn ybobitsa..........einai mia thniti thea!!!!

anastasouli mou se eida epitelous!!!!!eisai mia kouklitsa eksotiki!!lete gia mena oti eimai eksotiki esi paidi mou eisai braziliana....an kai se perimena ksanthia!!den kserw giati

lovie mou ta ksanaeipa alla onoma kai prama kai esi kai i mikroula agapieste amesws!!!!olia mou kai esi kouklitsa zwgrafisti

oso gia tin sia.......................ax ax ta elega kai tin alli fora tetoia glikia ma tetpoia glikia omorfia..ftou sou koritsi mou

veni koukla kai esi alla kai to antraki sou

mariah...........mia koukla kai esi episis...oso gia tin athina mprabo bre koritsi mou kalo tetoia proodo gnwrimia sta bathia:)

bre koritsia ti kanate......tha koitousan oloi san xazoi!!!!

foberes oles.mprabooooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα Με περιμενες ξανθια εεεε?Αυτο μου ειχε πει και η Ολια!!!Μαλλον απ'τα πολλα "εξυπνα" που λεω!!!χαχαχααχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...