Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 3η μας συναντηση στη Θεσσαλονικη...Ζηλεψτε!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σας!!!!!

Σημερα στις 5 ειχαμε ραντεβου για καφεδακι!Η πρωτη συναντηση για μενα!

Δεν με ειχε δει καμια και ειχα δει μονο μερικες σε φωτο!

Ειχα λιγο αγχος καθως εφτανα...Θα εβρισκα τα κοριτσια?Μηπως δε θα ηταν καμια εκει?Μηπως δε θα ειχα να πω τιποτα με καμια τους???Ναιαιαιαι καλαααααα! :laugh: :woohoo:

Κατεβαινω απ'το λεωφορειο και βλεπω ενα καροτσακι!Αναγνωριζω εναν κουκλο αντρα!Ο γιος της Βενετιας-Βενης!!! Και διπλα η Μελινα-Υβοννη!

Ξαφνικα καταλαβαινω τον εαυτο μου να γελαει σαν χαζο και οι δυο κοπελες να με κοιτανε απορημενες!!!!!"Γειαααααα σααααας!!!Ειμαι η Αναστασιααααα!"

Τις εβλεπα σαν να ειμασταν φιλες απο παλια!Μεγαλη χαρα σας λεω!Χαζοχαρουμενη!!! :P

Σε λιγακι φτανει και η κουκλαρα Θεη-sia24!!!! Κι εκει χαζοχαρουμενη εγω!!!!!!

Επειτα συνανταμε την Αθηνα-supermama(νεο αιμα στην παρεα μας!!).Περιμεναμε λιγακι ακομα μεχρι να εμφανιστουν οι μανουλες Νατασα-lovie και η Μαρια-mariah με τα αστερακια τους!!!!!

Τελος μας προλαβαινει η αγαπητη Ολια!

Ξεκιναει ο σχεδον 4ωρος καφες μας!!!!!Ασταματητη παρλα-φωνουλες και αγαπουλες με τα μικρουλια-χαμογελα-μπιμπερον-χοροι(απο τον γιο της Βενης) και γενικως μεγαλη χαραααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οπως καταλαβατε δεν ειμαι κ πολυ καλη φωτογραφος!Ισως παρατηρησετε κοκκινα ματακια αλλα.....Τι να κανω? :blush:

Παρτε μια πρωτη γευση!

Απο αριστερα:

Ολια,Μαρια+κουκλος Δημητρακης!,Μελινα+χορευταρας Βενης,Θεη+ζουζουνα Νατασας,Νατασα,Βενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw ithela mono na rwtisw....:

Pigate gia kafe mono oi omorfes???

Dil tis asximes pou dilwsan summetoxi

DEN tis pirate mazi?!?

Palio-koritsa!!!

Ta mwra sas fusika k eklepsan tin parastasi

sto cafe, e? Bravo koritsia...!!!

Ps:Anastasia eisai..... koukla!

Na me sygxwroun oi ypoloipes

alla ........KOUKLA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχιζω με μια ακομα γενικη! Ο Δημητρακης εδω τραβαει τα μαλλια της μανουλας του!Σε αλλη τραβαει τα μαλλια της Ολιας!!!!!!!! :laugh:

Αυριο μερικες ακομη και η συνεχεια απ'τη Θεη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες το κάνατε πάλι το θαύμα σας! Μαζευτήκατε ένα τσούρμο κούκλες με 3 υπέροχα μωρά και σίγουρα κάνατε θραύση!

Πωπω ζήλια! ... Καλέ όχι για τη συνάντηση, αλλά για την ομορφιά! :P

Πάντα τέτοια! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολια μου πραγματι περασαμε πολυυυυυ ωραια!

Πονεσε ο λαιμος μου απ'το μπιρι μπιρι και εχουν κολλησει τα μαγουλα μου απ'τα χαμογελα!!!!!

Μαριμαρι μου!!! :blush: Σ'ευχαριστω-ουμε!!!!!!!

Φιλι μεγαλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακια μου ....ΕΤΣΙ τον πινουμε τον καφε μας εμεις εδω στην Σαλονικη....4ωρο!!!!!!;) :laugh: χαχαχαχαχαχ....μη ζηλευετε...οποια ερθει ετσι θα κανει κι εκεινη!!!!!!Λοιπον ουτε που καταλαβα πως περασε τοση ωρα,...και ημουν και νηστικη:P η παρεα των κοριτσιων τελεια!Τα μωρα....Αχ αυτα τα μωρα,ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!!!!Τον μπεμπη της veni[τον μακρυμαλλη!!!],και την πριγκηπισσα της Νατασσας τα γνωρισατε στην προηγουμενη συναντηση μας!Τωρα ειχαμε κι εναν ξανθο αγγελο,τον μπεμπη της Μαριας,τον Δημητρακη,10 μηνων και περπατουσε ...σφαιρα κοριτσια:laugh: Ειχαμε και μια καινουρια κοπελα την Σουπερμαμα,την παραδεχομαι που ηρθε ενω σημερα εκανε εγγραφη!!!:woohoo:

Σας τα ειπε ολα,για το ποιες ειμασταν,πως περασαμε, και μαλιστα τα περιεγραψε τοσο ομορφα η Αναστασια μας!!!!!Η οποια Αναστασια ειναι πολυ πιο ομορφη απο οσο βλεπετε,ειναι θεα!!!!και θα την λεω Χιονατη γιατι ετσι μοιαζει,λευκο δερμα,μαυρα μαλλια και κοκκινα χειλη,ααααα...και υψος 1.77 :woohoo:

Ολα τα κοριτσια ειναι κουκλες αλλα επειδη τις ξερω απο τις αλλες συναντησεις αναφερομαι ιδιαιτερα στην Αναστασια σημερα...;):P

Παντα μετα απο συναντηση επιστρεφω γεματη με τα πιο γλυκα συναισθηματα !!!!!!

Κοριτσια περασα υπεροχα,πηρα τη δοση μου απο τα μωρουδακια σας κι απο σας τις ιδιες και ....θα αντεξω να περιμενω μεχρι την επομενη συναντηση που θα σας ξαναδω!Σας ευχαριστω!!!Σας στελνω πολλα πολλα φιλακιαααααααααααααααααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είστε όλες κουκλάρες!! Μπράβοοοο!! Καλά Αναστασάκι μου, δεν παίζεται η ομορφιά σου!! Φαντάζομαι τι κορίτσαρο θα κάνεις!! Κάτι ήξερε η happy mom που σας καπάρωσε!!! Χαχα :laugh: :laugh: :laugh: !!!

Φτου φτου!! Μπράβο κοπελάρες μου! Πάντα τέτοια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου τελεια περασαμε παλι!

εμενα με ποναει βεβαια λιγο το χερι γιατι τετοιο μαμουνι πως να το κανεις να κατσει ησυχο για να απολαυσει η μανουλα το καφεδακι:laugh:

κανονικα κοριτσια πρεπει να το καθιερωσουμε μια φορα τη βδομαδα και οχι στο μηνα,ειδατε οι αθηναιες πηραν το κολαι:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...